Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
201
Czyli pozwalasz na to, żeby smród Jacy był w Omercie - według tego co pisałeś do Czajny - nieźle.

A wciąż nie rozumiesz, że wyzywam Ciebie z powodów, które są Ci znane, i osoby które do mnie się prują xd? I jakby nie rusza mnie to, że ktoś mnie nazwie jacą, czy patusem, zwłaszcza ktoś taki jak Ty xd


P.S Dalej mi odpisujesz hipokrytko xd
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Może się mylę - ale jeżeli można pokaż mi gdzie Pluto pisał, że on nigdy nikogo surowcami nie boostowal, bo wg mnie z tego tajemnicy nie ma, że gdy jest możliwość to tak jest. Tak samo jak robi to KND tak samo jak robię to ja i inni, którzy mają możliwości

Nie mówię bezpośrednio o Pluto że tak pisał....
Każdy to robi w jakimś stopniu zgadza się ,ale UWU to już troszkę przesada .

Mnie to nawet nie boli ,ale wbicje z przytupem ,,mówię o uwu,, co to nie my!!

Po czym odwalają szopki!!
 
Wynik reakcji
201
Tak samo zawyżone jak przypisywanie wygranej POP a nie Under/UwU.
Ogólnie mega wielki szacun za dobrze rozegrany świat ale czy Dudek może tym się szczycić hmm
I znowu narzucasz swoją narrację :) Czy ja się szczycę wygraną 195? Wielokrotnie w rozmowach na forum podkreślałem, że jesteśmy "mniejszym bratem" UwU, aniżeli koalicjantem UwU & Under, ale jak ktoś uważa, że nie przysłużyliśmy się do wygranej i spokojnego rozwoju UwU i to w niemałym stopniu chociażby blokując "połączenia" WO z Rybkami, to jest ignorantem. Jedyne co to odpowiedziałem Ci na Twoją zaczepkę, że nic nie pokazałem, bo statystyki czy TW Statsy mówią co innego :)
Co mieli pokazać jak Pluto zboostawal ponad 20 kont ,przesyłaniem surki ..xdd
Logicznie że na tej prędkości co tam była to egzekucja:?

Co Ty pierdolisz amebo, jak UwU nie biło się z WO praktycznie w ogóle tylko my, i nie boostował u Nas 20 kont xddddd Więc co do tego ma boostowanie Pluto graczy UwU a gra WO xd?
 
Do góry