Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Przed jakimi argumentami jak ty co świat pierdolisz kocopoły, robisz za klasowego przygłupa na FO, bo w gierce nawet takie warzywo jak ja dociera dalej XD

Pomijając, że ze dwa posty wyżej napisałeś, że jesteśmy randomami, podczas gdy i o mnie i o Alku wiesz, że już kiedyś wyjebaliśmy do śmieci faworyta serwera. Jak nie potrafisz dysponować swoimi graczami i robić odsiewu, czasami siedząc nad gierką bardzo dużo to nigdy nie zrozumiesz, że odpowiednio zmotywowany gracz z łapanki może okulawić nawet dobrego przeciwnika.

Drugi wpis do mnie i wyłącznie obrażasz.
To Twoja debata?

Na FO robię zawsze za cenionego i szanowanego analityka. To, że ludzie którzy nic nie kumają się śmieją, to raczej nie mój problem.

Tak, znam Ciebie i Alka. Z dwóch rzeczy.
Alek to największy leń w historii tej gry. Ten człowiek marzy wyłącznie o tym by nic nie robić a by tytułowano go 'szefem' iks de.
Prawdopodobnie jak lakiernik jest ofermą, popychadłem i szuka tu szacunku.
A ego top, zachowuje się jak wariat. Rozbiórki za jakąkolwiek dyskusję z nim iks de XD

Jeśli chodzi o Ciebie - Ty zawsze tworzysz piękne historie, które tak ubarwiasz, że twórcy science fiction nie mają takiej wyobraźni.
A fakt jest taki, że później sojusznicze plemiona patrzą i zaczynają rozumieć jak rozjeżdża się Twoja narracja i rzeczywistość. Przerost formy nad treścią.
Nie podważam tego, że czasem bronisz kont czy, że czasem obstawisz dobrze front. Ale to potrafi pierwszy z brzega gracz, niczym się nie wyróżniasz.
Zatem skończ z tą mitologią.

Ty i Alek dostaliście w dziąsło na 145 za wręcz skrajne warzywienie.
Dostałeś rozbiórkę na 198 za warzywienie.
Twoja kariera trwa, dopóki wydaje Ci się, że jesteś kimś. Gdy Ci inni udowodnią, że znowu jest to mitem, rzucasz kontem i masz nagle ważne sprawy. Tyle
 
Do góry