Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Pora na eNki


1000015651.png

Uważam, że te 3 kierunki powinni obrać.
Przy czym parcie ku centrum i na obrzeża (cyfra 2) powinno być priorytetem.
Przy dobrych relacjach z Love jakie mają, powinni pozwolić im się na wschodzie rozwijać. Ta cyfra 3 to potencjalny kierunek rozwoju, ale myślę, że ja na ich miejscu bym go zamknął. Przy czym musi być wyraźna granica z Love.
To będzie świetny bufor dla N przeciwko zwycięzcy pojedynku SPEED - WYGI.
Pozwoli to skupić się np na Klasykach, jeśli ci przetrwają.
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Każda planeta naszej plenety posiada pokłady magicznej energii zwanej Fluxem. Tutaj na Akirianie mówimy na nią oddech. Flux jest tak potężny, że musi podlegać kontroli. Wyjątek stanowią mecze footballu, najwspanialszego sportu we wszechświecie. Niestety, 15 lat temu planeta Akirian padła ofiarą tajemniczego wybuchu, który zabrał nam oddech i pogrzebał szanse na zwycięstwo w pucharze Galactic football. 15 lat bez drużyny z prawdziwego zdarzenia, nic tylko lód i śnieg - ale nadzieja powraca, młodzi nowi zawodnicy chcą przywrócić Akirianowi oddech. Mają szanse odwrócić nasz los.
 
Wynik reakcji
3.075
Drodzy forumowicze!

Po co tyle jadu nawet w święta? Wyłączcie na te dwa dni forum, odetchnijcie.
Ze swojej strony chciałbym przeprosić @Bl-ack sno-w @Isarisu oraz wszystkich, których w jakiś sposób obraziłem/uraziłem moimi wpisami.

Swoją drogą, jest to niesamowite, że przez tyle tygodni, praktycznie dzień w dzień chce wam się tutaj siedzieć i przepychać. Pogadajmy lepiej o s200 a nie ciągle o tym kto ile zarabia, kto gdzie pracuje etc., wystarczy..

Zdrowych i wesołych!
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Drodzy forumowicze!

Po co tyle jadu nawet w święta? Wyłączcie na te dwa dni forum, odetchnijcie.
Ze swojej strony chciałbym przeprosić @Bl-ack sno-w @Isarisu oraz wszystkich, których w jakiś sposób obraziłem/uraziłem moimi wpisami.

Swoją drogą, jest to niesamowite, że przez tyle tygodni, praktycznie dzień w dzień chce wam się tutaj siedzieć i przepychać. Pogadajmy lepiej o s200 a nie ciągle o tym kto ile zarabia, kto gdzie pracuje etc., wystarczy..

Zdrowych i wesołych!


Bym dał łapkę w górę, ale zero litości dla rogacza lakiernika
 

CHAPON.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.415
Pora na eNki



Uważam, że te 3 kierunki powinni obrać.
Przy czym parcie ku centrum i na obrzeża (cyfra 2) powinno być priorytetem.
Przy dobrych relacjach z Love jakie mają, powinni pozwolić im się na wschodzie rozwijać. Ta cyfra 3 to potencjalny kierunek rozwoju, ale myślę, że ja na ich miejscu bym go zamknął. Przy czym musi być wyraźna granica z Love.
To będzie świetny bufor dla N przeciwko zwycięzcy pojedynku SPEED - WYGI.
Pozwoli to skupić się np na Klasykach, jeśli ci przetrwają.
nie sądziłem, że doczekam się postu black snowa w którym będzie chociaż jedno sensowe zdanie napisane :O
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Niech żyje Bóg wszechmogący Allah! Radujmy się albowiem zbawienie jest już blisko.
Tiaaaaaa

Witam w ten piękny niedzielny poranek!
Podsumowanie akcji Witam oczyma widza , 20 wiosek na +
Idąc tropem narracji APK przyjrzałam się jakosci przejmowanych wioch i jesli policzyc wioski od 3k jako w miare dobrze rozwinięte to statystyki nie potwierdzają tej narracji, 2/3 wiosek było rozwinięte.
Speed podebrało dziś jedną wioskę Witam czyżby ?
 
Wynik reakcji
2.388
Obawiam się że przeceniasz swojego współrządzącego plemieniem Ares sądząc, że podbił mnie, lub cokolwiek innego co nie jest
a)barbą
b)darmą
żeby nie szukać za daleko wystarczy otworzyć akta tego świata. Dla leniwych > https://pl.twstats.com/pl200/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=849188736

Natomiast nie mylisz się mówiąc, że mam mu coś za złe. Tylko nie, nie jest to kilka pikselowych wiosek. To raczej brak kręgosłupa moralnego i godności człowieka oraz poszanowania własnej osoby. Tak bym to ujął. (nie, nie urządził mi rozbiórki)

Natomiast odnośnie bycia durniem i robakiem z bolącą pupą. Kojarzę Cię i to chyba nie było nasze jedyne spotkanie
https://pl.twstats.com/pl117/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=3715521
Poprę to też stwierdzeniem, że nie atakuje nikogo, kogo nie znam i na temat kogo nie mogę się wypowiedzieć z braku wiedzy. Trochę byłoby mi głupio wyjść na durnia.

