Dyskusja o sytuacji na świecie 197

NAZE YOWAI KA???

Łucznik
Wynik reakcji
371
Kurwa jak ten twój post się źle zestarzeje to ty pojęcia gościu nie masz XDD

Napisz jeszcze parę rzeczy fajnych

Totalna żenada z waszej strony i ty się miałeś czelność śmiać z mojego plemienia, które jak widać ma większe szanse od was, bo wy wgl już jej nie macie. Widać ppkarze na których opierał się cały gliniany kolos zostali zbanowani, a dokładnie jeden najbardziej wyjątkowy spluto to i szczury z tonącej łajby szybko zaczęły uciekać...

I wy niby Uwu Under protegowaliście do miana topowych plemion? Beka z was przegięliście tak pałę że nawet bezużyteczny support, co nic nigdy nie robi postanowił za was się wziąć za waszą bezczelność, chamstwo, pychę i plucie innym graczom na mordę, bo ego wyjebane top na nakręceniu największych machlojek z pp. Może wbij sobie na 199 z bombą z którym tak ładnie waliłeś konia na tym Fo i resztką niedobitków z tego waszego śmiesznego tworu i zostańcie na peryferiach polskich plemion tam gdzie wasze miejsce i dajcie znać jak z pokorą wrócą wasi ppkarze ale to chyba już nie będzie to samo co nie?
Już się źle zestarzał xD
 
Wynik reakcji
2.109
Ano fakt pisali. Podoba mi sie w jaki sposób sami nakręcacie dramy i potem sami je rozbrajacie, prawdziwa telenowela.
Jak wasi losowi gracze wczoraj się ze mną żegnali już na PW, bo dwóm czy trzem osobom napisałem, że zabrali nam chęci do gry i ze raczej kończę.
A patus dalej do ludzi wypisuje, że my się kasujemy bo Damszot kasacje ma xddd
Swoja drogą podziękowania dla niego, tak się mu wczoraj odkleiło że zmotywował do zrobienia wszystkiego byle dograć świat do końca.

O naszym końcu były spekulacje, ale w Under nigdy poszło WG że kończymy. Wy to nakręciliście to parę osób na forum się z wami pożegnało i podłapaliście jak dzieci myśląc, że świat wygrany xD a tu plottwist

Dobra czas deckusioland doprowadzić do ladu
 
Wynik reakcji
2.109
Jestem a czemu nie miał bym być.
Ale ban na damszocie jest przestroga dla wszystkich nie tylko u was ale i u nas też.

Dobrze że się udało odbanowac wolę powalczyć akurat
Jaka przestroga? Że w losowym momencie możesz dostać blokadę nie robiąc nic złego?

Na plus na pewno to, że wiadomo gdzie i do kogo uderzać w przypadku niesłusznego bana
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Jak wasi losowi gracze wczoraj się ze mną żegnali już na PW, bo dwóm czy trzem osobom napisałem, że zabrali nam chęci do gry i ze raczej kończę.
A patus dalej do ludzi wypisuje, że my się kasujemy bo Damszot kasacje ma xddd
Swoja drogą podziękowania dla niego, tak się mu wczoraj odkleiło że zmotywował do zrobienia wszystkiego byle dograć świat do końca.

O naszym końcu były spekulacje, ale w Under nigdy poszło WG że kończymy. Wy to nakręciliście to parę osób na forum się z wami pożegnało i podłapaliście jak dzieci myśląc, że świat wygrany xD a tu plottwist

Dobra czas deckusioland doprowadzić do ladu
1. Napisałeś że raczej kończysz to się żegnali.
2. Napisałeś, że odebraliśmy wam chęć do gry, tu wszystko się zgadza, rozdajemy przeciez bany na dc poprzez głosowanie większością głosów.
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.662
Ponieważ ban nie był za cytuję ,,Obrót PP między graczami z legalnego pochodzenia tj. od innogames'' o czym dobrze ja, ty i każdy mający ponad dwie szare komórki wie. Boostowaliście graczy takie są fakty jawnie z premedytacją, bez wstydu, nie kryjąc się z tym. Tak samo jak Speed boostuje konta na 200 używając tylko innego narzędzia niż wy. Również jak wy przekroczyli granicę dobrego smaku i przegięli swoją bezczelnością w wykonywaniu tego, że aż prosiło się o złapanie za rączkę i ta rączka została złapana w momencie kiedy tak jak Speed poczuliście się robiąc ten proceder od dawna bezkarni w w swoich działaniach.

Czekaj, Ty przygłupie myślisz że bany poszły za jakikolwiek boosting który jest w 100% legalny? xDDDDD


Dokładnie,
#muremZaDamszotem


#DamszotZaMurem
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Jaka przestroga? Że w losowym momencie możesz dostać blokadę nie robiąc nic złego?

Na plus na pewno to, że wiadomo gdzie i do kogo uderzać w przypadku niesłusznego bana
Tak jakby wiadomo że suport czasem ma swoje odklejki i bardzo często jest tak że wjebia blokadę i nie przedstawia żadnych dowodów bo "nie muszą" a guzik prawda gdziekolwiek o coś jesteś oskarżany musisz znac "materiał dowodowy na siebie".
Nie mniej nie moja broszka w swojej karierze dostałem w życiu jednego bana
Za skrypt który działał jak ten z skryptoteki ale był z zewnętrznej strony do rozpisywania akcji.

Więcej nigdy nic.
Tak to racja wiadomo gdzie teraz uderzać tu się z tobą zgodzę.
I jeszcze raz gratuluję załatwienia unbana bo to ciężko wywalczyć
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Skoro UwU ma teraz pona z Omerta to znaczy że są w koalicji tak? I jest 70 vs 30 no nieźle

A knd ile chciało mieć rekrutując uwu itd
Tyle samo.
Do tego chcieli skakać nam na diody.
Nie bądźmy śmieszni.
shotas dostanie to czego chcial.
Skoro północ nie potrafiła pójść 50/50.

To że nie trawie tam parę osób ,a oni mnie to nie oznacza że nie możemy grać razem .
Bo już 2 światy graliśmy i każdy słowa z nas dotrsymawal czy to Damszot czy China.
 
Do góry