Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
A nie lepiej im dogadać się ze speed i dojechać witam?

Chyba sobie żartujesz:)
Spójrz na mapę, chłopie.
Jeśli Wygi dotrą do terenu Witam wspólnie ze SPEEDAMI, to odetną Speed rozwój całkowicie.
Keymil by musiał być chory na głowę by coś takiego zrobić, zwłaszcza w komfortowej sytuacji którą ma.
Jeśli pokona Wygi 1/4 świata w jego ręku
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Wiesz, to ty się wypowiadasz nie znając sytuacji.

Można jedynie sądzić po tym, co sam Mirek pisał na forum że ze speed się nie dogada. Ale to i tak tylko przypuszczenia. Nie takie układy się tworzyły.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Wiesz, to ty się wypowiadasz nie znając sytuacji.

Można jedynie sądzić po tym, co sam Mirek pisał na forum że ze speed się nie dogada. Ale to i tak tylko przypuszczenia. Nie takie układy się tworzyły.

Ale o czym Ty teraz piszesz?
To nie jest kwestia chęci którejś ze stron.
Tutaj mamy do czynienia z czystą logiką. Po co SPEED by miało zakładać sobie sznur na szyję i pozwolić Wygom na całkowite odcięcie?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Poczekamy, zobaczymy.
W przeciwieństwie do ciebie nie mam zamiaru gdybać, szczególnie że pojęcie masz zerowe.
Wróć tam do wypisywania co ci w pudełku do jedzenia przyszło, plemiona zostaw tyn którzy grają.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Poczekamy, zobaczymy.
W przeciwieństwie do ciebie nie mam zamiaru gdybać, szczególnie że pojęcie masz zerowe.
Wróć tam do wypisywania co ci w pudełku do jedzenia przyszło, plemiona zostaw tyn którzy grają.

Nie zawracaj mi więcej głowy, przecież nie masz pojęcia o tym co piszesz. Nie dla Ciebie strategia
Pozdrawiam serdecznie
 
Wynik reakcji
525
Liczę na jakieś obiektywne podsumowanie ze strony agresorów jak i obrońców, gdyż nie oszukujmy się, jest to bardzo ważna potyczka dla losów świata. Może w święta zdarzy się cud i z szacunkiem jedni o drugich będą się wypowiadać po akcji.
Powodzenia dwóm stroną, jednak kibicuje bardziej APK z racji tego że jest tam więcej dinozaurów znanych mi ze starych światów.

Zdrowia życzę.
 

CHAPON.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.366
@kmic a to nie tak że po 30 dniach miały być włączone zastępstwa? 29 luty - do 30 marca to już jest 31 dni
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Kareta miała działać jak powinna.
Mk miało być od dwóch wiosek.
NO I FORUM NA APCE OTWIERA SIĘ W PRZEGLĄDARCE.
 
Do góry