Niemniej w żadnym poście nie chciałem dokuczyć ogółowi waszych graczy. Jak dla mnie możecie nawet wygrać jubileusz rozgniatając wszystkie te "robaki" po dwa razy dla pewności. Ode mnie wszystko. Naprawdę nie chcę wchodzić w dłuższe wymiany zdań na forum. Obawiam się, że jesteście bardziej doświadczeni, także sprowadzicie mnie na swój poziom i pokonacie doświadczeniem ^_-
Czyli tak jak mówiłem jesteś nonejmem chowającym się na innym nicku xd jeśli chcesz porównywać spontaniczny debiut w roli prowadzącego z 2017 roku z umiejętnościami i doświadczeniem z kolejnych kilku lat regularnego grania i obserwowania pracy w radach dobrych plemion, to mogę Ci powiedzieć, że z tego okresu zostało mi z 5 wiernych graczy na krzyż i parę ciekawych znajomości do popisania w czasie wolnym.

Nie bez powodu zacząłem grę na s200 i przenoszę się do ARES-ów - taki był plan od kilku tygodni. Jedyne co, to przyspieszyłem jego realizację logując się, bo wprowadzany w sytuację w plemieniu byłem już dobry tydzień przed zalogowaniem.

Mamy plan do zrealizowania, plan układany razem z Alkiem od momentu w którym postanowiliśmy tu grać. Zobaczymy, jak dobrzy jesteśmy ponownie bijąc się z jednym z faworytów serwera, ale o swoje umiejętności obaj jesteśmy spokojni, bo nie pierwszy raz trafiamy na trudnego przeciwnika na dzień dobry.
Czy wy na prawdę uważacie, że Ares postawi jakikolwiek opór?
8kzxnh.jpg
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.605
Tiaaaaaa

Witam w ten piękny niedzielny poranek!
Podsumowanie akcji Witam oczyma widza , 20 wiosek na +
Idąc tropem narracji APK przyjrzałam się jakosci przejmowanych wioch i jesli policzyc wioski od 3k jako w miare dobrze rozwinięte to statystyki nie potwierdzają tej narracji, 2/3 wiosek było rozwinięte.
Speed podebrało dziś jedną wioskę Witam czyżby ?
speed odbiło diodę, witam już nie ma tak samo jak szwecji

imigranty ze speed ich zniszczyli
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Mamy plan do zrealizowania, plan układany razem z Alkiem od momentu w którym postanowiliśmy tu grać. Zobaczymy, jak dobrzy jesteśmy ponownie bijąc się z jednym z faworytów serwera, ale o swoje umiejętności obaj jesteśmy spokojni, bo nie pierwszy raz trafiamy na trudnego przeciwnika na dzień dobry.

On chyba kopiuje słowo w słowo to samo, co pisał na ś145

Chwilę później zniknął z mapy XD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Czyli tak jak mówiłem jesteś nonejmem chowającym się na innym nicku xd jeśli chcesz porównywać spontaniczny debiut w roli prowadzącego z 2017 roku z umiejętnościami i doświadczeniem z kolejnych kilku lat regularnego grania i obserwowania pracy w radach dobrych plemion, to mogę Ci powiedzieć, że z tego okresu zostało mi z 5 wiernych graczy na krzyż i parę ciekawych znajomości do popisania w czasie wolnym.

Nie bez powodu zacząłem grę na s200 i przenoszę się do ARES-ów - taki był plan od kilku tygodni. Jedyne co, to przyspieszyłem jego realizację logując się, bo wprowadzany w sytuację w plemieniu byłem już dobry tydzień przed zalogowaniem.

Mamy plan do zrealizowania, plan układany razem z Alkiem od momentu w którym postanowiliśmy tu grać. Zobaczymy, jak dobrzy jesteśmy ponownie bijąc się z jednym z faworytów serwera, ale o swoje umiejętności obaj jesteśmy spokojni, bo nie pierwszy raz trafiamy na trudnego przeciwnika na dzień dobry.

View attachment 62269
Przywalę się do linijki że pozostało Ci 5 wiernych , no to nie jest dużo , ci inni stracili wiarę bo?

speed odbiło diodę, witam już nie ma tak samo jak szwecji

imigranty ze speed ich zniszczyli
Fakt nie siedzę teraz na koncie , copik ma warte, ja jestem w trybie sowa , nie przyjrzałam się co to za wioska, , zaraz to nadrobię . A dlaczego Witam wbiło diode Speed ?

Edit:
niach! to wioska przygraniczna , ale na terenach Speed. patrząc ile razy była dziś podbita można stwierdzić że to wypadeczek . ale nadal tereny Speed ;P
 
Ostatnia edycja:
Do góry