Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
napiszłeś hej przez CH? to aluzja do mojego skila klawiaturowego?
Tylko sporadycznie zdarza mi się pomylic enter z shiftem, mam po prostu autokorektę ktora poprawia mi słowa w języku polskim napisane poprawnie na takie , które nie istnieją w zadnym języku. taka magia

A poza tym w porządku, akcja poszła dośc przyzwoicie, wioski utrzymane jak na ten moment , posuwamy się . A u Ciebie ? skonxzyłeś grę ? why?

A i jeszcze zaszło słonko i bedzie zaraz padać
 
Wynik reakcji
87
ALE ORKA WĘGIERSKI PŁUG WYKARCZOWAŁ LAS BRAWO


Strona: 1:
Plemiona: HELL
Strona: 2:
Plemiona: LAS, LAS+

Timeframe: Od zawsze

Przejęcia :

Strona 1:
93
Strona 2: 32
Różnica: 61

chart


Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
358,262
Strona 2: 116,874
Różnica: 241,388

chart


No jak na pierwszej akcji na 20 karet i na drugiej na 40 wpadły w sumie 2 wioski xd

Człowiek chwalił @kmic za mapkę, a tu się okazało że to nie Węgrzy, tylko Terminatorzy, 2 kliny w 14ms , 4 kliny w 10ms, aktywni 25h na dobę ^^

Co tu dużo gadać, czasem przegrywasz, a innym razem wygrywa ktoś inny :)
 

Judersik

Miecznik
Wynik reakcji
73
Ale jednak ta półeczkę wyżej was postawię niż Adk, dlatego wiadome było że 50 wsi nie zdobędziemy jak na tamtych bobach więc porównanie z dupska kolejne, ściągajcie,ściągajcie czekam aż zaczniecie przerzucać deffowki od waszych pachołków z obrzeży xd Ja po prostu więcej się po Was spodziewałem i tyle

Jako dumny pachoł z BCM potwierdzam, że z dumą będę wysłać deffa do APK, a feje, burzaki i offy w strone witam by wspomóc sojusznika na ile tylko można ;3
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
431
Człowiek chwalił @kmic za mapkę, a tu się okazało że to nie Węgrzy, tylko Terminatorzy, 2 kliny w 14ms , 4 kliny w 10ms, aktywni 25h na dobę ^^
Nie polecam dogrywać na <10 msa. Chyba że masz plecy w supporcie;D

Generalnie nie ma po co się starać. Nie istotne, czy grasz na bocie, czy nie, jeżeli ładnie siądzie dogrywka, to z buta ban bez jakiegokolwiek uzasadnienia i powodu, taki piękny support tutaj mamy, który nie potrafi przyjąć do wiadomości, że ktoś ma sprawne rączki.

A no i nieistotne, że drugi ataczek był dograny na mierne 70 msa. Liczy się tylko, że jeden siadł na 2 msa (po kilku wcześniejszych nieudanych próbach i cofkach), więc od razu ktoś musi być bociarzem, a na odpowiedź z supportu poczekasz sobie 4 dni, czyli dzień przed końcem potencjalnego "ZASŁUŻONEGO" bana XD

@kmic pozdro wariat, niezłą ekipę zmontowałeś. Później się zastanawiacie, czemu tyle osób oszukuje. No cóż, po co grać fair skoro to nie ma żadnego znaczenia XDDDDD
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Czyli tak jak mówiłem jesteś nonejmem chowającym się na innym nicku xd jeśli chcesz porównywać spontaniczny debiut w roli prowadzącego z 2017 roku z umiejętnościami i doświadczeniem z kolejnych kilku lat regularnego grania i obserwowania pracy w radach dobrych plemion, to mogę Ci powiedzieć, że z tego okresu zostało mi z 5 wiernych graczy na krzyż i parę ciekawych znajomości do popisania w czasie wolnym.

Nie bez powodu zacząłem grę na s200 i przenoszę się do ARES-ów - taki był plan od kilku tygodni. Jedyne co, to przyspieszyłem jego realizację logując się, bo wprowadzany w sytuację w plemieniu byłem już dobry tydzień przed zalogowaniem.

Mamy plan do zrealizowania, plan układany razem z Alkiem od momentu w którym postanowiliśmy tu grać. Zobaczymy, jak dobrzy jesteśmy ponownie bijąc się z jednym z faworytów serwera, ale o swoje umiejętności obaj jesteśmy spokojni, bo nie pierwszy raz trafiamy na trudnego przeciwnika na dzień dobry.

View attachment 62269

Ty to sobie możesz mieć plany i tak zawsze na dziurę dostaniecie xD
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
No jak na pierwszej akcji na 20 karet i na drugiej na 40 wpadły w sumie 2 wioski xd

Człowiek chwalił @kmic za mapkę, a tu się okazało że to nie Węgrzy, tylko Terminatorzy, 2 kliny w 14ms , 4 kliny w 10ms, aktywni 25h na dobę ^^

Co tu dużo gadać, czasem przegrywasz, a innym razem wygrywa ktoś inny :)
czyli co szmaciarzu
jak ty dogrywasz atak na 14 i 10ms to jesteś czysty
ale jak Węgier klinuje w 14 i 10ms to jest oszustem???
wypierdalaj szmaciarzu.

@KACZELNIK a ty za lekko potraktowałeś tego szmaciarza.
 
Do góry