Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Banaseloo x Burzikooo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
337
Ten bonus jest praktycznie bezużyteczny, bo działa od brakującego % zagrody.
Ale dla twojej wiadomości policzyłem, że jakby postawić w świeżej wiosce 30 zagrodę, 25 koszary i 20 stajnie to potrzebujesz około 30 takich bonusów, żeby zapełnić wioskę offem (bez taranów) w 24h. Zapewniam cię, że nikt ci tak zagrody nie postawi, bo lepiej jest po prostu wybić 20-50 grubych z pakietów w podobnej cenie <przytul>
Ale nie chodzi o to :) po prostu coś da się kupić tego wojska a czy to użyteczne to juz inna sprawa Bo pisali że się nie da
 

Deckuś?

Szlachcic
Wynik reakcji
2.355
nic. wojska można kupić, surowce można kupić, konta można kupić, serwer można kupić. Na 195 to pisali nawet, że Pluto immunitet od supportu kupił jakieś odklejency z WO także no.
 

Banaseloo x Burzikooo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
337
Widzę że dla Ciebie wszystko jest jasne jak rogalik a proste jak słoneczko XD z eventu są pakiety wojsk.. to że się nie opłaca to już inna sprawa.
 

Banaseloo x Burzikooo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
337
ty grasz w ness na 191 i mówisz komuś o zakupieniu mózgu, umiejętnosciach oraz byciu słabym?xddddddddddddddd
A to jest okej jak mi pisze o przeszczepie mózgu?XD ja to wnioskuję z tego świata:) niech mi mocarz zabierze wioskę;) ja mu solo zabrałem, więc z tego wnioskuje :)

@Ekipa z Tworek co się wydarzyło 2024-01-19 tego dnia na świecie 195 mocarzu? :)
 
Wynik reakcji
474
A to jest okej jak mi pisze o przeszczepie mózgu?XD ja to wnioskuję z tego świata:) niech mi mocarz zabierze wioskę;) ja mu solo zabrałem, więc z tego wnioskuje :)

@Ekipa z Tworek co się wydarzyło 2024-01-19 tego dnia na świecie 195 mocarzu? :)
Jeżeli miałbym zgadywać to pewnie Ryba wtedy ogłosił kapitulacje a co? Wielki Fan jesteś, że będziesz mi teraz wypisywał Światy, które przegrałem? xD
No już ci wyżej gratulowałem, że jak nie było przez 12h nikogo na koncie zabrałeś mi wioske, ile razy mam ci jeszcze pogratulować, może ci prezent kupić bo taki zajebisty jesteś
 

Banaseloo x Burzikooo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
337
Jeżeli miałbym zgadywać to pewnie Ryba wtedy ogłosił kapitulacje a co? Wielki Fan jesteś, że będziesz mi teraz wypisywał Światy, które przegrałem? xD
No już ci wyżej gratulowałem, że jak nie było przez 12h nikogo na koncie zabrałeś mi wioske, ile razy mam ci jeszcze pogratulować, może ci prezent kupić bo taki zajebisty jesteś
A tak pytam bo kolega chciał wiedzieć xd To Ty wiesz z kim grałem itd. :) ja nie patrze na tw stats itd :)
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.249
nic. wojska można kupić, surowce można kupić, konta można kupić, serwer można kupić. Na 195 to pisali nawet, że Pluto immunitet od supportu kupił jakieś odklejency z WO także no.
Już wystarczająco zostawił pieniędzy, że dostał to w gratisie przecież tam lata na takim oczywistym bocie, że powinien dostać nawet profilaktyczną banicje jak reszta ''wielkich'' na tym świecie i tylko pozostaje się śmiać z tego żałosnego supportu. Po za tym wojska nie da się kupić chuja prawda wbijasz z pp podbijasz na starcie 5razy więcej wiosek niż typ, co wystartował tydzień wcześniej bez pp i nie dość że masz od razu koszary i stajnie na fulla, więc szybciej robisz fulla i jeszcze w dodatku w w większej ilości wiosek od gracza bez pp. Tak naprawdę wszystko można kupić w early zabawa się dopiero zaczyna late game jak już nie możesz booostować konta, a zostaje tylko front i zdobycze bezpośrednio na nim. Myślę że płakanie że wystartowaliście później jest niezasadne, bo nie wbiliście tak późno na ten świat, żeby miało to większe znaczenie z waszymi możliwościami, drugiej strony też, bo w końcu można powiedzieć mieli tą przewagę w bardzo krótkim czasie i można było ją lepiej wykorzystać. Więc jak dla mnie jest czeski remis, żeby nie powiedzieć czeska sauna.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.249
co ty wlasnie napisales xD
No jezu lata na botach jak inni chociaż by mogli czasem postraszyć jakimś śmiesznym banem na kilka dni żeby się krył z tym trochę. Pare innym nickom tez by się należało, bo to już bezczelne jak kradzież pieniędzy polityków z budżetu państwa. Bociarze by mogli chociaż zmieniać ilość milisekund na różne odstępy w atakach a nie ze dają w 12 ataku pod rząd jednakowy czas 5ms na wbicie wiklina czy tam miałem jednego hardcora co mi pod koniec już 1ms za kareta wsparcie dogrywał 10 razy pod rząd. Już nawet nie boli mnie, że używają tych botów żeby niby nie było widać ale jak chamsko z niego korzystają z totalnym poczuciem bezkarności.
 
Do góry