Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
1.489
Pokaż jeszcze jakaś sztuczkę.
Może być ta z przysiadem na butle od Vanisha co cię kociak nauczyl
Za dużo historii z domu opowiadasz na FO
Kiedyś na tym Foncie to i poziom był teraz to dwie takie pizdeczki się spotkają i ze sobą rozmawiają chociaż wszyscy mają ich w dupie
Masz rację, jak zacząłem czytać 194 i te wzajemne lajki z tym psem co wstawiłeś to słuszna samokrytyka
 

Banda Rumunow

Szlachcic
Wynik reakcji
1.754
Za dużo historii z domu opowiadasz na FO

Masz rację, jak zacząłem czytać 194 i te wzajemne lajki z tym psem co wstawiłeś to słuszna samokrytyka
Rysiek wysil się teksty chyba ty nie są szczytem twoich możliwości. Wolałem jak mi mamę wzywasz.

Odpowiedz wkoncu od kiedy razem jesteście tak się atencjonujesz na FO.

Możesz kolegow wołać na FO bo nie dajecie rady.
 

Etowy89

Miecznik
Wynik reakcji
112
To, że wam nie dali deffa jest absurdalne.
Coś około 7 tyś wiosek przewagi ma reszta świata nad nami, taki dzieciake w omercie ma 200 wiosek i 60k pokonanych, KND ma bezpieczne centrum(chyba), puu nie liczymy, bo to bobki są. Gdzie są zagrody deffa? Gdzie są offy z akcjami w nas? To pokazuje patologiczne zarządzanie plemionami, ale no jak @Shotasik solidaryzuje się z swoimi również biorąc bana to XD

Jak was UwU zje no to przyjdzie czas na kolejnych, na tych którzy w dupie mieli sojusznika jakim były Rebusy.

Co się chłopu odkleja na tym forum to szok ;)
 
Wynik reakcji
255
No ja bym zaczał od tego, ze swiat nie kreci sie wokół was jak to wy prezentujecie, pisząc dziennie 100 postów o was XD są tez inne plemiona na tym swiecie, a tylko wy sie pocicie na tym FO strasznie
 

NAZE YOWAI KA???

Łucznik
Wynik reakcji
371
Co się chłopu odkleja na tym forum to szok ;)
Jak uwu wbijało na świat a bodajże tydzień później Under wszyscy straszyli koalicja, że będą grać jak jedna drużyna, plemiona „zapleczowe” po drugiej strony mapy od nas cały def na front offy pod koalicjantów żeby nas pokonać, a jak przyszło co do czego jak rebusy mieli fulle w wioskach a my wioskę zakładaliśmy to nic się nie wydarzyło, nie wnikam jakie były ustalenia, nie wnikam też nad poziomem rebusów czy bs’ow ale ich olaliście, jedynym sukcesem to było zdjęcie bomby co siedział sobie na plaży i to że Champion cisnął bekę że Pluto opłaca koksowników mehehe
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
267
Jak uwu wbijało na świat a bodajże tydzień później Under wszyscy straszyli koalicja, że będą grać jak jedna drużyna, plemiona „zapleczowe” po drugiej strony mapy od nas cały def na front offy pod koalicjantów żeby nas pokonać, a jak przyszło co do czego jak rebusy mieli fulle w wioskach a my wioskę zakładaliśmy to nic się nie wydarzyło, nie wnikam jakie były ustalenia, nie wnikam też nad poziomem rebusów czy bs’ow ale ich olaliście, jedynym sukcesem to było zdjęcie bomby co siedział sobie na plaży i to że Champion cisnął bekę że Pluto opłaca koksowników mehehe
A wioskę od czego straciłeś? Bo piszesz że nic sie nie wydarzylo :) XD
 
Do góry