Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nigdzie nie zwiałem, z odległości obserwuje jak zostałeś zmasakrowany faktami i logiką

Jak mnie jakiś jUTRZAK jak ty zgniecie jak karalucha to pierwsze co zrobię to wcisnę usuń konto

No to rozmawiajmy, ja chętnie. Tylko przestań pajacowac a odpowiadaj na pytania. Ja też na Twoje chętnie odpowiem.

Pytanie nr 1
Twierdziłeś, że Key steruje Mag i ich zje.
Wiemy już, że trafiłeś jak łysy grzywą o beton
Ale masz rok opóźnienia we wstawianiu dowodów, które podobno posiadałeś.
Kiedy je zobaczymy?
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.267
No to rozmawiajmy, ja chętnie. Tylko przestań pajacowac a odpowiadaj na pytania. Ja też na Twoje chętnie odpowiem.

Pytanie nr 1
Twierdziłeś, że Key steruje Mag i ich zje.
Wiemy już, że trafiłeś jak łysy grzywą o beton
Ale masz rok opóźnienia we wstawianiu dowodów, które podobno posiadałeś.
Kiedy je zobaczymy?
Pytanie nr 1
Jak to możliwe że twoim największym osiągnięciem na plemionach jest gra w jUTRZE i jeszcze nie doszedłeś do wniosku, że wypada zamknąć mordę na tym forum?
 

Kapitan-Majtas

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
309
OBUDŹCIE SIĘ, OBCUDŹCIE SIĘ, OBUDŹCIE SIĘ, OBCUDŹCIE SIĘ, OBUDŹCIE SIĘ, OBCUDŹCIE SIĘ,


ZAPOMNIELIŚCIE O SPEET, TYMCZASEM ZACZYNAJĄ SWOJĄ RUTYNĘ
ZA 2 TYGODNIE NIE BĘDZIE 3D, NIKT NIE BĘDZIE MIAŁ SZANS ZE SPEET I ICH BOTAMI

PORZUĆCIE SWOJE WOJENKI ŚMIESZNE, JAK NIE CHCECIE ABY ŚWIAT ZOSTAŁ ZARAZ ROZSTRZYGNIĘTY TO

STWÓRZCIE KOALICJE PRZECIW SPEET


OBUDŹCIE SIĘ, OBCUDŹCIE SIĘ, OBUDŹCIE SIĘ, OBCUDŹCIE SIĘ, OBUDŹCIE SIĘ, OBCUDŹCIE SIĘ,

View attachment 61061
Zajmij się sobą a nie mnie wstawiasz na forum, 3D to sama rada graczy wystawiła nie tylko grą na multikontach a twierdzeniem że połowe swoich graczy trzeba wystawić bo to płaczki I dzieci xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Pytanie nr 1
Jak to możliwe że twoim największym osiągnięciem na plemionach jest gra w jUTRZE i jeszcze nie doszedłeś do wniosku, że wypada zamknąć mordę na tym forum?

I widzisz jaki jesteś słaby.
Jakąś szkołę skończyłeś?:)
Boisz się zwykłej dyskusji, to może popajacujmy

Jak zaczynamy, może od emotek?

XD XD XD XD XD

Dobrze?
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Druga rzecz, na pewno już bym nie ratował przed miażdżeniem tego patusa @Szermet
Boże ile razy go upokarzali na forum a ja zawsze za nim murem, pomagałem.
To mój największy błąd w tej grze.
To niewdzięczny pierdziel
Wiem że jesteś głupim zakłamanym mitomanem ale mimo iż wiem to twoje wysrywy czasem mnie zaskakują.
Potrafie sie odezwać i nikt nie musi mnie wspierać w jakiejkolwiek sprzeczce czy dyskusji tym bardziej takie zero jak ty.
Ale czego tu wymagać od ciebie debilku mający IQ na poziomie 2 letniego dziecka z zespołem downa. Oczywiście nie obrażając takich dzieci
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Wiem że jesteś głupim zakłamanym mitomanem ale mimo iż wiem to twoje wysrywy czasem mnie zaskakują.
Potrafie sie odezwać i nikt nie musi mnie wspierać w jakiejkolwiek sprzeczce czy dyskusji tym bardziej takie zero jak ty.
Ale czego tu wymagać od ciebie debilku mający IQ na poziomie 2 letniego dziecka z zespołem downa. Oczywiście nie obrażając takich dzieci

Przypomnę, że nie tylko ja ratowałem Ci dupsko, bo robiły to jeszcze przynajmniej dwie osoby, które publicznie o tym tu pisały.
Możesz kłamać dalej, mnie to nie rusza.
Każdy kto mnie zna wie, że sobie tego z sufitu nie wziąłem.
Wiesz dlaczego to robiliśmy? Bo było nam Ciebie żal. Zgniatali Cię jak robala.
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Przypomnę, że nie tylko ja ratowałem Ci dupsko, bo robiły to jeszcze przynajmniej dwie osoby, które publicznie o tym tu pisały.
Możesz kłamać dalej, mnie to nie rusza.
Każdy kto mnie zna wie, że sobie tego z sufitu nie wziąłem.
Wiesz dlaczego to robiliśmy? Bo było nam Ciebie żal. Zgniatali Cię jak robala.
Jakie to te dwie osoby osiołku ?
 
Do góry