Dyskusja o sytuacji na świecie 197

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
tvpis89efe5.jpg
dalej nie wyszło, jak przykro ;x
 
Wynik reakcji
474
+ zawsze są :D liczy się dobra zabawa, pamiętajmy że to jest tylko gra :D to że niektórzy muszą pakować 30x więcej jak przeciętny gracz żeby zaistnieć w gierce to już inna sprawa ;3 Nie panikuj :D powtarzam to jest tylko gierka :D

Nie no nie moge chłop z topki czyli budował konto na PP na kursie 64 żeby przejąć sąsiada co nawet 1k nie zdążył wbić i 3 barby XDDDDDDD coś tam pierdoli pod nosem o skillu i zaistnieniu <rotfl> masz Ty jeszcze jakieś resztki godności XDDDDD
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
Nie no nie moge chłop z topki czyli budował konto na PP na kursie 64 żeby przejąć sąsiada co nawet 1k nie zdążył wbić i 3 barby XDDDDDDD coś tam pierdoli pod nosem o skillu i zaistnieniu <rotfl> masz Ty jeszcze jakieś resztki godności XDDDDD
Jak zrozumiesz wypowiedź to będzie można dyskutować. XDDD 20-30k pp wydać a 20-30k pln to wydaje mi się że jest róznica. Ale jego sprawa ;D Nigdzie nie napisałem o skillu bo żeby go mieć to zapewne trzeba grać latami ;) Bardziej mi chodziło że podniecacie się i robicie z siebie nie wiadomo kogo a dwóch gości wam wygrało świat :D To są światy z pp więc mają prawo, każdy robi co chce :) Ale zróbcie coś a później się tym podniecajcie, bo póki co chwalicie się jakbyście coś robili XDD

Po Twoich statystykach z 195św widać że zbytnio nic tam nie musiałeś robić na tym świecie. XD
 
Ostatnia edycja:

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
Jak zrozumiesz wypowiedź to będzie można dyskutować. XDDD 20-30k pp wydać a 20-30k pln to wydaje mi się że jest róznica. Ale jego sprawa ;D Nigdzie nie napisałem o skillu bo żeby go mieć to zapewne trzeba grać latami ;) Bardziej mi chodziło że podniecacie się i robicie z siebie nie wiadomo kogo a dwóch gości wam wygrywa światy :D To są światy z pp więc mają prawo, każdy robi co chce :) Ale zróbcie coś a później się tym podniecajcie, bo póki co chwalicie się jakbyście coś robili XDD

Po Twoich statystykach z 195św widać że zbytnio nic tam nie musiałeś robić na tym świecie. XD
Kreski zagrał UNDER pierwszy świat - 195 i jedyny do tej pory, także stwierdzenie że wygrywa nam światy jest trochę chyba bez sensu. Dla równowagi grał przeciwko nam 173 - przegrał. Poczytaj więcej, popatrz w staty światów i dopiero pisz, gdyż pisanie o tym, że 1-2 graczy wygrywa świat jest niebywale zabawne.
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
Kreski zagrał UNDER pierwszy świat - 195 i jedyny do tej pory, także stwierdzenie że wygrywa nam światy jest trochę chyba bez sensu. Poczytaj więcej, popatrz w staty światów i dopiero pisz.
już poprawiam :) nie zamierzam zaglądać bo nie mam po co :) piszecie tu o św 195 więc raczej patrzę na to a inne światy mnie nie interesują. To jest świat 197 więc temat tego świata się liczy :) Ja odniosłem się do św 195. Mój błąd ;) Zabawne ale tak to wygląda na tle większości osób od nich którzy statystykami nie wyróżniają się a najwięcej do powiedzenia tu mają. XD
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
@Moe Moe Kyun

Bo skill jest wtedy jak oni ładują i przejmują bambików po 1k obok siebie gdy mają wioche 5k zbudowaną pewnie za 20kpp+ bo kurs lipny, wtedy nie ma niszczenia przyjemności z gry bo przecież sąsiad co nie wydawał pp się nie liczy :D

Jak my wydajemy to jest kupywanie wygranej niestety
Nigdzie nie napisałem że kupiliście wygraną. XD Czytaj ze zrozumieniem jeśli potrafisz :) Wbijasz na 2św zbierasz ppki i lekko masz 20-30k nazbierane :) Nawet początkujący gracz może nazbierać XD więc jeśli dla Ciebie 20k pp jest porównywalna do miliona czy iluś tam setek tysięcy to gratki :D bystrzak jesteś :D
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
już poprawiam :) nie zamierzam zaglądać bo nie mam po co :) piszecie tu o św 195 więc raczej patrzę na to a inne światy mnie nie interesują. To jest świat 197 więc temat tego świata się liczy :) Ja odniosłem się do św 195. Mój błąd ;) Zabawne ale tak to wygląda na tle większości osób od nich którzy statystykami nie wyróżniają się a najwięcej do powiedzenia tu mają. XD
Co Ty koleżko, nie daj się im !

