Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
byłem na nogach o 6 rano śmieciu jebany, peta to na tobie gasili starzy jak byłeś mały dlatego masz tak popalone styki w tym kurwa pustym łbie, i brakuje ci kultury i emocji w życiu skoro siedzenie na forum i plucie żarem cię podnieca, radzę oddać się na leczenie, to może się uda jeszcze coś poradzić.

Nie pozdrawiam, ha tfu na fermenciarzy.

Ps. wyruchał bym ci matke.
To nieźle o 6 rano, przynajmniej debila z siebie nie rób bo mi goście od was pisali że na nich grube lecą a ciebie nie ma xddd

A co do braku kultury xdd
Mówi to gość który na rodziców wjeżdża xdd

Hahahaha jebany stary alkoholik. Na leczenie to ty powinieneś wypierdalac xDD

Pusty łeb? Ale to ty kazałeś swoim robić 500/500 żelaznego, nawet offowkom. To ty kazałeś swoim deffowkom robić 1000 topora i 500 lk.
To ty zatrzymałeś rozwój calego plemienia bo ujebales sobie ze koszary na 15 lvl na eko 18 będzie zajeibstym pomysłem xdd

A no i nie wspomnę że to ty żyjesz w wyimaginowanym świecie gdzie twoje aDK mogło nas pokonać xDD

Zajeb więcej tam hasztagow #wodzuufamtobie i baw się dobrze z jedną wioska w centrum ;)

A no i wal już kasacje, bo chyba nie myślisz że pozwolimy Ci przenieść się na północny zachód :)

Zostaniesz naszym więźniem tutaj w środku :)


Pozdro najebany nieudaczniku
 
Wynik reakcji
55
To nieźle o 6 rano, przynajmniej debila z siebie nie rób bo mi goście od was pisali że na nich grube lecą a ciebie nie ma xddd

A co do braku kultury xdd
Mówi to gość który na rodziców wjeżdża xdd

Hahahaha jebany stary alkoholik. Na leczenie to ty powinieneś wypierdalac xDD

Pusty łeb? Ale to ty kazałeś swoim robić 500/500 żelaznego, nawet offowkom. To ty kazałeś swoim deffowkom robić 1000 topora i 500 lk.
To ty zatrzymałeś rozwój calego plemienia bo ujebales sobie ze koszary na 15 lvl na eko 18 będzie zajeibstym pomysłem xdd

A no i nie wspomnę że to ty żyjesz w wyimaginowanym świecie gdzie twoje aDK mogło nas pokonać xDD

Zajeb więcej tam hasztagow #wodzuufamtobie i baw się dobrze z jedną wioska w centrum ;)

A no i wal już kasacje, bo chyba nie myślisz że pozwolimy Ci przenieść się na północny zachód :)

Zostaniesz naszym więźniem tutaj w środku :)


Pozdro najebany nieudaczniku

Masz lamusie i skończ pierdolić jak nie znasz tematu
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2024-03-12 135433.png
    Zrzut ekranu 2024-03-12 135433.png
    32,9 KB · Wyświetlenia: 165

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.358
Dojdz do tego, zdaje się, że masz dobre kontakty nawet w supporcie, więc raczej bez problemu sobie poradzisz

Mam za długi język, mógłbym zaszkodzić Witam i się wypaplać.
Moi przyjaciele @Pietrek z Sosnowca czy @WIELKI SUŁTANAT bez problemu by mi powiedzieli.
Ale nie mieszam się w nie swoje sprawy.
Dlatego support zupełnie zbędny.

Tak, udowodniłem jak jestem skuteczny. Już dwukrotnie
 
Do góry