Dyskusja o sytuacji na świecie 200

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Uważam, że w obecnej sytuacji nie ma szans na coś takiego. Nie póki czują, że mają szansę Witam dorwać.

Ja oczywiście staram się zrozumieć i uszanować Twoje zdanie. Choć przychodzi mi to z trudem. Kto wie, może nawet będziesz miał rację.
Ale pozwól, że ja pozostanę przy swoim.

Czekaj, bo Ty teraz napisałeś dokładnie, że zgadzasz się z moją wypowiedzią w 1 wiadomości do Ciebie tutaj. Jakby nie rozumiem...Ty się kłóciłeś ze mną przez 10 wiadomości, żeby przyznać mi rację poprzez wiadomość, która przez niezrozumienie z Twojej strony mojej poprzedniej wypowiedzi miała być jej negacją...

Niech mi ktoś powie, czy ja czegoś nie rozumiem, czy rozmawiam z kimś, kto nie wie sam co napisał 2h wcześniej...
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Czekaj, bo Ty teraz napisałeś dokładnie, że zgadzasz się z moją wypowiedzią w 1 wiadomości do Ciebie tutaj. Jakby nie rozumiem...Ty się kłóciłeś ze mną przez 10 wiadomości, żeby przyznać mi rację poprzez wiadomość, która przez niezrozumienie z Twojej strony mojej poprzedniej wypowiedzi miała być jej negacją...

Niech mi ktoś powie, czy ja czegoś nie rozumiem, czy rozmawiam z kimś, kto nie wie sam co napisał 2h wcześniej...

Nie pal więcej.
Tak jak wspomniałem, ja przyszedłem rozmawiać a Ty dalej bawisz się w błazna.
Idź pucować swoje ego, jeśli jeszcze mieści Ci się w chałupie:)
W końcu zrobiłeś taką wielką akcję...heh
Dobranoc

--

Dziękuję za owocną dyskusję, w weekend wlatuje z mapą dotyczącą TI i eNek.
Śmieszni są Ci, którzy nie rozumieją, że ktoś może mieć inne zdanie i na siłę udają mądrale, bo zrobili taaaaakie akcje :)

Dobranoc państwu.
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Nie pal więcej.
Tak jak wspomniałem, ja przyszedłem rozmawiać a Ty dalej bawisz się w błazna.
Idź pucować swoje ego, jeśli jeszcze mieści Ci się w chałupie:)
W końcu zrobiłeś taką wielką akcję...heh
Dobranoc

--

Dziękuję za owocną dyskusję, w weekend wlatuje z mapą dotyczącą TI i eNek.
Śmieszni są Ci, którzy nie rozumieją, że ktoś może mieć inne zdanie i na siłę udają mądrale, bo zrobili taaaaakie akcje :)

Dobranoc państwu.

Nie no ja rozumiem Twoje zdanie poniekąd odnośnie tego jak powinno zagrać SPEED, problem zaczyna się po prostu przy ocenie akcji WITAM. Podałem Ci logiczne argumenty, historia jako KO tylko po to, żeby powołać się na doświadczenie związane z tematem, bo pewnie nie wiesz kim jestem. Co do tego co powinno zrobić WITAM, jeżeli chodzi o rozwój to nawet się z Tobą zgadzam w głównym założeniu. Nie mniej, jeśli chodzi o akcję, to cieszę się, że wyżej przyznałeś, że nie miałeś racji.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Nie no ja rozumiem Twoje zdanie poniekąd odnośnie tego jak powinno zagrać SPEED, problem zaczyna się po prostu przy ocenie akcji WITAM. Podałem Ci logiczne argumenty, historia jako KO tylko po to, żeby powołać się na doświadczenie związane z tematem, bo pewnie nie wiesz kim jestem. Co do tego co powinno zrobić WITAM, jeżeli chodzi o rozwój to nawet się z Tobą zgadzam w głównym założeniu. Nie mniej, jeśli chodzi o akcję, to cieszę się, że wyżej przyznałeś, że nie miałeś racji.

Ja pierdziu
Ja już nie wiem czy jesteś za czy przeciw.
Już sam nie wiem o co mi chodzi. Ale zamotałeś. Ja pierdziele.
Zgłupiałem
Ma ktoś ten adres do tej słynnej Choroszczy? Proszę na priv
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Ja pierdziu
Ja już nie wiem czy jesteś za czy przeciw.
Już sam nie wiem o co mi chodzi. Ale zamotałeś. Ja pierdziele.
Zgłupiałem
Ma ktoś ten adres do tej słynnej Choroszczy? Proszę na priv

1. Rozumiem Twoje zdanie odnośnie SPEED, ale go nie popieram
2. Zgadzam się z Tobą odnośnie tego co powinno zrobić WITAM.
3. Uważam, że wyzywanie WITAM za atak w APK a nie ARES to głupota i brak zrozumienia frontu/sytuacji
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
1. Rozumiem Twoje zdanie odnośnie SPEED, ale go nie popieram
2. Zgadzam się z Tobą odnośnie tego co powinno zrobić WITAM.
3. Uważam, że wyzywanie WITAM za atak w APK a nie ARES to głupota i brak zrozumienia frontu/sytuacji

1. Ok
2. Ok
3. Tak, ale ja zmieniłem właśnie zdanie, gdy Choriel mi rozjaśnił sytuację. Nie miałem pełnej wiedzy.

Przepraszam za agresywne wstawki w moim wpisie, mam ma tym forum momentami dość agresywną retorykę.

