Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.423
No czytam co piszą, dlatego zapytałem. Nie oskarżam a zadałem pytanie.
Faktycznie, to głupoty chłop pisze bo nigdy nie było takiej sytuacji. Chociaż mam pewnie skrypt który muszę poprawić na świat z łucznikami i wtedy będę mógł go zgłosić do supportu i faktycznie powstał na 190, tak nie służy on do wyciągania konwersacji czy coś takiego a weryfikowania kto co na akcję z naszego plemienia wysłał. Jak będę miał wolną chwilę żeby dokończyć to pewnie kiedyś zobaczymy go na forum w dziale który dałem powyżej :> Ja piszę legalne skrypty żeby każdy miał ułatwioną rozgrywkę ale nie żeby grały za niego :p
 

Deleted User - 849188349

Guest
Faktycznie, to głupoty chłop pisze bo nigdy nie było takiej sytuacji. Chociaż mam pewnie skrypt który muszę poprawić na świat z łucznikami i wtedy będę mógł go zgłosić do supportu i faktycznie powstał na 190, tak nie służy on do wyciągania konwersacji czy coś takiego a weryfikowania kto co na akcję z naszego plemienia wysłał. Jak będę miał wolną chwilę żeby dokończyć to pewnie kiedyś zobaczymy go na forum w dziale który dałem powyżej :> Ja piszę legalne skrypty żeby każdy miał ułatwioną rozgrywkę ale nie żeby grały za niego :p

Dobrze, zapytałem.
Jeśli pojawią się dowody, zgniotę cię jak karalucha
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Faktycznie, to głupoty chłop pisze bo nigdy nie było takiej sytuacji. Chociaż mam pewnie skrypt który muszę poprawić na świat z łucznikami i wtedy będę mógł go zgłosić do supportu i faktycznie powstał na 190, tak nie służy on do wyciągania konwersacji czy coś takiego a weryfikowania kto co na akcję z naszego plemienia wysłał. Jak będę miał wolną chwilę żeby dokończyć to pewnie kiedyś zobaczymy go na forum w dziale który dałem powyżej :> Ja piszę legalne skrypty żeby każdy miał ułatwioną rozgrywkę ale nie żeby grały za niego :p
ej weź nie rób tego :oops:
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Tak i będą wkółko wzajemnie przejmować sobie wioski, masz rację.
To co napisałeś jest tak absurdalne i głupie, że nie spodziewałem się nawet po Tobie, że taki bezsens wymyślisz XD

Możesz wierzyć lub nie, Ale widziałem taką sytuację, gdzie plemię zjadło wioski frontowe zbanowanego chłopa, po czym oddali mu jak wrócił, świat był szybki na pewno, ale dokładnych ustawień nie pamiętam.

Co do Bana, Moim zdaniem powinni leci kasacja konta, niech gra sobie od nowa. 5dni to żadna kara dla kogoś w bezpiecznej okolicy, jak w dobrym momencie puscil MK, to chłop sobie wróci na rozbudowane wioski+pełne zagrody+pełne spichy na bicie monet. Szacowane straty surkowe +-2dni, ludzie więcej tracą co na weekend w góry sobie wyjeżdżają...
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.423
A auto wysyłki o których pisałeś ale ok poświęcę ten czas i znajdę każda wiadomość
Oczywiście że tak, zachęcam do wstawienia rzetelnych dowodów potwierdzających że jestem twórcą lub użytkownikiem jakichś skryptów na plemiona.pl, sam się poddam do dymisji w takim przypadku
 

Trener Paweł

Miecznik
Wynik reakcji
183
faktycznie powstał na 190, tak nie służy on do wyciągania konwersacji czy coś takiego a weryfikowania kto co na akcję z naszego plemienia wysłał. Jak będę miał wolną chwilę żeby dokończyć to pewnie kiedyś zobaczymy go na forum w dziale który dałem powyżej :> Ja piszę legalne skrypty żeby każdy miał ułatwioną rozgrywkę ale nie żeby grały za niego :p
To pokaż legalnie wpisane TWOJE SKRYPTY z których można korzystać haha może na 174 nie korzystałeś z programu do rozczytywania akcji shadowa ? Sam miałem do tego dostęp i odziwo twoje konto miało swój rejestr
 

Deleted User - 849188349

Guest
Możesz wierzyć lub nie, Ale widziałem taką sytuację, gdzie plemię zjadło wioski frontowe zbanowanego chłopa, po czym oddali mu jak wrócił, świat był szybki na pewno, ale dokładnych ustawień nie pamiętam.

Co do Bana, Moim zdaniem powinni leci kasacja konta, niech gra sobie od nowa. 5dni to żadna kara dla kogoś w bezpiecznej okolicy, jak w dobrym momencie puscil MK, to chłop sobie wróci na rozbudowane wioski+pełne zagrody+pełne spichy na bicie monet. Szacowane straty surkowe +-2dni, ludzie więcej tracą co na weekend w góry sobie wyjeżdżają...

Ok
Czyli mój pomysł niedopracowany. Bo rzeczywiście nie pomyślałem o MK (może dlatego, że nigdy nie włączyłem xD).
By to by musiała być kara na zasadzie ban 7 dni, bez możliwości rozwoju wioski i rekrutacji.
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.423
To pokaż legalnie wpisane TWOJE SKRYPTY z których można korzystać haha może na 174 nie korzystałeś z programu do rozczytywania akcji shadowa ? Sam miałem do tego dostęp i odziwo twoje konto miało swój rejestr
na 174 miałem 30 wiosek w OS.
Z tego co wiem to w radzie OS mieli dostęp do czegoś co nazywali "OKO SAURONA" ale ja nie byłem w radzie i nie wiem nawet jak ten program wyglądał, poza screenami które dostawałem :p
 
Wynik reakcji
2.632
Każda planeta naszej galaktyki posiada pokłady magicznej energii zwanej Fluxem. Tutaj na Akilianie mówimy na nią oddech. Flux jest tak potężny, że musi podlegać kontroli. Wyjątek stanowią mecze footballu, najwspanialszego sportu we wszechświecie. Niestety, 15 lat temu planeta Akilian padła ofiarą tajemniczego wybuchu, który zabrał nam oddech i pogrzebał szanse na zwycięstwo w pucharze Galactic football. 15 lat bez drużyny z prawdziwego zdarzenia, nic tylko lód i śnieg - ale nadzieja powraca, młodzi nowi zawodnicy chcą przywrócić Akilianowi oddech. Mają szanse odwrócić nasz los.
 
Do góry