Dyskusja o sytuacji na świecie 197

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
@YAMVOR NA BOMBIE za co chcesz się na nas zemścić, że odklejeniec mówi o okazji na to?:/

W ogóle on do każdego wypisuje o granie z nimi, a się to ładnie czkawka odbije xD
nie wiem, jak wrocilem na konto to mialem wiadomosci ALE WYWOZ, ALE CIE DOJECHALI, UWU NIE POMOGLO xD to wpadlem porobic z siebie blazna bo jak siedzialem cicho i nie potrafili wysylac atakow to bylo za spookojnie. w omercie to masowka chyba poleciala zeby mi dopierda lali ze mnie zaraz wywioza xD ogolnie leze i mam pelne gacie. jeszcze tylko last dens i wakacje

1707586973750.png
 
Wynik reakcji
1.794
nie wiem, jak wrocilem na konto to mialem wiadomosci ALE WYWOZ, ALE CIE DOJECHALI, UWU NIE POMOGLO xD to wpadlem porobic z siebie blazna bo jak siedzialem cicho i nie potrafili wysylac atakow to bylo za spookojnie. w omercie to masowka chyba poleciala zeby mi dopierda lali ze mnie zaraz wywioza xD ogolnie leze i mam pelne gacie. jeszcze tylko last dens i wakacje

View attachment 58624

a gdzie jedziesz?
 
Wynik reakcji
2.102
nie wiem, jak wrocilem na konto to mialem wiadomosci ALE WYWOZ, ALE CIE DOJECHALI, UWU NIE POMOGLO xD to wpadlem porobic z siebie blazna bo jak siedzialem cicho i nie potrafili wysylac atakow to bylo za spookojnie. w omercie to masowka chyba poleciala zeby mi dopierda lali ze mnie zaraz wywioza xD ogolnie leze i mam pelne gacie. jeszcze tylko last dens i wakacje

View attachment 58624
No śmiesznie się aktywowali, trzymam natomiast za słowo, że dojadą tam całe UWU tak jak obiecują wszyscy.
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.897
co tam sie dzieje na poteznym forum koalicyjnym, jakies nowe tematy polityczne zostaly poruszone???????????
 
Wynik reakcji
124
nie wiem, jak wrocilem na konto to mialem wiadomosci ALE WYWOZ, ALE CIE DOJECHALI, UWU NIE POMOGLO xD to wpadlem porobic z siebie blazna bo jak siedzialem cicho i nie potrafili wysylac atakow to bylo za spookojnie. w omercie to masowka chyba poleciala zeby mi dopierda lali ze mnie zaraz wywioza xD ogolnie leze i mam pelne gacie. jeszcze tylko last dens i wakacje

View attachment 58624
Chociaż raz się nie minąłeś z prawdą z tym że błazna to robisz z siebie cały czas xD
 
Do góry