Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.854

Grzy8ek

Miecznik
Wynik reakcji
216
I właśnie o tym trzeba rozmawiać a nie ośmieszać sprawę klaunem w awku. Chcesz zrobić cyrk czy raz na zawsze rozwiązać problem?

Tematem na teraz powinno być to jakiej długości jest odpowiednia kara.
Zgadzam się, 5 dni to śmiech na sali.
Ale podejmij rozmowę a nie robicie zoo.
7-10 dni to idealny taryfikator dla oszusta, straci tyle, że już nigdy w czołówce się nie znajdzie.

Wiesz dlaczego support nie da perma? Domyślam się, że znają skalę problemu. I przynajmniej połowa graczy gdzieś kiedyś korzystała z tego narzędzia.

Gra nie upadnie jeszcze długo, grono wiernych fanów pozostanie.
Nie robimy cyrku, to jest cyrk od lat, ale dopiero wyszło na jaw że kmieć jest w nim największym klaunem, Ty nr 2 po tym jak bronisz bociarzy
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
@Bl-ack sno-w,
poważne pytanie - liczę na poważną odpowiedź.

Czy będziesz postulował za kategorycznym rozebraniem zbanowanych bociarzy, wydaleniem ich z plemienia i odcięciem się od nich w przestrzeni publicznej?
Zawsze do tej poru głosiłeś, że pozbycie się szkodników i publiczne przeprosiny ze strony władz plemienia, to jedyna możliwość oczyszczenia swojego wizerunku. W innym przypadku, plemię które w swoich szeregach trzyma potwierdzonych oszustów - firmuje swoją nazwą i popiera ich haniebne czyny.
Czy również dziś, możemy liczyć na konsekwentne działanie w tym kierunku?

Pozdrawiam

Oczywiście.
Przecież wczoraj wzywałem Pietrka do publicznych przeprosin od niego i rady.
Nie mam wpływu na ich decyzje, ale uważam, że ucieczka przed tematem to błąd.
Wszyscy zbanowani powinni przeprosić i oddać wioski plemieniu w kontrolowany sposób.
Honorowe wyjście
 

Trener Paweł

Miecznik
Wynik reakcji
108
Misiaczki czytam te wysrywy aż mnie korci aby ujawnić wiele pikantnych ss z tej gry grałem w większości topowych ekip , pierdolicie farmazony o botach a chociażby taki @Dunkhell ma kilka swoich autorskich botów a żeby je znaleźć wystarczy wejść na pewną stronę (pozdro dla kumatych ) niedługo nadejdzie dzień w którym wyjdą ss rozmów prywatnych wiadomości i grup ( już możecie sie bać ) , a teraz poczekam na ten moment afera niczym pandroa Gate .
Ps śmiesznie się czyta posty obrońców uczciwej gry (są tak nabici skryptami że to hit ) oj będzie bolał was ten dzień
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.402

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nie robimy cyrku, to jest cyrk od lat, ale dopiero wyszło na jaw że kmieć jest w nim największym klaunem, Ty nr 2 po tym jak bronisz bociarzy

Skoro tylko tyle wywnioskowałeś z moich wpisów, to wrzuć ignora i daj spokój.
Chyba wprowadzę zasadę, że będę rozmawiał z ludźmi o IQ powyżej 120, bo odbiera mi mowę czytając takie bzdury
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.854
Tylko plemiona są tak zje.. nienormalne.
Gram w grę ekonomiczną, w której na konta +10lat lecą permy mimo kupowania paczek za setki euro (miesięcznie trzeba dać około 30euro żeby jakoś się liczyć). Nikt tam na to nie patrzy. Regulamin to regulamin.

Mam nadzieję, że wytrwam przy tym, że to mój ostatni świat. Jak mam wstawać w nocy, gdzie mam na rano, młody dodatkowo budzi co 2 godziny, a typ sobie na wyłączonym kompie „gra” i wszystko ogarnia to paranoja. Szkoda czasu i zdrowia
Byłem kiedyś adminem ekonomicznej gierki na komórkę i tymi rencami skasowałem za cheating typa który prawie 10k$ wydał na naszą gierkę. Co prawda po konsultacji z CEO firmy bo tak grubej sprawy wcześniej nie widziałem, ale dostałem zielone światło, bo mimo że dziurę załataliśmy i exploit został naprawiony, karą za próbę rozwalenia gry była ZAWSZE kasacja konta. A w plemionach 5 dni wakacji. Już pisałem, nie znam drugiej takiej gry która za jawne oszustwa daje cokolwiek innego niż perm ban.
 
Do góry