Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
771
Ty ale tej metody już próbowałeś na 194?
Nie udało się, spróbujesz kolejny raz?
Naprawdę po mnie kompletnie spływa co wymyślicie. Dajcie polot fantazji. Będzie śmieszniej.
A ja będę dalej piętnował was za udowodnione oszustwa. Tak jak Ciebie, który przyznałeś się do otrzymania bana za grę na bocie
Ale ty nic nikomu nie udowodniłeś XDD
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Wchodzę dzisiaj w Inwentarz, a tam przedmiot do przeniesienia wioski. Nie wiem tylko dlaczego na tym świecie nazywa się Witam. Klikam i już jestem na obrzeżach :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.186
No to plus dla Ciebie, ze w koncu sie przyznales do tego ze wmawiasz ludziom glupoty.
Brawo, teraz moge Cie pochwalic siad azor, trzymaj kosc w gębe i splywaj

Już się tak nie unoś.
Przecież widzę, że zapoconymi rączkami nerwowo wciskasz guziczki.
Wdech - wydech - łyk melisy.
Naprawdę ze mną nie wygrasz. Mierz siły na zamiary. Jesteś za słaby intelektualnie.
Możesz jedynie stosować takie prostackie teksty o azorze, w ogóle mi to nie ubliża. Uwielbiam zwierzęta, zwłaszcza psy. To niezwykle inteligentne stworzenia.

--

Ale ty nic nikomu nie udowodniłeś XDD

Bo Ty sam się przyznałeś
Przypomnieć?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.229
Już się tak nie unoś.
Przecież widzę, że zapoconymi rączkami nerwowo wciskasz guziczki.
Wdech - wydech - łyk melisy.
Naprawdę ze mną nie wygrasz. Mierz siły na zamiary. Jesteś za słaby intelektualnie.
Możesz jedynie stosować takie prostackie teksty o azorze, w ogóle mi to nie ubliża. Uwielbiam zwierzęta, zwłaszcza psy. To niezwykle inteligentne stworzenia.

--



Bo Ty sam się przyznałeś
Przypomnieć?
Raczej z nudow na telefonie jak juz chlopcze.
Musze dac Ci troche atencji, potem znowu zbierzesz w leb i znikniesz na jakis czas i bedzie mi przykro

Dokladnie, dlatego Twoj pies Ciebie wyprowadza na smyczy zamiast Ty jego
 

Mojtek

Łucznik
Wynik reakcji
930
Proszę bardzo.
Masz bardzo ładny głos, jesteś idealnym kandydatem do nagrywania kroniki świata 200
Hałs prosze
#HałsikMusisz
Ludzie zmotywujcie hałsika za pomocą hasztagu #HałsikMusisz i dajcie mu dużo lajków, żeby pokazać jaki jest super i jak bardzo go doceniacie

Hałsik musisz
Oświadczam że dołączam do akcji #HałsikMusisz @Doktor Hałs312
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.186
Raczej z nudow na telefonie jak juz chlopcze.
Musze dac Ci troche atencji, potem znowu zbierzesz w leb i znikniesz na jakis czas i bedzie mi przykro

Dokladnie, dlatego Twoj pies Ciebie wyprowadza na smyczy zamiast Ty jego

No dobra dobra, bardzo błyskotliwe zniewagi. Takie w Twoim stylu. Jak miałem 9 lat też takie opowiadałem.

A teraz odpocznij, bo na dziś mój worek treningowy mi się znudził. Zawołam za 2 dni

Teraz podziwiam raporty od mojego serdecznego przyjaciela @WIELKI SUŁTANAT
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.229
No dobra dobra, bardzo błyskotliwe zniewagi. Takie w Twoim stylu. Jak miałem 9 lat też takie opowiadałem.

A teraz odpocznij, bo na dziś mój worek treningowy mi się znudził. Zawołam za 2 dni

Teraz podziwiam raporty od mojego serdecznego przyjaciela @WIELKI SUŁTANAT
Ty nadal mentalnie masz 9 lat, widzisz na chwile znizylem sie do Twojego poziomu intelektualnego i juz sam sie zaorales wyzej

Juz masz dosyc? Szybciutko, szkoda ze nie chce mi sie bardziej Ciebie zlomowac

To ja tutaj jestem od wolania, dostales juz kosc wiec waruj tam i odezwij sie jak znowu poczujesz brak atencji - jak to juz masz w zwyczaju :p
I tak juz na zawsze bedziesz forumowym klaunem, pogodz sie z tym
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.376
Proszę bardzo.
Masz bardzo ładny głos, jesteś idealnym kandydatem do nagrywania kroniki świata 200
Hałs prosze
#HałsikMusisz
Ludzie zmotywujcie hałsika za pomocą hasztagu #HałsikMusisz i dajcie mu dużo lajków, żeby pokazać jaki jest super i jak bardzo go doceniacie

Hałsik musisz
@Doktor Hałs312
Jak hot16 tak siadła to za lektora możesz robić
#HałsikMusisz
 
Do góry