Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.317
Typy kończące na jednej wiosce powinny siedzieć cicho i klepać kolejną darme :)

Ktoś musi przegrać, żeby ktoś mógł wygrać. To naturalne. Podjąłem rękawice, przegrałem, nie mam z tym problemu.

Ty masz zdaje się większy, niż ja.
Ja jestem dumny z siebie i swojego wyniku. Nie oddałem wioski za darmo, a walczyłem do końca.

Gdybym produkował ordery, to bym właśnie sobie wręczył
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
"Nie oddałem wioski za darmo"
Jak to nie xD
Te kilka żałosnych raportów nazywasz nie za darmo?
Nie podjąłeś żadnej rękawicy, naklikałeś trochę budynków i zostałeś zjechany, ot cała historia.
Daj znać jak te ekipy co cię co świat zapraszają będą z tobą w pokoju.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.317
"Nie oddałem wioski za darmo"
Jak to nie xD
Te kilka żałosnych raportów nazywasz nie za darmo?
Nie podjąłeś żadnej rękawicy, naklikałeś trochę budynków i zostałeś zjechany, ot cała historia.
Daj znać jak te ekipy co cię co świat zapraszają będą z tobą w pokoju.

Oczywiście, że nie oddałem bez walki. Napsułem rywalowi sporo krwi ubijając go wielokrotnie. A i burzylem.

Czy chcesz się założyć, o wpłatę 300 złotych polskich na RatujemyZwierzaki, że na najbliższym świecie bez farmy będę miał najmniej dwa zaproszenia do dużych, znanych ekip?
Już mam jedno.

Bym się założył o trzy nawet, ale podejrzewam, że będzie stypa niezła, bo wszyscy trzaskają tutaj
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Czy ty myślisz że ja się choriel nazywam?
Pisałeś że masz zaproszenia na 200, jak widać nic z tego nie wyszło, a twoja wymówka to zabieg xD
Wbiles na świat ile? Dzień później? Po prostu nikt nie chciał kotwicy na jubileuszowym i tyle.

I to że znalazł się jakiś przypal co cię dla beki zaprosił żebyś wioskę poklikał to nie znaczy że zaprosił cie do gry :/
A jak twój udział w radzie się kończy to już kumple dobrze pamiętają <3

Tak, zawołaj se szumixa żeby napisał jak to nie dbałeś o graczy.
Jakoś inni pisali że jedynie się kłóciłeś ze wszystkimi na forum i nawet zbieraka nie potrafiłeś kliknąć, chociaż 12h dziennie na forum pisane było xD
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
923
Czy ty myślisz że ja się choriel nazywam?
Pisałeś że masz zaproszenia na 200, jak widać nic z tego nie wyszło, a twoja wymówka to zabieg xD
Wbiles na świat ile? Dzień później? Po prostu nikt nie chciał kotwicy na jubileuszowym i tyle.

I to że znalazł się jakiś przypal co cię dla beki zaprosił żebyś wioskę poklikał to nie znaczy że zaprosił cie do gry :/
A jak twój udział w radzie się kończy to już kumple dobrze pamiętają <3

Tak, zawołaj se szumixa żeby napisał jak to nie dbałeś o graczy.
Jakoś inni pisali że jedynie się kłóciłeś ze wszystkimi na forum i nawet zbieraka nie potrafiłeś kliknąć, chociaż 12h dziennie na forum pisane było xD
Kłótni na forum jako takich nie było.

Że mną na priv co najwyżej i może z kimś jeszcze
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.317
Czy ty myślisz że ja się choriel nazywam?
Pisałeś że masz zaproszenia na 200, jak widać nic z tego nie wyszło, a twoja wymówka to zabieg xD
Wbiles na świat ile? Dzień później? Po prostu nikt nie chciał kotwicy na jubileuszowym i tyle.

I to że znalazł się jakiś przypal co cię dla beki zaprosił żebyś wioskę poklikał to nie znaczy że zaprosił cie do gry :/
A jak twój udział w radzie się kończy to już kumple dobrze pamiętają <3

Tak, zawołaj se szumixa żeby napisał jak to nie dbałeś o graczy.
Jakoś inni pisali że jedynie się kłóciłeś ze wszystkimi na forum i nawet zbieraka nie potrafiłeś kliknąć, chociaż 12h dziennie na forum pisane było xD

1. No masz rację. Choriel nie był zadłużonym bankrutem i dotrzymał słowa.

2. Skończ z tą kotwicą, nuda. Ile można to samo pisać.

3. W radzie Kumpli oficjalnie nie byłem nigdy, miałem kontakt wyłącznie z @Kuwejt . Zapraszał mnie do rady, przeciągałem temat, żeby jak najdłużej tego nie robić. Znowu kłamiesz.
Na forum plemienia kłótni nie było żadnych

4. Zbieraka robić nie musiałem, byłem w plemieniu na innych zasadach
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Nie twoja sprawa, bo o tym też było pisane xD
Obrażona księżniczka bo nie było po jego myśli :)
Ciężko słuchać wizji typa który pałac ostatnio widział 50 światów temu :/
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.317
Nie twoja sprawa, bo o tym też było pisane xD
Obrażona księżniczka bo nie było po jego myśli :)
Ciężko słuchać wizji typa który pałac ostatnio widział 50 światów temu :/

Oczywiście, że to była sprawa wyłącznie moja i @Kuwejt
Jeśli mieliśmy rozdźwięk, to ktoś musiał ustąpić, żeby nie cierpiało na tym plemię. Wypadało, żebym zrobił to ja, bo mimo, że razem budowaliśmy to prawowitym wodzem był @Kuwejt.
Nie mam z tym żadnego problemu.

--

Akurat wizje mam bardzo dobre.
 
Do góry