Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
jedyne co udowodniłeś to to że góral to już nie kolega i przynajmniej ja nie mogę mu ufać bo przekazuje prywatne rozmowy o niczym dalej
A tego typa jak nazwiesz?
Wyciągnęliście go w dniu akcji, doszedł do was w momencie jak odbijał wioskę a następnie oddaje wam wioski. Również pisanie luźne o zapki? Oszczędź już czasu i przestań się kompromitować.

IMG_1783.jpegIMG_1779.jpegIMG_1784.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.988
A tego typa jak nazwiesz?
Wyciągnęliście go w dniu akcji, doszedł do was w momencie jak odbijał wioskę (po to tylko aby nie odbił i były odwiedziny) a następnie oddaje wam wioski.
Również pisanie luźne o zapki?
Oszczędź już czasu i przestań się kompromitować.

View attachment 58705View attachment 58706View attachment 58707

tak była z niego walona beka na stream nikt go naprawdę nie chciał i tak samo on nie chciał do nas to widać po wiadomościach i tak mamy kreta w moim członie więc co nam szkodzi wysłać zaproszenie plus skoro go wzięliśmy i on chciał do nas to czemu od razu przed wchodzeniem jego odbitki wyszedł z plemienia i wrócił do was po czym jak nie odbił został wywalony bo Holak go przejmował xD?
 
Wynik reakcji
20
Przez dwie godziny tłumaczyłem klientowi gdzie popełnia błędy i jak ma naprawić ich skutki. Podczas rozmowy trzymałem w ręce spierdolonometr który dochodził do stanu krytycznego, od razu po ciężkiej rozmowie przyszedłem rozluźnić się tutaj na forum lecz stało się coś zupełnie innego. Po przeczytaniu wypocin dupala urządzenie pomiarowe wyjebało poza skalę i nie nadaje się do ponownego użycia.
 
Wynik reakcji
1.988
Przez dwie godziny tłumaczyłem klientowi gdzie popełnia błędy i jak ma naprawić ich skutki. Podczas rozmowy trzymałem w ręce spierdolonometr który dochodził do stanu krytycznego, od razu po ciężkiej rozmowie przyszedłem rozluźnić się tutaj na forum lecz stało się coś zupełnie innego. Po przeczytaniu wypocin dupala urządzenie pomiarowe wyjebało poza skalę i nie nadaje się do ponownego użycia.

widzisz zawsze coś z nim nie tak jak masz go przy sobie
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
769
4 to nawet nie wiesz ile masz w opisie XD


na świecie nie ma większej masówki od under
Zdajesz sobie sprawę, że to Wy podpisaliście duże koalicje przeciwko nam? I to u was przypada kilku graczy na 1 gracza UNDER na samej północy mapy? Mógłbym wspomnieć również o rekrutacji całej ćwiartki w 27 dniu trwania świata przez Was, jednak pewnie zbyt trudne to będzie do pojęcia przez Twój umysł.

Wczoraj była Wasza akcja.
Zabawne było ujrzeć ataki z połowy świata z X ekip, czy to KND, Puu, emotki czy też nawet Rebusy, urocze nieprawdaż?
 
Do góry