Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.113
Witam ,ale choć honorowo grajmy tą wojnę,czy nie bardzo się da bez kretów i wyciągania z ares?;ja szanuje plemiona za walkie ,a nie łapanie czerwieni na zasadzie ratujmy się bo nam się grunt pod nogami pali
Dobre ziomki z witam pomagają zrobić ARES selekcje żeby nie mieli problemu przy zamknięciu składów a ty ich hejtujesz.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.113
Mimo wszystko trochę szkoda tych banów dla witamow, bo to koniec jedynej ciekawej wojny na 200
E tam koniec, wrzucą bociarzy na copa z VPNa, dadzą innego bota który jeszcze nie jest wykryty i jeszcze będą podskakiwać na FO jak to dzielnie walczą z 4x większym wrogiem xD Ale fakt, trochę ich to spowolni jak trzeba rozebrać tyle kont, wyparują stałki, rozbiją się offy, przynajmniej limitu szlachty nie szkoda bo i tak nie mają co przejmować xDD
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.605
Trochę ponad tydzień temu wstawiałem mapę jak będzie wyglądał teren Witam na początku maja.
Na razie idzie to w przewidzianym przeze mnie kierunku ;)

1712602855895.png
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.433
Wytłumaczę ci to prościej, gdybyś dbał o tą wiarygodność nie napisałbyś nie wrzucajcie wszystkich z witam do jednego wora bo przy innych plemionach sobie sam na to pozwalasz. Tylko byś napisał od razu zweryfikuje informacje odniosę się jutro a na ten moment zrobiłeś z siebie sędziego kiedy do tej pory robiłeś wszystko pod witam. Nie atakuje cię, poprostu oczekiwałem, że skoro tak chcesz być szeryfem fo to się zachowasz w porządku a tego nie zrobiłeś.
Nie zniżyłby się do tego, szeryf to kłamca i obłudnik
 
Do góry