Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
nie uwierzycie co się stało jakiś menel zaczepił mnie na dworcu w toruniu i chciał 2 złote na kebaba, oczywiście mu nie dałem, jak odchodziłem słyszałem tylko jak krzyczy coś że mnie wyjaśni na jakimś forum nie wiem o co chodziło
Czekaj, dawno się nie chwalił że wygrał 186 xD
 
Wynik reakcji
607
Jest sens chwalić się tym, że 300 osobowe plemię które wszyscy zaczęli ze wstępnego razem z pewnie 100 darmami pokonuje losową zbitkę 100 graczy? Chcesz żeby ktoś wam pogratulował czy jakiś inny plan miałeś jak wstawiłeś screena na forum?
Plan był taki, aby dalej Ciebie dupa piekła. Szach i mat
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
Typowo najpierw rada ADK dostaje możliwość przeniesienia się do APK w zamian za spowolnienie Witam, teraz rada HRN za wszelkie "próby" spowolnienia Witam otrzymała możliwość dalszej gry w APK, niestety gracze tych plemion znowu zostali wyrolowani. Smutne te dzisiejsze plemiona :(
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.856
Pozdrawiam serdecznie z pięknego Torunia!

Razem z żonką spaceruję po mieście, łatwo poznać. Ona piękna, ja inteligentny.
Gdyby ktoś na mnie trafił, chętnie podpiszę autograf.

Lakiernik wracaj na taśmę!
Do usłyszenia wieczorem!

P.S. @Ceiter nieudaczniku, kiedy ponownie Cię zdejmą z mapy? Iks de
@VooDzuu szukaj go i przekop jak menela pod sklepem
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.374
Typowo najpierw rada ADK dostaje możliwość przeniesienia się do APK w zamian za spowolnienie Witam, teraz rada HRN za wszelkie "próby" spowolnienia Witam otrzymała możliwość dalszej gry w APK, niestety gracze tych plemion znowu zostali wyrolowani. Smutne te dzisiejsze plemiona :(
1 do 1 co stefany miały z witam XD
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.403
Typowo najpierw rada ADK dostaje możliwość przeniesienia się do APK w zamian za spowolnienie Witam, teraz rada HRN za wszelkie "próby" spowolnienia Witam otrzymała możliwość dalszej gry w APK, niestety gracze tych plemion znowu zostali wyrolowani. Smutne te dzisiejsze plemiona :(

@Bl-ack sno-w od pierwszego dnia świata ostrzegał przed APK, trzeba było go słuchać

teraz kolej na BCM by ich graczy wyrolować
 
Do góry