Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Deckuś?

Szlachcic
Wynik reakcji
2.355
Pare innym nickom tez by się należało, bo to już bezczelne jak kradzież pieniędzy polityków z budżetu państwa. Bociarze by mogli chociaż zmieniać ilość milisekund na różne odstępy w atakach a nie ze dają w 12 ataku pod rząd jednakowy czas 5ms
mowa o tych z knd? takie do 1-10ms to dzisiaj parę screenów się ustrzeliło xd
zero wstydu nawet, żeby dla pozorów odstępy zrobić, ale nie dziwi upośledzenie ich

1708967900877.png
 

Deckuś?

Szlachcic
Wynik reakcji
2.355
deckuś nikt wam nie kazał rekrutować każdego konta byleby było w środku nas pod potencjalne diody
no dobra, ale o czym ty piszesz? jesteśmy świadomi strat pewnych rejonów, normalna gra. Natomiast uderzać takim potencjałem i zrobić takie gówno, że ja po burzeniu mam więcej pkt niż przed no to git. ja z akcji zadowolony jestem, wy pewnie też więc super.
 

OdKlEJoNy Dual

Szlachcic
Wynik reakcji
2.652
no dobra, ale o czym ty piszesz? jesteśmy świadomi strat pewnych rejonów, normalna gra. Natomiast uderzać takim potencjałem i zrobić takie gówno, że ja po burzeniu mam więcej pkt niż przed no to git. ja z akcji zadowolony jestem, wy pewnie też więc super.

ja wiem że ta akcja to była jedna wielka porażka natomiast mówienie e to tylko straty afk konta ale lich walący konia do przejęcia 6 barbek już okej i to nie jest strata pewnych rejonów to jest celowa rekrutacja w przeciwniku żeby zmusić go do likwidacji diód wy macie w dupie tych ludzi grunt że offy lecą w nich a nie w was i to logiczne że takie straty was nie bolą i nie interesują
 
Ostatnia edycja:

Damszot.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
921
ja wiem że ta akcja to była jedna wielka porażka natomiast mówienie e to tylko straty afk konta ale lich walący konia do przejęcia 6 barbek już okej i to nie jest strata pewnych rejonów to jest celowa rekrutacja w przeciwniku żeby zmusić go do likwidacji diód wy macie w dupie tych ludzi grunt że offy lecą w nich a nie w was i to logiczne że takie straty was nie bolą i nie interesują
IMG_2669.jpeg
Co mieliśmy zrobić z graczem, który od wczoraj jest afk? Nie odpisuje na pv, świeci się na zielono a wioski traci bez żadnej próby odbitki bądź obrony? Wywalić go? Pewnie tak, jednak wówczas było by, że wywalamy ludzi z mapy. Widocznie wolał wam oddać wioski i tyle.

Finalnie prócz niego pewnie przejęć będzie z +\- 4 więcej.
Ra : Ro ~ 1.67. To było by na tyle że statystyk.
 

OdKlEJoNy Dual

Szlachcic
Wynik reakcji
2.652
View attachment 59449
Co mieliśmy zrobić z graczem, który od wczoraj jest afk? Nie odpisuje na pv, świeci się na zielono a wioski traci bez żadnej próby odbitki bądź obrony? Wywalić go? Pewnie tak, jednak wówczas było by, że wywalamy ludzi z mapy. Widocznie wolał wam oddać wioski i tyle.

Finalnie prócz niego pewnie przejęć będzie z +\- 4 więcej.
Ra : Ro ~ 1.67. To było by na tyle że statystyk.

no oddać dlatego dostał największą ilość offów z wszystkich genialne jakbyśmy wiedzieli że afk to byśmy w niego tyle nie pisali był po prostu głównym celem akcji wasz problem że was olał
 

Deckuś?

Szlachcic
Wynik reakcji
2.355
no oddać dlatego dostał największą ilość offów z wszystkich genialne jakbyśmy wiedzieli że afk to byśmy w niego tyle nie pisali był po prostu głównym celem akcji wasz problem że was olał
jedna prośba tak między podziałami, jesteś w stanie używac przecinki? bo tragicznie się to czyta xd
 
Do góry