Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
1.489
Chcesz być zabawny? Rozumiem że tak bawisz się z kolegami że za jeansy robisz różne rzeczy :) Wyżej napisałem że gra straciła sens przez kosiarzy którzy grają ze mną na innym św XDD Połącz kropki to będziesz wiedział że zakończyłem grę XD krecik nie przekazał? :)
O tak, teraz kolejny zacznie wioski oddawać a 10 innych przyjdzie że konto kupione...
Tak się nie da grać
 

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
@Ryssiek oddaj rower @Deckuś Kociak Podziemia Dziękuję, że się o mnie martwicie. Dostałem bana, mam swoje konsekwencje, ale nie musicie oznaczać co godzinę, bo na FO jestem tylko gościem i nie wchodzę w dyskusje na żenującym dla mnie poziomie. Cytując "Złamał Pan regulamin i teraz musi Pan ponieść konsekwencje." Do zobaczenia na mapce po upływie nałożonej kary i tyle.

Bez odbioru. ;)
 
Wynik reakcji
2.102
@Shotasik a we no pochwal się za co, ciekawi mnie co wy odwalacie, że tyle banów leci. napisać o was, że dno reprezentujecie tymi banami ciągłymi to trochę za mało :/ ja obstawiam mulciaki, może jakieś typy zrobimy?

Redram
Odlot
Farmer
Nuke
Shotasik

kto tam jeszcze był, bo w natłoku nicki zapomnialem?
 
Wynik reakcji
1.489
@Ryssiek oddaj rower @Deckuś Kociak Podziemia Dziękuję, że się o mnie martwicie. Dostałem bana, mam swoje konsekwencje, ale nie musicie oznaczać co godzinę, bo na FO jestem tylko gościem i nie wchodzę w dyskusje na żenującym dla mnie poziomie. Cytując "Złamał Pan regulamin i teraz musi Pan ponieść konsekwencje." Do zobaczenia na mapce po upływie nałożonej kary i tyle.

Bez odbioru. ;)
Tak ale no podobno nie masz wpływu na ilość banów w plemieniu, jednocześnie zwiększyłeś tę statystykę, trochę hipokryzja co nie?
 

Banda Rumunow

Szlachcic
Wynik reakcji
1.754
Czemu tu tyle atencjuszy i ci chwilę te same Nicki żeby to jeszcze jedno z różnych plemion ale tutaj takie kołko zjebow z tego samego plemienia się zrobiło i rozmawiają między sobą.
Nawet avatary te zjeby mają takie same

@Afrykański Czarodziej te popatrz jak myślisz który któremu ciągnie druta
Ten kociak jakiś ciepły
 
Wynik reakcji
1.489
Czemu tu tyle atencjuszy i ci chwilę te same Nicki żeby to jeszcze jedno z różnych plemion ale tutaj takie kołko zjebow z tego samego plemienia się zrobiło i rozmawiają między sobą.
Nawet avatary te zjeby mają takie same

@Afrykański Czarodziej te popatrz jak myślisz który któremu ciągnie druta
Ten kociak jakiś ciepły
Nie no napisał gość po 30 stronach dyskusji licznych plemion, posiadający liczbę mnogą w nicku w celu podkreślenia sportu jaki uprawia w wolnej chwili, oznaczając gościa który hoduje psa na kebaba w Afryce
 

Banda Rumunow

Szlachcic
Wynik reakcji
1.754
Nie no napisał gość po 30 stronach dyskusji licznych plemion, posiadający liczbę mnogą w nicku w celu podkreślenia sportu jaki uprawia w wolnej chwili, oznaczając gościa który hoduje psa na kebaba w Afryce
Już koledze tam kiche pociągnęłes.
Bo jak czytam te wasze gówno co wypisujecie to nazwę cię Czopek.

Nie to żeby coś ale żeby zwracał uwagę typ który jest fanem Ryśka szczeny.
Już wiem skąd ten pociąg do chłopców masz jak twoj idol.
Jak już się ujawniles z kolegą że nawet ten sam Avatar macie to jak te dwa antencjusze pochwalcie się już od kiedy razem jesteście
 
Wynik reakcji
2.102
Czemu tu tyle atencjuszy i ci chwilę te same Nicki żeby to jeszcze jedno z różnych plemion ale tutaj takie kołko zjebow z tego samego plemienia się zrobiło i rozmawiają między sobą.
Nawet avatary te zjeby mają takie same

@Afrykański Czarodziej te popatrz jak myślisz który któremu ciągnie druta
Ten kociak jakiś ciepły
kim ty randomie jesteś?XD jak robak spod kamienia wylazłeś, możesz już wrócić do zabaw z kolegami o których pisałeś.
 
Do góry