Dyskusja o sytuacji na świecie 197

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
408
no ta, inchi napisal, ze nikt wiosek nie chce to my wezmiemy, a snow chyba w knd juz nie jest tez xD
No bo banik jest a mi się tam okolica podobała sąsiad cufal gościł mnie na drugiej linii ja gościłem Gurala.
Inchi przed banem moim chciał kończyć przekonałem go ale po banie mu lekko psycha pewnie siadła ale nie mam mu za zle.
Tylko różnicą między nim a tymi co idą do was że wola skończyć niż się poniżyć
 
Wynik reakcji
2.114
Jak w dniu akcji KND na Dzobiland osoby z Dzobilandu przeszły to było git, pieniacz na utkanej. A tutaj jak po prostu przejscie jest normalne to odpalony fest xD
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
408
Po co czekać, wystarczy że dasz mi zapkę czy może teraz dla pozorów przesunęliście plan w przyszłość xD
Jaki plan? Żadnego planu nie było jak się ma ćwierć mózgu to potem się wierzy w bajki o mitycznych kosach .
A kosownik zawsze znajdzie wytłumaczenie
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
627
krzysiek0077 kolejny słodziak, no ten to wiecej chyba dawał zasty niz sam grał , ja jebie, rekru rozbuchana do granic zdrowego rozsądku, gdzie jest front?, chyba wszędzie
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
627
Jednak akcja rekru i człowiek jest wyspa, plemiona uczą i zaskakują, dobra koniec ode mnie tego słowotoku, wiecie przeciez jak wam na imię.
 
Do góry