Dyskusja o sytuacji na świecie 200

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418
Neutralne mam do tego już podejście. Po 176 byłem na niego cięty.. odmówiłem m.in. gry w KEY na 182 na starcie ze względu na to że był w składzie. Ale z czasem mi przeszło. Nawet jakiś czas na 182 grałem z nim w plemieniu (chociaż teoretycznie większość grał tam jego coop (Chudes).

Obecnie już w historii graczy jakieś kosy etc są na tyle częstymi wpisami że praktycznie w każdym plemieniu są jacyś kosownicy.
Jednemu nawet odpisujesz. Nie @Ohtar1 Jak to wsadzić kosę kolegom dla blaszki?xd
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Popytałem, pogadałem, powęszyłem, popatrzyłem.
I już ze 100% pewnością stwierdzam, że maksymalnie do połowy maja wybuchnie wojna między aPK - SPEED.

Jeśli ktoś znowu zarzuci mi, że się nie znam i wymyślam coś, to odważnych honorowych ludzi zapraszam do spisania umowy takiej jak z @markopolo19, dotyczącej zniknięcia z forum gry raz na zawsze.
Nie ma problemu. Mam już całkowitą pewność

Ja chętnie przyjmę zakład.
Mogę nawet na twoją korzyść przesunąć termin do końca maja.

Od 1 czerwca jeśli wojny APK-SPEED nie będzie to nie piszesz już nic a nic na forum świata 200, jeśli będzie to ja wrzucam kasację na tym świecie :)
 

Judersik

Miecznik
Wynik reakcji
73
@Judersik może opowiedz ile matka musiała tych połówek prosiaka zanieść do szkoły w ciągu kilku lat Twojej edukacji?
Utkaj dziurę.
Za rok pisze licencjat w jednej z topowych uczelni o kierunku ekonomicznym na cała Polskę xD
Na rodzinę sie chujku nie wjeżdża, dymaj se dalej tą dmuchaną lale co nazywasz żona.

Twój rekord w grze to jakieś 200k pkt? Aktualnie na s200 we wczesnym mid game chyba mam więcej wsi niż Ty na swoim najlepszym sw w całej swojej marnej karierze XDDD

a mój ostatni wygrany sw to z WILEKIA DELMA s173
gdzie dla ciebie dojść do takiego etapu gry to chyba mokry sen jest
https://pl.twstats.com/pl173/index.php?page=player&id=849040805
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.460
@Frezee chyba nie skosował jednak XD
Kogo skosowałem? WO, które już nie istniało w tamtym momencie i dostaliśmy wolną rękę? Ludzie z którymi grałem też przeszli za mną.

EDIT. Mogłem iść do przeciwnego plemienia, kretować i przejśc jak podejdziecie bliżej, wtedy byłoby to chamskie zachowanie. Nie czuję, żebym zachował się nie fair w stosunku do kogokolwiek, zwłaszcza, że nie mieliśmy sojusznika w tamtym momencie.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Utkaj dziurę.
Za rok pisze licencjat w jednej z topowych uczelni o kierunku ekonomicznym na cała Polskę xD
Na rodzinę sie chujku nie wjeżdża, dymaj se dalej tą dmuchaną lale co nazywasz żona.

Twój rekord w grze to jakieś 200k pkt? Aktualnie na s200 we wczesnym mid game chyba mam więcej wsi niż Ty na swoim najlepszym sw w całej swojej marnej karierze XDDD

a mój ostatni wygrany sw to z WILEKIA DELMA s173
gdzie dla ciebie dojść do takiego etapu gry to chyba mokry sen jest
https://pl.twstats.com/pl173/index.php?page=player&id=849040805


Nie, nie jest, bo mam koło dupy liczbę wiosek XD XD XD

Czy już mogę do Ciebie mówić panie profesorze? Czy jeszcze chwilę zaczekać?
Nie gniewaj się, ale tego Twojego wyedukowania nie widać XD XD XD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.460
Uprzednio grając we wrogim plemieniu wynosząc info powód do dumy xD
"Tego nie przejmuj to kolega odda mi wioski" frontowiec jak chuj xD
dodałem tam edit
"EDIT. Mogłem iść do przeciwnego plemienia, kretować i przejśc jak podejdziecie bliżej, wtedy byłoby to chamskie zachowanie. Nie czuję, żebym zachował się nie fair w stosunku do kogokolwiek, zwłaszcza, że nie mieliśmy sojusznika w tamtym momencie."

Co ty pierdolisz? Jakie info wynosiłem? Przestan smieciu pisać takie bzdury lub podaj jakis dowod.
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418
dodałem tam edit
"EDIT. Mogłem iść do przeciwnego plemienia, kretować i przejśc jak podejdziecie bliżej, wtedy byłoby to chamskie zachowanie. Nie czuję, żebym zachował się nie fair w stosunku do kogokolwiek, zwłaszcza, że nie mieliśmy sojusznika w tamtym momencie."

Co ty pierdolisz? Jakie info wynosiłem? Przestan smieciu pisać takie bzdury lub podaj jakis dowod.
Koledzy info wynosili dla Ciebie idioto. Ty nie miałeś żadnego info ani wkładu w plemię, a większość jednak poszła gdzie indziej niż Ty więc...
 
Do góry