Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Ebolak

Zwiadowca
Wynik reakcji
571
Przecież Ci sami wodzowie o których wspominasz, dadzą pojesc chłopakom z banicji darmy żeby nadrobili stracony czas xD

Każdy z tych wielkich wodzów doskonale wie który bocil, Tylko postaw się w ich sytuacji, na botach grają spocuchy co chcą wygrać za wszelką cenę. Dla takiego wodza taki gracz to skarb bo będzie grał aktywniej niż Jakiś tam Wiesław który sobie klika w przerwie w pracy i z 2 razy dziennie po. A Jak bociarza złapią, wódz powie, że nie wiedział i niech tamten się tłumaczy xD
Mhm, czyli jestem spocuchem - tylko, że bez żadnych wspomagaczy :)

Ta gra schodzi na psy i właśnie sobie przypomniałem, dlaczego pomimo tak silnej nostalgii odszedłem na ostatnie 5 lat :) Po tym świecie, patrząc na ten cyrk, który się tu robi mam nadzieję, że na zawsze.

A przy okazji pozdrawiam każdego bociarza :) - środkowym palcem i soczystą śliną.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Mhm, czyli jestem spocuchem - tylko, że bez żadnych wspomagaczy :)

Ta gra schodzi na psy i właśnie sobie przypomniałem, dlaczego pomimo tak silnej nostalgii odszedłem na ostatnie 5 lat :) Po tym świecie, patrząc na ten cyrk, który się tu robi mam nadzieję, że na zawsze.

A przy okazji pozdrawiam każdego bociarza :) - środkowym palcem i soczystą śliną.

No zeszła, Sam nie gram żadnego światu od s123 na poważnie. Przecież to jest paranoja, wbijasz na front a przeciwko tobie konto z 5osobami, boty, bazy i se graj na tak skillowych zawodników xd
 
Wynik reakcji
2.646
Za avatar dostałem chyba na 3 dni bana, za darmy niektórzy w ogóle nie dostali za boty pewnie też niektórym się udało.
@kmic Ciebie to chyba ten Niemiec za klaskanie w kask musi lubić co? Małgośka i Bartek jeszcze jakoś trzymali kiedyś to za mordę, a Ty się bujasz jak małpa na straganie.
Kiedyś to byli czasy tera to ni ma czasuf.

Ja na 50 dostałem globala za wrzucenie koszulki z internetu z napisem jak skrót mojego plemienia (humorystycznie, nie miałem w tym interesu) na karczmę globalną. Po tygodniu pisania i długich wiadomości do supportu odbanowali mnie i chyba że 100-150k pkt zabrali (wstawili się za mną także moi wrogowie z mapy).
Teraz za jechanie na jakichś botach co praktycznie za Ciebie grają 5 dni :D
 

Misio pysio

Miecznik
Wynik reakcji
136
Publikacja po ostrzeżeniu mimo że w wielu innych postach są przekleństwa to tylko mój usunęli :/

Jeżeli to prawda to po "jakiego czorta" dają bany????
Oszust ... to oszust, kłamca jest kłamcą a złodziej złodziejem.
"Nie lubię już grać" w tą grę!
Będę każdego zniechęcał do grania w plemiona.
Takiego "fikołka na szosie" nie da się opisać, gra promująca oszustów.
Nieudolny support wierzący że ataki z paluszka za pierwszym razem można dograć do 30-50ms kilka razy dziennie. Jakim idiotą bym nie był to nawet mi jest ciężko w to uwierzyć. Gracze tracą wszystkie wioski i kończą grę przez te boty a support daje bana na kilka dni typom co wykończyli w ten sposób 100 innych graczy.
"o jej" komedia.
 
Do góry