Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
160
Tak sobie powiedziałem kiedy zobaczyłem powrót bS na mapę, nawet ten zjebany opis z z podziałem sukcesu na ćwiartki zniknął, widać że rebusy to była jedynie zbiórka na 200 pod wodzą @Danelo46xMartinPiotr0509 potężnego dyplomaty 177 świata
Jak tam przecież Wileczek z Kissem wszystko dogadywał: sojusz z PSS i pon z PSYCHO jednocześnie <shrug>
A poza tym to Gruby grubasów nie rozpisał xdd
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
Wynik reakcji
1.489
Nie było żadnych screenów ani podstaw więc po co pisać o czymś takim? Z gościem nie ma kontaktu więc nikt nie wie czemu tak się dzieje :) widocznie się poddał i masowe kosy zniechęciły go do gry :) jakoś uwu musiało sobie poradzić XD Gratulacje przejęć ;) taka gra
Kosę to wy @Tadzislaw Rojber wsadziliście, nie chcieliście grać pod wielkim bS i nie ma komu tego burdelu ogarnąć
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
Kosę to wy @Tadzislaw Rojber wsadziliście, nie chcieliście grać pod wielkim bS i nie ma komu tego burdelu ogarnąć
My? Proszę mnie nie mieszać w decyzje radnych. Idę za ludźmi z którymi zacząłem :) Nie wiem skąd Ci radni z bs i yh się urwali ale to co odwalają jedni jak i drudzy to jakiś kiepski żart :) Takie są fakty więc nie dziwię się że rozpadł był. Jeśli radni nie potrafią się dogadać to widocznie nie dorośli do prowadzenia plemienia. No i dzięki temu inni zwykli szarży gracze jak ja mają niesmak do gierki XD
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.652
Nie było żadnych screenów ani podstaw więc po co pisać o czymś takim? Z gościem nie ma kontaktu więc nikt nie wie czemu tak się dzieje :) widocznie się poddał i masowe kosy zniechęciły go do gry :) jakoś uwu musiało sobie poradzić XD Gratulacje przejęć ;) taka gra


@Danelo46xMartinPiotr0509 jakoś się cieszył jak nam dzień wcześniej GP koske wbiło i jak z wami na akcje z zaskoczenia polecieli, ale dzień później koski już są złe? ^^
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
@Danelo46xMartinPiotr0509 jakoś się cieszył jak nam dzień wcześniej GP koske wbiło i jak z wami na akcje z zaskoczenia polecieli, ale dzień później koski już są złe? ^^
A czy ja jako szary gracz mam coś z tym wspólnego. Mnie zabolały kosy graczy z którymi gram aktywnie na innym świecie :) A na resztę mam wyjebane. Śmiecie się same wyniosły i każda kosa dla mnie jest tragedią XD ^ w sumie świat jest piękny tylko ludzie to kurwy^ to mój komentarz dla każdego kosiarza ;)
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.652
A czy ja jako szary gracz mam coś z tym wspólnego. Mnie zabolały kosy graczy z którymi gram aktywnie na innym świecie :) A na resztę mam wyjebane. Śmiecie się same wyniosły i każda kosa dla mnie jest tragedią XD ^ w sumie świat jest piękny tylko ludzie to kurwy^ to mój komentarz dla każdego kosiarza ;)

na 191 nie rekrutowaliście nic od wroga?
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
na 191 nie rekrutowaliście nic od wroga?
ani na 191 ani na 197 nie odpowiadam za radnych XD nie wiem co robili i robią i nie interesuje mnie to. Nie wiem skąd ludzie przychodzą. Zajmuje się gierką która już traci sens XD przez ostatni czas więcej klikałem tu na forum niż na gierce, takie chęci są do grania z kosiarzami XD
 
Wynik reakcji
1.489
ani na 191 ani na 197 nie odpowiadam za radnych XD nie wiem co robili i robią i nie interesuje mnie to. Nie wiem skąd ludzie przychodzą. Zajmuje się gierką która już traci sens XD przez ostatni czas więcej klikałem tu na forum niż na gierce, takie chęci są do grania z kosiarzami XD
Okej ale jak własne plemię rekrutuje to wyzywasz radnych na FO albo chociaż na priv?
 
Wynik reakcji
2.109
Okej ale jak własne plemię rekrutuje to wyzywasz radnych na FO albo chociaż na priv?
Tak jak dupal gdy sojusznik boostuje kogoś surowcami, oczy w drugą stronę
Jcn1K5L.png


@OdKlEJoNy Dual prawda?
 
Ostatnia edycja:
Do góry