Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
Jezu, ja nawet w strachu na FaceBook sie boje zalogować czy przypadkiem też tam blokady nie dostałem.

Oczywiście niesłusznej, banują wiecznie za niewinność :(

Co ja teraz pocznę ze swoim życiem, w końcu supporcik mnie zniechęcił ostatecznie.
Support cię nie zniechęcił, mogłeś nie grać na bocie lub z coopem który leciał na bocie. Hatfu an was bociarze
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.848
Witam ,ale choć honorowo grajmy tą wojnę,czy nie bardzo się da bez kretów i wyciągania z ares?;ja szanuje plemiona za walkie ,a nie łapanie czerwieni na zasadzie ratujmy się bo nam się grunt pod nogami pali
Dobre ziomki z witam pomagają zrobić ARES selekcje żeby nie mieli problemu przy zamknięciu składów a ty ich hejtujesz.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.848
Mimo wszystko trochę szkoda tych banów dla witamow, bo to koniec jedynej ciekawej wojny na 200
E tam koniec, wrzucą bociarzy na copa z VPNa, dadzą innego bota który jeszcze nie jest wykryty i jeszcze będą podskakiwać na FO jak to dzielnie walczą z 4x większym wrogiem xD Ale fakt, trochę ich to spowolni jak trzeba rozebrać tyle kont, wyparują stałki, rozbiją się offy, przynajmniej limitu szlachty nie szkoda bo i tak nie mają co przejmować xDD
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.434
Trochę ponad tydzień temu wstawiałem mapę jak będzie wyglądał teren Witam na początku maja.
Na razie idzie to w przewidzianym przeze mnie kierunku ;)

1712602855895.png
 
Do góry