Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.081
@Kreduś wspierający przyjaciela <3 W końcu na 195 zanim wykminiłem, że to Aquila to pisał to:
View attachment 57743
Ode mnie zawsze ma wsparcie, pamiętam jak komornik chciał mu telewizor zabrać to mu dopingowałem w szarpaninie. Nie chce już wspominać o pralce bosh, bo wspólnie z nim płakałem jak wynosili...

1706099113908.png
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
ten wardogs tak samo szczekał na s185, a z frontu tak szybko jak zniknął tak zapomniał hasła do FO xD

dopóki ataków nie dostał najbardziej waleczny był xD
Cos ci sie tam myli i to dosc srogo. topka RO caly czas ale spierdolilem bo ataki dostalem.
Decus jak masz klamac to troche bardziej wiarygodnie zeby to bylo.
bo tutaj to grubo poleciales
 
Wynik reakcji
2.085
Cos ci sie tam myli i to dosc srogo. topka RO caly czas ale spierdolilem bo ataki dostalem.
Decus jak masz klamac to troche bardziej wiarygodnie zeby to bylo.
bo tutaj to grubo poleciales
topka ro xD odklejony jesteś identycznie. atrapa frontowca, który oprócz glupiego pisania na forum nic nie zrobił. stąd tak samo szybko się zmyjesz pewnie jak tylko front poczujesz
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
topka ro xD odklejony jesteś identycznie. atrapa frontowca, który oprócz glupiego pisania na forum nic nie zrobił. stąd tak samo szybko się zmyjesz pewnie jak tylko front poczujesz
ty sie piedrdolnij w glowe i to tak mocno mocno, na tym skonczymy rozmowe bo nie chce mi sie z pajacem uzerac.
sie tam kolezkow spytaj czy balem sie bronic akcji trzymajac front czy nie a potem sie wypowiadaj farmazonie na moj temat
 
Do góry