Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
na witam kazdy sie powinien zgadac pietrek wiesz to dobrze a teraz wyloguj sie tchorzu z black snow i pisz od siebie te swoje dyrdymaly kazdy powinien walczyc z witam bo witam pokona kazdego dobrze to wies zprzez swoje krety i graczyc o masz na pieciu vpn u siebie
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.524
cicho tam badz szczescie masz ze frajerzy ze speed sie podpisali z wami moze i wygrasz 200 z tym swoim witam ale jestes dzieciakiem co w zyciu jest nieudacznikiem nierobem kazdy w witam taki jest macie farta ze speed jest glupie i sie na soja ugadalo mimo ze ich ostrzegalem nawet osobiscie pisalem do paru osob ze speed na forum mowili ze rozumieja ale nie rozumieja niestety farta masz powtorze jeszcze raz ze speed sie z witam podpisalo
Tylko, ze ja gram w Speed parobku, musisz sie doinformowac.
Jakie eko masz? Bo pozniej zapukam po wioske.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.593
TAK TO PRAWDA MOI INFORMATORZY POTWIERDZAJĄ DOGADANIE SIE sPET z wITAM

CO ZA GRA BEZ COCHONES, WYHODUJCIE JAJA GRAĆ TAKIE OBSRAŃAKO NA JUBILEUSZOWYM ŚWIECIE

sPET JUZ PODOBNO DZIELI BLACHY Z wITAM, SZARAKI NIE MAJA NA CO LICZYĆ OBY SIE ZBUNTOWALI

Nie dziwi mnie to. Wczoraj około 20:00 czasu polskiego na biegunie południowym wylądował PRZEPOTĘŻNY OHTAR, więc Pietrek i Keymil musieli zareagować.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Chylę czoła i nie tylko czoła, przed wielkim i potężnym Witam
Jak będę miał kiedyś syna, to dam mu imię Pietrek.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Dobrze, że na świecie 186 spełniłem swoje największe życiowe marzenie i wygrałem z nimi świat.
Jak wygram po raz drugi, to chyba oszaleję
 
Do góry