Śmieszne, że tyle wpisów niezgody, by na koniec praktycznie się zgodzić.

Mam zatem pytanie, jeśli twierdzisz, że jesteś tak doświadczony.
Czy zgadzasz się z moim stwierdzeniem, że zbyt szybkie rozbicie APK przez Witam, bez dojścia do obrzeży, może skłonić SPEED do szybszego ataku na Witam?
Hipotetycznie, bo oczywiście nie wiadomo jak ta konfrontacja się zakończy.
Idę spać, ale chętnie przeczytam jutro odpowiedź

Pozdrawiam serdecznie
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.105
Pisałem o tym na chacie. Też spodziewałem się wcześniej ataków ale najwidoczniej potencjał nie był wystarczający i mieli inne cele (robili akcje na te ościenne plemionka). Patrząc na to ile grubych idzie na jutro to może im to na dobre wyjść. U nas jeszcze nie było jeszcze jakieś gruntowniejszej weryfikacji. Sądzę, że ten tydzień wcześniej dużo więcej by nie zdziałali jak teraz.

Zobaczymy. A jeśli zrobili coś gorzej niż mogli to tylko dla nas lepiej.
No ja uważam że tą akcje by zrobili tak czy siak, ale mogła to być już trzecia a jest pierwsza a z każdym dniem różnica sił między APK i WITAM się zmniejsza w pojedynku 1v1, nie mówiąc o politycznej pętli jaką im tam zacisnęliśmy.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Pisałem o tym na chacie. Też spodziewałem się wcześniej ataków ale najwidoczniej potencjał nie był wystarczający i mieli inne cele (robili akcje na te ościenne plemionka). Patrząc na to ile grubych idzie na jutro to może im to na dobre wyjść. U nas jeszcze nie było jeszcze jakieś gruntowniejszej weryfikacji. Sądzę, że ten tydzień wcześniej dużo więcej by nie zdziałali jak teraz.

Zobaczymy. A jeśli zrobili coś gorzej niż mogli to tylko dla nas lepiej.
jutro sie okaze :p

W sumie to dzis :D

Powodzonka tam w obronie ;)
 

Kamcio2013

Repka FO
Wynik reakcji
2.571
Dzisiaj umówiliśmy się na granie z chłopakami, w ciężkim szoku byłem albo i może nie gdy NASZ DOWÓDCA WSZEDŁ DO GRY :)
1711764416793.png
PIETREK Z SOSNOWCA MIAŁ RACJE CO DO KRETÓW W ARES
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
871
jak to możliwe w takim razie ze ja z ludźmi tworzyłem P i mam kontakt do dziś, a jak o Tobie słyszą to się dziwią skąd takki cymbał się u nas wziął

ostatni post do Ciebie, szkoda odpisywać
zobaczymy gdzie będziesz za miesiąc dwa na jubileuoszowym
Po s121 w P mógł grać już kazdy, więc jako rdzennych P bym nie liczył takich graczy xd
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.658
1. Ok
2. Ok
3. Tak, ale ja zmieniłem właśnie zdanie, gdy Choriel mi rozjaśnił sytuację. Nie miałem pełnej wiedzy.
To po co się w ogóle odzywasz skoro nawet nie znasz sytuacji?
Może najpierw było trzeba wybadać temat zanim zacząłeś udawać eksperta?

I jeszcze 20 razy ten awatar zmień bo 10 to za mało xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Pora na Wygi

1000015571.png

W mojej ocenie WYGI na pierwszym miejscu powinny postawić sobie za cel SPEED.
Nie da się tam dogadać, SPEEDY nie będą tego chciały, Wygi ich bardzo ograniczają.
To jest pierwsza i najważniejsza wojna.
Jednocześnie można dłubać coś w stronę centrum, bez zbytniej brawury.
Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, ustawi się już w zasadzie do końcowych dni świata.
Wtedy można myśleć o poważnej koalicji z plemieniem z północnego zachodu.

W zasadzie i Klasyk i Wygi będą mieli oddzielnie marne szanse na przetrwanie.
A zatem powinni połączyć twory w jeden, co by pozwoliło dogadać się z Witam i skupić w całości na SPEED.
Oddzielnie grając zrobią błąd.
 
Do góry