Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.707
Szczerze mowiac lepiej dostac 1 miejsce w speed niz grac w sojuszu z witamami nezus kumplu xDDD wiec ja bym sie tu nie odzywal

A halsik ma swoich ludzi tu i tam i nie zdziwilbym sie jakby ogarnial sytuacje na swiecie mniej wiecej tak jak ty albo nawet ciutke lepiej :)
Husqa dobrze wiesz czemu nie jesteś obiektywny;)
Watpie, pozdrawiam
 
Wynik reakcji
87
Szczerze mowiac lepiej dostac 1 miejsce w speed niz grac w sojuszu z witamami nezus kumplu xDDD wiec ja bym sie tu nie odzywal

A halsik ma swoich ludzi tu i tam i nie zdziwilbym sie jakby ogarnial sytuacje na swiecie mniej wiecej tak jak ty albo nawet ciutke lepiej :)
Aha a to spoko, to po co walczyć jak i tak mają wylamy robić, nie lepiej blaszki dzielić i na rower iść? Ach te plemiona +100 gówno z pod siebie zeżrec byle by blacha była, a później front 6000 vs 1000 i bez akcji plemiennej tylko minus :(((( tate pomóż..
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Aha a to spoko, to po co walczyć jak i tak mają wylamy robić, nie lepiej blaszki dzielić i na rower iść? Ach te plemiona +100 gówno z pod siebie zeżrec byle by blacha była, a później front 6000 vs 1000 i bez akcji plemiennej tylko minus :(((( tate pomóż..
Przykro mi, ale nie zrozumiałem nawet pół słowa z twojej wypowiedzi
 
Wynik reakcji
87
Ja nie jestem, choć ja jak np. z kimś walcze, jak po cichu z witamami na 186 to na calego na zawsze (to akurat nie zarzut do ciebie, a do 95% twojego plemienia), ale hałsik nie gra tutaj u nikogo, wiec mysle ze to dosc obiektywny obserwator
No bądźmy szczerzy ti niema mocnych frontowcow, sam fakt że kecejek tam stoi... nie wiem czy bym Wawrzyniaka nie wołał xdddd
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Czy speedy słyną z takiego ruchu?

View attachment 64353
Wole dostac przyjazną kosą od speedów, niż podpisać się z witam.

Bądźmy poważni, witam na tym świecie i ich sposób bycia, to ze brika po 186 sie z nimi podpisala, sprawia, że czuję nieuzasadnioną sympatię nawet do enek xD Mam nadzieję, że nie skończę tutaj z witamami w jednej koalicji, bo jak skończę to będzie to mój ostatni dzień na tym świecie.
Wróć do podstawówki, czytanie ze zrozumieniem to umiejętności która nie każdy posiada xdd
Nie wiem stary co ci powiedzieć, nie wiem czy to po mojej stronie leży problem
 
Wynik reakcji
87
Wole dostac przyjazną kosą od speedów, niż podpisać się z witam.

Bądźmy poważni, witam na tym świecie i ich sposób bycia, to ze brika po 186 sie z nimi podpisala, sprawia, że czuję nieuzasadnioną sympatię nawet do enek xD Mam nadzieję, że nie skończę tutaj z witamami w jednej koalicji, bo jak skończę to będzie to mój ostatni dzień na tym świecie.

Nie wiem stary co ci powiedzieć, nie wiem czy to po mojej stronie leży problem
Z problemem najlepiej się przespać, o ile to kobieta, chyba że to frontowcy TI są problemem, to wiadomo, tryb deptanie.
 
Do góry