Pozdrawiam
Oddany Fan, Florian!
 
Wynik reakcji
474
Jak zrozumiesz wypowiedź to będzie można dyskutować. XDDD 20-30k pp wydać a 20-30k pln to wydaje mi się że jest róznica. Ale jego sprawa ;D Nigdzie nie napisałem o skillu bo żeby go mieć to zapewne trzeba grać latami ;) Bardziej mi chodziło że podniecacie się i robicie z siebie nie wiadomo kogo a dwóch gości wam wygrało świat :D To są światy z pp więc mają prawo, każdy robi co chce :) Ale zróbcie coś a później się tym podniecajcie, bo póki co chwalicie się jakbyście coś robili XDD

Po Twoich statystykach z 195św widać że zbytnio nic tam nie musiałeś robić na tym świecie. XD
No jak Ty zrozumiesz swoja wypowiedz to tez bedzie mozna. Bo mozna wydac 20-30k a mozna nie wydac wcale. Nie rob z siebie poszkodowanego chlop co wyda 1kk i wystartuje obok Ciebie zrobi Ci to samo co Ty zrobiles biednemu randomowi co chcial se pograc a potem wyjdzie jakis odklejeniec i napisze ze nie ma nowych graczy przez dwoch gosci xd

Gram zaplecze na 195 to co mialem robic xd
 
Wynik reakcji
1.929
jeśli ten odklejeniec to chodzi o mnie pokaż mi gdzie napisałem że przez Pluta gra coraz mniej graczy bo sobie nie przypominam
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
No jak Ty zrozumiesz swoja wypowiedz to tez bedzie mozna. Bo mozna wydac 20-30k a mozna nie wydac wcale. Nie rob z siebie poszkodowanego chlop co wyda 1kk i wystartuje obok Ciebie zrobi Ci to samo co Ty zrobiles biednemu randomowi co chcial se pograc a potem wyjdzie jakis odklejeniec i napisze ze nie ma nowych graczy przez dwoch gosci xd

Gram zaplecze na 195 to co mialem robic xd
A zrobiłem z siebie poszkodowanego? XD to jest forum i temat dyskusje to sobie dyskutuje. Mam do tego prawo. Skasuje mnie to trudno taka jest ta gra :) Zacznij coś robić a później się tym chwal wtedy może ludzie inaczej będą patrzeć na Twoją osobę. XDDD
 
Wynik reakcji
474
A zrobiłem z siebie poszkodowanego? XD to jest forum i temat dyskusje to sobie dyskutuje. Mam do tego prawo. Skasuje mnie to trudno taka jest ta gra :) Zacznij coś robić a później się tym chwal wtedy może ludzie inaczej będą patrzeć na Twoją osobę. XDDD
No robisz gdybyś nie robił to byś se wszedł i napisał ale macie bambiki zjazd na tym forum ja się świetnie bawie. Ale wjeżdżasz w jakieś zaistnienie teraz w jakieś robienie czegoś xd nic nie muszę robić w tej grze bo nie potrzebuję atencji tutaj od takich jak Ty a to że czasem coś się napisze to druga sprawa.
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
274
No robisz gdybyś nie robił to byś se wszedł i napisał ale macie bambiki zjazd na tym forum ja się świetnie bawie. Ale wjeżdżasz w jakieś zaistnienie teraz w jakieś robienie czegoś xd nic nie muszę robić w tej grze bo nie potrzebuję atencji tutaj od takich jak Ty a to że czasem coś się napisze to druga sprawa.
Tak samo ja sobie czasem napisze i mam do tego prawo ;) ^Ale wjeżdżasz w jakieś zaistnienie teraz w jakieś robienie czegoś^ Polski być trudny? XDD <lol> <lol>
 
Wynik reakcji
474
No trudny jeden z najtrudniejszych na świecie to powszechnie znany fakt ale wiem że polonistów od kłótni zawsze kłuje w oczy jak się kończą argumenty xD
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.219
Ale kocopoły pierdolita. Wbili dostaną po dupie, nie dostaną. Przynajmniej świat większy i ciekawszy.
 
Wynik reakcji
2.087
już poprawiam :) nie zamierzam zaglądać bo nie mam po co :) piszecie tu o św 195 więc raczej patrzę na to a inne światy mnie nie interesują. To jest świat 197 więc temat tego świata się liczy :) Ja odniosłem się do św 195. Mój błąd ;) Zabawne ale tak to wygląda na tle większości osób od nich którzy statystykami nie wyróżniają się a najwięcej do powiedzenia tu mają. XD
Więcej daj minek debilu. Ludzie dający minki w środku zdania mają jakieś niedojebanie mózgowe.
 
Do góry