Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.028
Dzisiejszy dzień gracze A.D.K zapamiętają na zawsze, jest to dzień żalu i smutku ponieważ straciliśmy wielu przyjaciół w tej nierównej i nieczystej walce przeciwko witańskim kanaliom, ale nie łamiemy się i powstaniemy z popiołów jak feniks.

Wola A.D.K jest niezłomna, dlatego będziemy walczyć do ostatniej kropli krwi.

#WodzuUfamTobie #PółnocnyZachód #ŻegnamGraczy"


Haha w poście wcześniej pisałem że około 15 wstanie zarzygany PET i coś napiszę xdd
O to jest wielki wuc plemienia aDK
 
Wynik reakcji
6.795
Ja się tak zastanawiałem ile farta może miec SPEED żeby trafić w taką okolicę, bez wymieszania z innymi ekipami (gdzie Witam, TI, !N! i APK już wszyscy mają wojny na swoim terenie), z autostradą na cała ćwiartke a odpowiedź jest prosta, nie mogło ich wymieszać z inną ekipę bo ściągnęli tyle darm i mulciaków że zabrakło miejsca nawet na barby xD I tyle jeśli chodzi o "skilla" w mitycznym SPEED, od 76 nic się nie zmienia, dalej ściek.
Nie zdziwiłbym się gdyby i w tym maczali palce ;)
 
Wynik reakcji
55
Haha w poście wcześniej pisałem że około 15 wstanie zarzygany PET i coś napiszę xdd
O to jest wielki wuc plemienia aDK
byłem na nogach o 6 rano śmieciu jebany, peta to na tobie gasili starzy jak byłeś mały dlatego masz tak popalone styki w tym kurwa pustym łbie, i brakuje ci kultury i emocji w życiu skoro siedzenie na forum i plucie żarem cię podnieca, radzę oddać się na leczenie, to może się uda jeszcze coś poradzić.

Nie pozdrawiam, ha tfu na fermenciarzy.

Ps. wyruchał bym ci matke.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.456
Dzisiejszy dzień gracze A.D.K zapamiętają na zawsze, jest to dzień żalu i smutku ponieważ straciliśmy wielu przyjaciół w tej nierównej i nieczystej walce przeciwko witańskim kanaliom, ale nie łamiemy się i powstaniemy z popiołów jak feniks.

Wola A.D.K jest niezłomna, dlatego będziemy walczyć do ostatniej kropli krwi.

#WodzuUfamTobie #PółnocnyZachód #ŻegnamGraczy"

typie XDD

zintowałeś własne plemię bzdurnymi wytycznymi w nieodpowiednim czasie, zagraliście jak nasze darmy z minimalną ilością deffa dla picu

#żegnamADKaczy
 
Wynik reakcji
3.047
Yhm rozumiem, że mam Ci przygotować pisemne zeznania 10 świadkow podpisane w obecności notariusza? Popytaj się graczy u siebie w plemieniu albo byłych graczy speed czy były takie rzeczy na ich grupkach, może jakiś uczciwy Ci odpowie xD
Nie chce nic od Ciebie, po prostu uświadamiam Ci, że screeny to taki dowód, że hoho. Musisz wiedzieć komu ufać po prostu.
 
Do góry