Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Ten świat to absolutna porażka. Wszystkie plemiona są tak żałosne, że rzygać mi się chce jak na was patrzę.
Spokojnie, DUDU przyszło zaprezentować nową jakość w świecie plemion. Zgasimy jak pety wszystkich nupów, bociarzy bez rączek i masówki na 8 członów aż będą uciekać na 202 z podkulonymi ogonami

smutini.gif
 

Deleted User - 849188349

Guest
Mysle, ze ciezsza.
Na 186 byly cienkie ekipy w porownaniu do tego swiata

No tutaj jest aPK znowu u sterów Snuffy. To nieudacznicy, ale uznajmy na potrzebę chwili, że lepsi od bELLUM.
Po lewej stronie całkowite randomy, których jedynym atutem jest to, że mają 4xwięcej wiosek. Tam nawet miernota Landoś by coś ugrała.
Także jeśli skupią się na randomach i zaczną wbijać na obrzeża, to dadzą radę
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.927
No tutaj jest aPK znowu u sterów Snuffy. To nieudacznicy, ale uznajmy na potrzebę chwili, że lepsi od bELLUM.
Po lewej stronie całkowite randomy, których jedynym atutem jest to, że mają 4xwięcej wiosek. Tam nawet miernota Landoś by coś ugrała.
Także jeśli skupią się na randomach i zaczną wbijać na obrzeża, to dadzą radę
Od poludnia tez zaraz moga miec goraco
 

Deleted User - 849188349

Guest
Husqa - wulgarny i obleśny
Baleron - beztalencie
Hałs - kłamca
Ochrona wioski - wariat
Szeryf - szydzi z ludzi chorych

Gdybym kiedykolwiek był w plemieniu, które ma jakiekolwiek pozytywne relacje z aPK, to najpierw bym usunął konto, potem poszedł przeprosił matkę, że musiała urodzić takiego głupka. A na koniec codziennie rano bym leżał krzyżem przez godzinę i błagał o wybaczenie.

Wstyd i hańba dla każdego, kto podpisuje się z tym obrzydliwym tworem.
 
Wynik reakcji
2.388
No tutaj jest aPK znowu u sterów Snuffy. To nieudacznicy, ale uznajmy na potrzebę chwili, że lepsi od bELLUM.
Po lewej stronie całkowite randomy, których jedynym atutem jest to, że mają 4xwięcej wiosek. Tam nawet miernota Landoś by coś ugrała.
Także jeśli skupią się na randomach i zaczną wbijać na obrzeża, to dadzą radę
Widzę, że w dobrym momencie zajrzałem co tam o nas pierdolisz mitomanie xd
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.473
Husqa - wulgarny i obleśny
Baleron - beztalencie
Hałs - kłamca
Ochrona wioski - wariat
Szeryf - szydzi z ludzi chorych

Gdybym kiedykolwiek był w plemieniu, które ma jakiekolwiek pozytywne relacje z aPK, to najpierw bym usunął konto, potem poszedł przeprosił matkę, że musiała urodzić takiego głupka. A na koniec codziennie rano bym leżał krzyżem przez godzinę i błagał o wybaczenie.

Wstyd i hańba dla każdego, kto podpisuje się z tym obrzydliwym tworem.
Pierwszy raz się uśmiałem dzisiaj XD
 
Wynik reakcji
2.388
To jeśli masz mnie w ignorze, po jakiego grzyba zawracasz mi głowę?
Nie debatuję z osobami, które chowają się za ignorem, bo to tchórze.
Rozumiem, gdybym spamował - ok, ignor uzasadniony.
Ale Ty się schowałeś, ze strachu przed argumentami
Przed jakimi argumentami jak ty co świat pierdolisz kocopoły, robisz za klasowego przygłupa na FO, bo w gierce nawet takie warzywo jak ja dociera dalej XD

Pomijając, że ze dwa posty wyżej napisałeś, że jesteśmy randomami, podczas gdy i o mnie i o Alku wiesz, że już kiedyś wyjebaliśmy do śmieci faworyta serwera. Jak nie potrafisz dysponować swoimi graczami i robić odsiewu, czasami siedząc nad gierką bardzo dużo to nigdy nie zrozumiesz, że odpowiednio zmotywowany gracz z łapanki może okulawić nawet dobrego przeciwnika.
 
Do góry