Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
Ale Ty wiesz, że 17 osób oglądało to na discordzie i jest w stanie to potwierdzić? Nawet Witam może potwierdzić, nie wymyśliłem sobie tych raportów, po prostu mnie szczęście dzisiaj wyruchało i tyle.

Tak tak a świstak siedzi i zawija w sreberka.

Jesteś po prostu cienki i offy się poprzebijały. Idź zassaj więcej, potem opowiedz jakich to akcji nie robiłeś
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Przyjąłem 46 na 47 ofow od Witam z dodatnim szczęściem, z czego 39 ofow ze szczesciem 24+...To jest pierdolony żart. 5 klinów stykowych przełamanych bo szczęście przy grubym 16.5+... Kmic pokazał mi dzisiaj, że z RNG moge stracić wioski nawet na tak słabej akcji jak dzisiejsza od Witam...

Jest specjalny skrypt żeby szczęście oscylowało w granicach +20.

Jak ktoś używa tego skryptu to lepiej przepuszczać jego offy i klinować/odbijać wioski.
 

Polunyt

Pikinier
Wynik reakcji
22
Płacz że witam się kończy wyniknął z tego że Pietrek ich zostawił i dostali 8 (poprawcie mnie jeżeli przesadziłem) banów za bota. Tutaj nie chodzi o to że witam przegrało lub nie, po prostu w oczach wielu ludzi straciło i zdaje się że sam założyciel miał was dosyć chociaż to też są moje domysły :x

Wiadomo, dlaczego Pietrek zniknął?
 

Angesolife

Kapitan Indygo
Wynik reakcji
59
View attachment 63656
Ale on szybko usuwa te wiadomości... chyba w złym okienku pisał miało iść do pamiętniczka pewnie
No i o tym właśnie mówię. Klasyk ewidentnie ma jakieś problemy ze sobą i żyje w wymyślonym przez siebie świecie, jednak najwyraźniej zaczyna coś łapać powoli. Smutny człowiek i chyba pozostaje tylko współczuć.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.902
Po co o tej godzinie się spuszczać i generalnie rozmawiać o statystykach :D? Na wszystkie wioski idą odbitki. Poczekajmy do bonusu nocnego ;p

To jest zasadniczo dobre pytanie, lecz to nie ja powinienem być jego odbiorcą, tylko osoba, której odpowiadałem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry