Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Jsk do mnie ,może ich wam sam wrzucilem jak i innych...

Boost surkami
Oferty
Pisanie o rekrutację...

Widzisz tutaj gdzieś mnie??
Nie!!

Za to u was tego pełno...


Ps. I zapomniał bym jeszcze manipulację....
Qpmel byłem w stanie upojenia i @Blerin mnie podpuszczał, jak nie wyłapujesz ironii i bierzesz wszystko na poważnie to el0 XD

Ta rozmowa w jakikolwiek sposób nie jest związana z jakimikolwiek zagrywkami UWU.

PS. @TiTinight x ChinaHacker tak miałem napisać?
 
Wynik reakcji
201
@TiTinight x ChinaHacker

Tam sam jak Twój kolega bomba oferwal przejścia mojemu graczowi...
Czy tam macan innym itd.

Więc china skoro pozwalasz na to ,to opinia i smród spada na Uwu..

Tylko nie każdy jest tanią Dziwk,* jak niektórzy obecni..
Chłop co ma w swoim plemieniu Jacule i to drugi świat pod rząd powinien raczej powąchać swoje Plemie czy tam coś nie jebie xd
 

NAZE YOWAI KA???

Łucznik
Wynik reakcji
371
Summon Adwokat
Dzień Dobry Tu Adwokat @Vxynio
Uprzejmię informuję iż mój klient nie wyraził zgody na udostępnianie rozmów jego skromnej osoby z osobami postronnymi

Stan Prawny:
Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, wyczerpuje znamiona czynu z art. 267 § 1 KK, zagrożonego karą pozbawienia wolności do lat 2. Nie stanowi przestępstwa czyn zabroniony, którego społeczna szkodliwość jest znikoma (art. 1 § 2 KK), a postępowanie karne w takim przypadku zostaje umorzone (art. 17 § 1 pkt 3 KPK).

Wnosze do Sądu Najwyższego tj. @kmic o natychmiastowe usunięcie posta z udostępnioną korespondencją oraz publiczne przeproszenie mojego Klienta tj. @Vxynio za pomocą Forum Plemion w domenie plemiona.pl. Czas realizacji do końca tygodnia wg kościoła katolickiego czyli do 23:59:59 24.02.2024

Dziękuje i Pozdrawiam
Kancelaria Prawna China i Pszyjaciele
 
Wynik reakcji
201
Uciekacie ładnie od wątku głównego!!

Co mnie jakiś jaca i że was ciśnie??
W plemieniu jest normalny ,to że się bawicie na FO czy gdzieś tam to nie wnikam
Ale co Ty pierdolisz xd? Jaca się normalnie w plemieniu zachowuje ale to, że chodzi po forum i wyzywa ludzi jak kretyn, życzy im śmierci czy obraża rodziny to już nie jest % smrodu w Omercie co nie?

"Więc czempion skoro pozwalasz na to ,to opinia i smród spada na Omerte.."

P.S ja się nawet nie interesuje UwU i tym czy ktoś tam coś kupił. Ewidentnie widać ze to bait ale łykasz wszystko jak zwykle, a mimo to mi to powiewa nawet jakby mu zapłacił xd
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Ale co Ty pierdolisz xd? Jaca się normalnie w plemieniu zachowuje ale to, że chodzi po forum i wyzywa ludzi jak kretyn, życzy im śmierci czy obraża rodziny to już nie jest % smrodu w Omercie co nie?

"Więc czempion skoro pozwalasz na to ,to opinia i smród spada na Omerte.."

P.S ja się nawet nie interesuje UwU i tym czy ktoś tam coś kupił. Ewidentnie widać ze to bait ale łykasz wszystko jak zwykle, a mimo to mi to powiewa nawet jakby mu zapłacił xd

Dla was to wszystko ,,baity,,
Mimo wszystko dowody mówią coś innego:)
Aniołki z was .....

-Nie pisaliście o rekrutację
-pluto nie boostowal xxx kont na 195.
-Nie oferowaliscie pp.
Itd itd

Wszystko to co złe to nie my!!
 
Wynik reakcji
201
Ale ty czaisz że ja sram na to i drugi raz Ci to muszę pisać żebyś zrozumiał xd? UwU to nie mój projekt i jak ktoś chce Cie dalej bejtować to Ci będzie odpisywał albo cie zleją bo każdy kto ma IQ powyżej wiadra z gównem widzi to razu.

Pytam tylko czemu masz podwójne standardy i to smród UwU a jak jaca wyzywa całe forum to "u mnie jest normalny" i jest git xd?
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Dla was to wszystko ,,baity,,
Mimo wszystko dowody mówią coś innego:)
Aniołki z was .....

-Nie pisaliście o rekrutację
-pluto nie boostowal xxx kont na 195.
-Nie oferowaliscie pp.
Itd itd

Wszystko to co złe to nie my!!
Tak z czystej ciekawości... Nie grałem na 195, ale przypadkiem nie grałeś tam z nimi?

Już pomijam, że z tego co kojarzę, sam wspominałeś żeby nie rozmawiać o świecie 195?

Pozdrawiam
Florian

Edit; Sprecyzuje, bodajże w underach, chodzi mi o tą koalicje z tamtego świata.
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Ale ty czaisz że ja sram na to i drugi raz Ci to muszę pisać żebyś zrozumiał xd? UwU to nie mój projekt i jak ktoś chce Cie dalej bejtować to Ci będzie odpisywał albo cie zleją bo każdy kto ma IQ powyżej wiadra z gównem widzi to razu.

Pytam tylko czemu masz podwójne standardy i to smród UwU a jak jaca wyzywa całe forum to "u mnie jest normalny" i jest git xd?

Wyżej masz punkty czemu..
Więc się bardziej nie odklejaj już ,,Obrońco,, Aniołkow,,
 
Wynik reakcji
201
Jaki kurwa obrońco jebany przygłupie jak ani razu nie napisałem nic, że UwU czegoś nie zrobiło bo nie wiem, i w przeciwienstwie do Ciebie nie wpierdalam się w nie swoje sprawy obsrańcu.

Odniosłem się tylko i wyłącznie do Twoich słów: " Więc china skoro pozwalasz na to ,to opinia i smród spada na Uwu. " - stąd pojawiło się moje pytanie, na które dalej nie odpowiedziałeś ale Ci pomoge.

SMRÓD SPADA NA CAŁĄ OMERTE ŻE JEDEN PRZYGŁUP CZEMPION TRZYMA DRUGIEGO PRZYGŁUPA JACKA.
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Tak z czystej ciekawości... Nie grałem na 195, ale przypadkiem nie grałeś tam z nimi?

Już pomijam, że z tego co kojarzę, sam wspominałeś żeby nie rozmawiać o świecie 195?

Pozdrawiam
Florian

Edit; Sprecyzuje, bodajże w underach, chodzi mi o tą koalicje z tamtego świata.

Tak masz rację i bym normalnie nie pisał.
Dodałem tylko w sumie 1 szczegół i nic więcej.
 
Wynik reakcji
201
Jaki kurwa obrońco jebany przygłupie jak ani razu nie napisałem nic, że UwU czegoś nie zrobiło bo nie wiem(chociaż widze, że to bait), i w przeciwieństwie do Ciebie nie wpierdalam się w nie swoje sprawy obsrańcu.

Odniosłem się tylko i wyłącznie do Twoich słów: " Więc china skoro pozwalasz na to ,to opinia i smród spada na Uwu. " - stąd pojawiło się moje pytanie, na które dalej nie odpowiedziałeś ale Ci pomoge.

SMRÓD SPADA NA CAŁĄ OMERTE ŻE JEDEN PRZYGŁUP CZEMPION TRZYMA DRUGIEGO PRZYGŁUPA JACKA.
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Czyli jednak, sam mówiłeś żeby nie wspominać o tamtym świecie, jednocześnie sam do niego nawiązałeś...
Już pomijając, że nie odniosłeś się do wypowiedzi Xynia ;p
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Jaki kurwa obrońco jebany przygłupie jak ani razu nie napisałem nic, że UwU czegoś nie zrobiło bo nie wiem, i w przeciwienstwie do Ciebie nie wpierdalam się w nie swoje sprawy obsrańcu.

Odniosłem się tylko i wyłącznie do Twoich słów: " Więc china skoro pozwalasz na to ,to opinia i smród spada na Uwu. " - stąd pojawiło się moje pytanie, na które dalej nie odpowiedziałeś ale Ci pomoge.

SMRÓD SPADA NA CAŁĄ OMERTE ŻE JEDEN PRZYGŁUP CZEMPION TRZYMA DRUGIEGO PRZYGŁUPA JACKA.

Wróć gadasz na jace..
A sam wychodzi patol z Ciebie teraz...


Dupa boli że pokazałem smród czy Co?


Jak poprawisz Kulturę itd to pogadamy..
 
Wynik reakcji
201
Bo jesteś debilem któremu tłumaczyłem 3 razy moje pytanie i dalej nie umie odpisać, albo strach nie pozwala, więc myślałem że jak zacznę zniżać się do Twojego IQ to może się zrozumiemy.

Tobie nigdy nie okażę kultury ani szacunku bo jesteś zwykłym łbem, co zresztą już udowodniłeś wielokrotnie, więc dla mnie jak najbardziej na plus będzie jak uwalisz się na piździe i nie będziesz pisał a ja nie będę musiał tego czytać
 
Wynik reakcji
55
Bo jesteś debilem któremu tłumaczyłem 3 razy moje pytanie i dalej nie umie odpisać, albo strach nie pozwala, więc myślałem że jak zacznę zniżać się do Twojego IQ to może się zrozumiemy.

Tobie nigdy nie okażę kultury ani szacunku bo jesteś zwykłym łbem, co zresztą już udowodniłeś wielokrotnie, więc dla mnie jak najbardziej na plus będzie jak uwalisz się na piździe i nie będziesz pisał a ja nie będę musiał tego czytać
Typ narzeka na Jace a zniżył się do tego samego poziomu XD
 
Do góry