Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.126
Wizje tak, szczególnie jak leków nie weźmiesz, czyli prawie codziennie.

No i tyle potrafisz, gdy obaliłem wszystkie Twoje kłamstwa.
Intelektualna miernotka.
Chciałeś napuścić kolejną osobę na mnie, tym razem @Kuwejt ale słabo Ci poszło.
Bo on nie ma co złego na mnie napisać a ja na niego. Mimo, że wie jak go oceniam jako wodza, to człowiekiem jest świetnym. Nie pamiętam z kim miałem tak dobry kontakt i takie wzajemne 'czucie blusa' jak z nim.
A i do błędu się przyznać potrafił.
Tak, lubię go mimo innej wizji gry jaką mieliśmy. A może w zasadzie mieliśmy podobną, ale zabrakło cierpliwości
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Za duże mniemanie masz o sobie, nie potrzebuje nikogo na ciebie na puszczać bo już prawie każdy z tobą jedzie.
Wyjebane mam co myśli o tobie Kuwejt, to ty go przecież wywolałeś do tablicy żeby powiedział cokolwiek dobrego na twój temat.
A że za dużo powiedzieć nie może, to skończyło się na niczym xD

To nie ty miałeś wrzucać teczki na Kuwejta?
To nie ty pisałeś że jest debilem i prowadzi kumpli do upadku?

Gdzie ten dobry kontakt i czucie blusa? :/

Skończ temat póki możesz, bo z każdym kolejnym postem pogrążasz się coraz bardziej. Gracze kumpli już ocenili to, jak wyglądała twoja gra i zarządzanie, i to jest opinia która się liczy.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.126
Za duże mniemanie masz o sobie, nie potrzebuje nikogo na ciebie na puszczać bo już prawie każdy z tobą jedzie.
Wyjebane mam co myśli o tobie Kuwejt, to ty go przecież wywolałeś do tablicy żeby powiedział cokolwiek dobrego na twój temat.
A że za dużo powiedzieć nie może, to skończyło się na niczym xD

To nie ty miałeś wrzucać teczki na Kuwejta?
To nie ty pisałeś że jest debilem i prowadzi kumpli do upadku?

Gdzie ten dobry kontakt i czucie blusa? :/

Skończ temat póki możesz, bo z każdym kolejnym postem pogrążasz się coraz bardziej. Gracze kumpli już ocenili to, jak wyglądała twoja gra i zarządzanie, i to jest opinia która się liczy.

O już siada Ci psycha i zaczynasz rzucać mięsem, super. A więc kontynuujmy:)

Kuwejta wywołałem nie po to, żeby coś o mnie napisał, a po to, że to Ty zacząłeś insynuować na temat naszej przygody na świecie 194 choć gówno wiedziałeś:)

--

Tak, rozmawiało mi się z nim doskonale, jak być może nie zrozumiałeś mieliśmy różnicę w kwestii samej rozgrywki.

--

Atakowałem go wtedy, gdy na mój temat kłamał

--

Gracze kumpli choć byli moimi wrogami przed przyjściem do plemienia, bardzo chętnie dołączali do plemienia w którym byłem
To prostuje najlepiej Twoje kłamstwa, żebraku deffa
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Blek, zapomniałeś tylko, że tak jak ja, większość ma w dupie twoje tłumaczenia, więc po co to robisz? XD
Kończysz każdy świat jako gówno i tylko szczekasz jak ciota na forum.
To tak jak twoje próby szczekania do kanara, który zjada cie na śniadanie.

Do Satynowej też się srasz, bo napisała że kaczor ma łupież xD
Jesteś świrem i niczym więcej <3
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Teraz trzeba trzeciego Kaczyńskiego, zaginionego brata z trojaczków, który będzie tamtych wyzywał za zdradę!
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.126
Blek, zapomniałeś tylko, że tak jak ja, większość ma w dupie twoje tłumaczenia, więc po co to robisz? XD
Kończysz każdy świat jako gówno i tylko szczekasz jak ciota na forum.
To tak jak twoje próby szczekania do kanara, który zjada cie na śniadanie.

Do Satynowej też się srasz, bo napisała że kaczor ma łupież xD
Jesteś świrem i niczym więcej <3

Jak na takiego, który ma w dupie, to jesteś bardzo krzykliwy i znerwicowany.

Mogę kończyć jak ciota, nie jestem tu od robienia wyników a od walki z oszustami. Z piorunującymi efektami.

Jeśli chodzi o @Satynowa to grała tutaj pierwszą moralistkę wielokrotnie mnie pouczając a okazało się, że gdy dotyczyło coś jej funfli, to jak koń zaciągała klapki na oczy. Grała uprzejmą i życzliwą a okazała się zwykłą lumpiarą. Dlatego będę dalej ją krytykował, nie spocznę. Dopóki nie nawróci się na przyzwoitość
 

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
937
@AMOK X LUNDSTRAM zwiadowca grający w sPeet, definicja kurwy

Denificje to ci zaraz mogę zrobić wybuchu termobarycznego.... Antoni jak ci zrobi komisję to kapcie ci spadną...
W Speed gram bo dostałem zaproszenie i tam wszyscy wiedzą, że bez Jarka nikt nie wygra świata. Mam dostęp do Pegasusa wiem ale nie powiem, że wiem bo nie mogę powiedzieć, że wiem ale wiem...
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.369
Denificje to ci zaraz mogę zrobić wybuchu termobarycznego.... Antoni jak ci zrobi komisję to kapcie ci spadną...
W Speed gram bo dostałem zaproszenie i tam wszyscy wiedzą, że bez Jarka nikt nie wygra świata. Mam dostęp do Pegasusa wiem ale nie powiem, że wiem bo nie mogę powiedzieć, że wiem ale wiem...
Waruj naleśnikarzu
 
Do góry