Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam chyba wygra ten swiat tylko przez glupote speed speed witam koalicja kretaczy i debili tacy sie dobrali sory nie powiem nic wiecej niz debile jak nazwac kogos kto widzi co sie dzieje i wchodzi nad przepasc jak wy nie tedy droga speed pamietajcie nie tedy droga gracze speed buntujcie sie dowiecie sie o sojuszu w ciagu tygodnia zobaczycie na jakich warunkach bedziecie wykorzystani przez witam a pozniej na tym stracicie witam was oszuka ja wam mowilem
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
landre ja mam szacunek do ludzi i oczekuje tego samego oczekuje ze jak gram staram sie poswiecam to inni tez beda sie starali i beda fair wobec mnie a witam traktuje rzeczy podmiotoo graczy sojusznikow wszystko wykorzystali mnie wzieli sobie wioski tak to wyglada nie rozumieja ze ktos ma prace zone dzieci ze cos sie stanie w zyciu powaznego i nie ma jak grac witam tego nie rozumie bo to sa dzieciaki ktory tam ma zone czy dzieci ktory tam ma prace 12h dziennie nikt bo to dzieciarnia
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
Rozwijaj grzecznie eko i czekaj w kolejce nieudasie xD
cicho tam badz szczescie masz ze frajerzy ze speed sie podpisali z wami moze i wygrasz 200 z tym swoim witam ale jestes dzieciakiem co w zyciu jest nieudacznikiem nierobem kazdy w witam taki jest macie farta ze speed jest glupie i sie na soja ugadalo mimo ze ich ostrzegalem nawet osobiscie pisalem do paru osob ze speed na forum mowili ze rozumieja ale nie rozumieja niestety farta masz powtorze jeszcze raz ze speed sie z witam podpisalo
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
za darmo to bym w morde dal ludziom co mnie rozebrali rozumiesz ? czy powtorzyc farta macie na 200 ze sie jelenie ze speed z wami dogadaly rozumiesz to nie umiecie grac dzieciaczki moglibyscie byc moimi synami i gdzie szacunek
 
Wynik reakcji
6.805
Polecam sobie zrobic przerwe od gierki bo chyba weszla za bardzo ;) A jestem prawie pewien, ze podczas rozbiorki i lezka poleciala :D
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
ja dawalem dobre informacje o witam bo mam tam zaufanego mowilem wam ze plan bedzie dogadac sie ze speed albo z ti zaleznie od polozenia oni mysla ze n i apk nie trzeba gadac bo n i apk beda na siebie walczyc wiec chcieli wziac zaleznie od polozenia ti albo speed i juz przez liczbe graczy 300 i 200 darm na start beda mieli przewage i co i sie sprawdzilo ile maja ludzi dokladnie widac to sprawdzilo sie ze gracze witam graja w innych plemieniach sprawdzilo sie ze wystartowali ludzie z witam na vpn program tam bot klika eko co do sekundy z rozpiski i to sie sprawdzilo chcieli sie dogadac z ti albo ze speed no i jest sojek ze speed wszystko sie sprawdza co mowie mozecie mowic co chcecie mozecie watpic ale kazda moja wiadomosc sie sprawdzila ja nic nie bede nikomu udowadniac nie te lata w zyciu
 
Wynik reakcji
608
Polecam sobie zrobic przerwe od gierki bo chyba weszla za bardzo ;) A jestem prawie pewien, ze podczas rozbiorki i lezka poleciala :D
Typ raczej z nami nie grał, ponieważ dostać u nas siłówkę to trzeba się naprawdę bardzo postarać, czyli mieć mniej IQ od opony - z tego powodu napisałem raczej, bo gość nie widzi, że Kanar w SPEED gra a porównuje go do nas xd
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
ja juz nie gram od kilku swiatow mam dosc tej gry chce tylko zeby witam przegralo 200 za to co mi zrobili na 186 chcialem ostrzec plemiona 200 zeby nie dogadali sie z witam ale speed okazalo sie za glupie nie refarmawalne no niestety speed hanba witam w d... j...
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
pojawil sie naczelny pajac co wszystko wie farta masz psie ze debili ze speed znalazles co wchodza w przepasc i sie ze soba dogaduja nie dostalem silowki psie tylko powiedzieliscie ze mam skonczyc i wejsc do kogos widzisz roznice mam ciebie gdzies ignoruj klikam kazdy wie ze jestes pajac i blazem jakbyscie nie mieli farta ze speed jest glupie to by was inne plemiona rozwalily czaisz
 
Do góry