Dyskusja o sytuacji na świecie 200

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.430
Neutralne mam do tego już podejście. Po 176 byłem na niego cięty.. odmówiłem m.in. gry w KEY na 182 na starcie ze względu na to że był w składzie. Ale z czasem mi przeszło. Nawet jakiś czas na 182 grałem z nim w plemieniu (chociaż teoretycznie większość grał tam jego coop (Chudes).

Obecnie już w historii graczy jakieś kosy etc są na tyle częstymi wpisami że praktycznie w każdym plemieniu są jacyś kosownicy.
Jednemu nawet odpisujesz. Nie @Ohtar1 Jak to wsadzić kosę kolegom dla blaszki?xd
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
508
Popytałem, pogadałem, powęszyłem, popatrzyłem.
I już ze 100% pewnością stwierdzam, że maksymalnie do połowy maja wybuchnie wojna między aPK - SPEED.

Jeśli ktoś znowu zarzuci mi, że się nie znam i wymyślam coś, to odważnych honorowych ludzi zapraszam do spisania umowy takiej jak z @markopolo19, dotyczącej zniknięcia z forum gry raz na zawsze.
Nie ma problemu. Mam już całkowitą pewność

Ja chętnie przyjmę zakład.
Mogę nawet na twoją korzyść przesunąć termin do końca maja.

Od 1 czerwca jeśli wojny APK-SPEED nie będzie to nie piszesz już nic a nic na forum świata 200, jeśli będzie to ja wrzucam kasację na tym świecie :)
 

Judersik

Miecznik
Wynik reakcji
75
@Judersik może opowiedz ile matka musiała tych połówek prosiaka zanieść do szkoły w ciągu kilku lat Twojej edukacji?
Utkaj dziurę.
Za rok pisze licencjat w jednej z topowych uczelni o kierunku ekonomicznym na cała Polskę xD
Na rodzinę sie chujku nie wjeżdża, dymaj se dalej tą dmuchaną lale co nazywasz żona.

Twój rekord w grze to jakieś 200k pkt? Aktualnie na s200 we wczesnym mid game chyba mam więcej wsi niż Ty na swoim najlepszym sw w całej swojej marnej karierze XDDD

a mój ostatni wygrany sw to z WILEKIA DELMA s173
gdzie dla ciebie dojść do takiego etapu gry to chyba mokry sen jest
https://pl.twstats.com/pl173/index.php?page=player&id=849040805
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.820
@Frezee chyba nie skosował jednak XD
Kogo skosowałem? WO, które już nie istniało w tamtym momencie i dostaliśmy wolną rękę? Ludzie z którymi grałem też przeszli za mną.

EDIT. Mogłem iść do przeciwnego plemienia, kretować i przejśc jak podejdziecie bliżej, wtedy byłoby to chamskie zachowanie. Nie czuję, żebym zachował się nie fair w stosunku do kogokolwiek, zwłaszcza, że nie mieliśmy sojusznika w tamtym momencie.
 
Do góry