Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.188
Poza tym to, że podaje się za kobietę mnie nie przekonuje.
Równie dobrze może to być zdewaluowany fagas.
A patrząc na wpisy, bym się nie zdziwił
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.188
Odbiegając od waszego konfliktu. Czy kobiecie nie można już powiedzieć nic krytycznego bo się wychodzi na chama czy jednak można i się wychodzi na szczerego ziomka? Ciekawi mnie twoje zdanie.

Myślę, że źle adresujesz pytanie.
Gdy czereśniara śmiała się ze zmarłej matki Choriela, lakiernik klaskał uszami. A później insynuował dla sprowokowania Choriela, obrzydliwe rzeczy związane z seksualnością.
Czy da się być bardziej obrzydliwym?
Czy da się bardziej upodlić jako człowiek?
Bydle tak się nie zachowuje.

I ten człowiek poucza na temat traktowania kobiet.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Myślę, że źle adresujesz pytanie.
Gdy czereśniara śmiała się ze zmarłej matki Choriela, lakiernik klaskał uszami. A później insynuował dla sprowokowania Choriela, kontakty seksualne ze zmarłą osobą.
Czy da się być bardziej obrzydliwym?
Czy da się bardziej upodlić jako człowiek?
Bydle tak się nie zachowuje.

I ten człowiek poucza na temat traktowania kobiet.

Dlatego pytam. Bo to ciekawa odpowiedź może być.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Chamstwo, prostactwo i buractwo - tyle można powiedzieć na temat wyrzuconych z supportu: czereśniary i @Satynowa
Teraz już wiadomo dlaczego dostały lotę. Trochę za późno, ale jednak.

Jedna znieważa zmarłych rodziców użytkowników, druga wyśmiewa starszych schorowanych ludzi.

Piękny pokaz upadku lewicowych poglądów. Zgnilizna i zepsucie.
Czereśniara już za to dostała za swoje. Teraz będę zwalczał @Satynowa, dopóki nie nawróci się na przyzwoitość.
Trzymajcie kciuki

A co napisała tak kobitka?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Odbiegając od waszego konfliktu. Czy kobiecie nie można już powiedzieć nic krytycznego bo się wychodzi na chama czy jednak można i się wychodzi na szczerego ziomka? Ciekawi mnie twoje zdanie.
Szczerze? Napisałem długi post, ale właśnie wszystko usunąłem, bo uznałem że ta dyskusja i tak nie ma sensu.

W skrócie - można krytykować, ale z klasą, a nie jak gbur.

Wbijam top1 i robię przerwę od forum bo walenie głową w ścianę i tak nie ma sensu, skro typek który jest chory psychicznie ma tu jeszcze możliwość odzywania się :)

Nara, do jutra :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.188
Szczerze? Napisałem długi post, ale właśnie wszystko usunąłem, bo uznałem że ta dyskusja i tak nie ma sensu.

W skrócie - można krytykować, ale z klasą, a nie jak gbur.

Wbijam top1 i robię przerwę od forum bo walenie głową w ścianę i tak nie ma sensu, skro typek który jest chory psychicznie ma tu jeszcze możliwość odzywania się :)

Nara, do jutra :)

@Afrykański Czarodziej
@TheSzumix x Ramajad
@Styl judasza x Amstaff
@przemeczi
@Trener Paweł

Gratuluję wam Panowie
To co w miesiąc mi się nie udało, zrobiliście w jeden dzień. Chylę czoła.
Lakiernik właśnie odchodzi z forum.
Po dzisiejszym dniu ciężko się dziwić:)
Piękny nokaut. Zasłużył na to.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.188
Szczerze? Napisałem długi post, ale właśnie wszystko usunąłem, bo uznałem że ta dyskusja i tak nie ma sensu.

W skrócie - można krytykować, ale z klasą, a nie jak gbur.

Wbijam top1 i robię przerwę od forum bo walenie głową w ścianę i tak nie ma sensu, skro typek który jest chory psychicznie ma tu jeszcze możliwość odzywania się :)

Nara, do jutra :)

No paa, do jutra.

W kwestii uzupełnienia nie mam zamiaru być miły dla @Satynowa , która wyśmiewa starszych ludzi i która jest wyjątkowo bezczelną obłudnicą
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Wyśmiewała dziś wygląd schorowanego starszego człowieka, którym jest Pan Jarosław Kaczyński.
Wiele można mu zarzucić, oczywiście. Ale szydzenie z wyglądu, to wyjątkowo perfidne zachowanie.
NIE WAZNE CZY KACZOR JEST STARY CZY MŁODY.JEST GŁUPIM ŚMIESZNYM FIUTEM I Z TEGO SIE WSZYSCY ŚMIEJĄ
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.476
Szczerze? Napisałem długi post, ale właśnie wszystko usunąłem, bo uznałem że ta dyskusja i tak nie ma sensu.

W skrócie - można krytykować, ale z klasą, a nie jak gbur.

Wbijam top1 i robię przerwę od forum bo walenie głową w ścianę i tak nie ma sensu, skro typek który jest chory psychicznie ma tu jeszcze możliwość odzywania się :)

Nara, do Jutra :)
Lirerówka się wkradła,

hej hej
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Wyśmiewała dziś wygląd schorowanego starszego człowieka, którym jest Pan Jarosław Kaczyński.
Wiele można mu zarzucić, oczywiście. Ale szydzenie z wyglądu, to wyjątkowo perfidne zachowanie.

Ja tam lubię posłuchać takich ludzi. 12h w robocie słuchają żydowskiego rmffu, gdzie się wyśmiewają z polityków PiSu średnio 4 razy na godzinę. Później taki mówi
"jebać Kaczyńskiego"
ty mu na to, "Ale za co go jebać"
"Kaczka jebana, Mała, gruba"


To i już wiesz, że rozmawiasz z głupkiem którego tylko można podkręcać.

Żeby nie było tych od PiSu co jebać Tuska bo jest rudy. Też lubię xD
 
Do góry