Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
tego nie wiem, ostatnio jak sprawdzałam to ID jest przypadkowe , wcale nie w kolejności
masz na mysli te z adresu?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Obiecałem, że będę miły dla SPEED, więc będę.
Macie tam w SPEED jeszcze wolne sloty?
Bo przyjmujecie wodzów z każdego okolicznego plemienia, byle rozsypkę zrobić, gdy dane plemię nie gra pod was tak jak się spodziewaliście.
@Keymil LoveOrHate przecież obaj wiemy, że Ci 'wodzowie' dostaną lotę jako pierwsi
 

SicK-

Wieprz Książe Trufli
Wynik reakcji
1.274
Drodzy Gracze Świata 200 na Plemiona.pl,

Z ogromną ekscytacją obserwuję Wasze zmagania na przestrzeni wirtualnych bitew i strategicznych potyczek. Chciałbym z tej okazji przesłać Wam serdeczne życzenia sukcesu, oczywiście z lekkim przymrużeniem oka.
Trzymam za Was wszystkich kciuki - za niektórych trochę mocniej, za innych... cóż, delikatnie mówiąc, nieco mniej entuzjastycznie. Niech fortuna sprzyja tym, którzy potrafią docenić subtelny urok ironii i mają na tyle dystansu do siebie, by rozpoznać, kiedy trzymam kciuki z prawdziwą nadzieją na ich zwycięstwo, a kiedy z czystej, ludzkiej ciekawości obserwuję, jak radzą sobie w mniej fortunnych okolicznościach.

Pamiętajcie, sukces w grze to nie tylko wynik strategii i taktyki, ale także umiejętność gracza do znajdowania humoru nawet w najbardziej napiętych momentach. Niech Wasza droga przez Świat 200 będzie przetykana zarówno triumfami, jak i dobrze przyjętymi lekcjami pokory.

Powodzenia wszystkim - w różnych proporcjach, zależnie od potrzeb.

agnieszka mem.gif
 

Rextee

Pikinier
Wynik reakcji
14
ale sie aPK zesralo znow wam kleksik sie od dupy odkleil i czuc ten smroood... hm? porazki tak i obsranych majtek opty mmm
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
ale sie aPK zesralo znow wam kleksik sie od dupy odkleil i czuc ten smroood... hm? porazki tak i obsranych majtek opty mmm

tak odnoszę wrażenie po waszych wpisach, że chcielibyście, żebyśmy się zesrali

dogadajcie się z żubrem to podzielimy jego kolację na trzy porcje i przestaniecie jęczeć
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Cześć @Satynowa
Co u Ciebie? Już kogoś dziś wyśmiałaś z powodu wyglądu?
Czujesz się spełniona już?

--

aPK to dosłownie śmiech na sali. Tak słabego, przereklamowanego plemienia jeszcze chyba nie widziałem. Nawet Pewniaczki lepiej się prezentowały.
Beka z nich.
Kanar by pasował idealnie do tej układanki, pozer w pozorowanym plemieniu.
Mega
 
Do góry