Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
a mi nie wierzyli niektórzy jak pisałem że do zamknięcia składów zostaną maks 3 ekipy.

Ty to akurat co 2 dni klepiesz tyle bzdur, że ciężko spamiętać. Chyba z pudzianem na zmianę macie dzień wariata, w parzyste dni jeden a w nie drugi.

--

aPK bardzo się wystraszyło tego co piszę. Bójcie się, wasz koniec nadchodzi. Słowo Blacka
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
lament boży trwa w najlepsze xD

Jeśli mógłbym prosić, przestań posługiwać się słowotwórstwem jakiegoś chorego człowieka, który jest wykorzystywany przez cwaniaków w krawatach.
Sorry, ale mnie pato contenty nie interesują. Nie mam 16 lat, żeby oglądać jakichś patusów i się tym jarać.
Dziękuję za zrozumienie.

--

Tzn ten dowcip z wojną speed i apk był zabawny przez chwilę, ale ile można ciągnąć ten sam żart XD

@Bl-ack sno-w = ZDARTA PŁYTA

Zamknij mordę.
Którego słowa nudziarzu nie zrozumiałeś?
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.495
Jeśli mógłbym prosić, przestań posługiwać się słowotwórstwem jakiegoś chorego człowieka, który jest wykorzystywany przez cwaniaków w krawatach.
Sorry, ale mnie pato contenty nie interesują. Nie mam 16 lat, żeby oglądać jakichś patusów i się tym jarać.
Dziękuję za zrozumienie.

--



Zamknij mordę.
Którego słowa nudziarzu nie zrozumiałeś?
ty to jesteś takim kononowiczem plemion

-nic ci się nigdy nie udało, a zachowujesz się jakbyś we wszystkim był najlepszy
-wymyślasz nieprawdziwe historie
-w swojej głowie masz zawsze racje
-jak coś ci nie po drodze to lamentujesz identycznie jak konon

ostatni twój lament na temat apk i speed tylko to potwierdza
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.454
Nie ma co sie oszukiwać. Jeżeli ekipy chcą myśleć o zwycięstwie na tym świecie to wszyscy powinni zjednoczyć sie przeciwko SPEED. Dogadanie się na finałową walkę z nimi nie wchodzi w grę, bo 1 vs 1 raczej nikt sobie z nimi nie poradzi z powodu nagromadzenia duzej ilosci botów, ludzi, którzy będą ciągle zagęszczać im teren, kretów, których mają pewnie w każdym plemieniu.
 
Wynik reakcji
1.026
Nie ma co sie oszukiwać. Jeżeli ekipy chcą myśleć o zwycięstwie na tym świecie to wszyscy powinni zjednoczyć sie przeciwko SPEED. Dogadanie się na finałową walkę z nimi nie wchodzi w grę, bo 1 vs 1 raczej nikt sobie z nimi nie poradzi z powodu nagromadzenia duzej ilosci botów, ludzi, którzy będą ciągle zagęszczać im teren, kretów, których mają pewnie w każdym plemieniu.

This.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Nie ma co sie oszukiwać. Jeżeli ekipy chcą myśleć o zwycięstwie na tym świecie to wszyscy powinni zjednoczyć sie przeciwko SPEED. Dogadanie się na finałową walkę z nimi nie wchodzi w grę, bo 1 vs 1 raczej nikt sobie z nimi nie poradzi z powodu nagromadzenia duzej ilosci botów, ludzi, którzy będą ciągle zagęszczać im teren, kretów, których mają pewnie w każdym plemieniu.
odruch przegrywa
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
ty to jesteś takim kononowiczem plemion

-nic ci się nigdy nie udało, a zachowujesz się jakbyś we wszystkim był najlepszy
-wymyślasz nieprawdziwe historie
-w swojej głowie masz zawsze racje
-jak coś ci nie po drodze to lamentujesz identycznie jak konon

ostatni twój lament na temat apk i speed tylko to potwierdza

Przestań mi o jakimś Kononowiczu, chłopie ja mam 33 lata, nie interesują mnie takie contenty. Może dla Ciebie drogie dziecko to szczyt intelektualnych wrażeń, ale jak widzisz gramy w innych ligach.

--

* Pokonuję każde plemię, które chcę pokonać. Tu rozgniotę jak robala obrzydliwe aPK i randomów z Ares

* Nigdy nie wymyśliłem niczego. Zawsze przedstawiam prawdę i tylko prawdę. Wam jest zawsze głupio i wstyd, gdy okazuje się, że szydziliście bezpodstawnie. Ale nikt nigdy nie przeprosi.

* Nie tylko w głowie.

* Lamentujesz XDDD
Ja po prostu piszę jak będzie
 
Do góry