Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
A nie powinno przecież te bany są porównywalne z aferą kasacji darm Speed na 200. Przekroczyliście granice smaku na każdym polu, że nawet support wkroczył do działania. Ja bym się pod czymś takim nie podpisał ale no niestety dla większości graczy patologiczne jawne łamanie zasad tej gry stało się normą.
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
A nie powinno przecież te bany są porównywalne z aferą kasacji darm Speed na 200. Przekroczyliście granice smaku na każdym polu, że nawet support wkroczył do działania. Ja bym się pod czymś takim nie podpisał ale no niestety dla większości graczy patologiczne jawne łamanie zasad tej gry stało się normą.
No tak do więzienia mnie zamknij bo zrobiłem zbiórkę w plemieniu dla 9 osób, gdzie nigdy wcześniej nawet ostrzeżenia w tej grze nie miałem.

#997
 
Wynik reakcji
201
.

.

Ustalcie jedną wersję z tymi banami żebyście sobie nawzajem nie zaprzeczali.
Szkoda Dudek jestem zwolennikiem małych plemion jakie by nie były i z kim by nie grali będę je propsował i ludzi w nie zaangażowane. Fajnie jak ktoś próbuję wyrwać się z dzisiejszej machiny budowania X członów jakieś ekipy i wprowadza jakieś urozmaicenie w tej grze.
Wielkie POPy mam nadzieje, że jeszcze powrócą! Na razie czajne nieśliśmy na plecach na 161 i na 195, być może jakiś świat mu jeszcze wygramy. Póki co gram w UwU bo zwyczajnie nie mam czasu na grę samemu (where is mój kurwa coop?) a co dopiero na prowadzenie Plemienia.

P.S Mimo banów - nie czuję się niedobitkiem z UwU. Zresztą jestem tu tylko szarym graczem, który klika z nudów w związku ze 195, niż z racji jakiegoś pocenia się na froncie i wygrywania świata.

P.S 2 @Dowgirt kiedy ja niose ulanego cybka na plecach kolejny świat, ty niesiesz komornika, ha tfu biedaku.
 
Wynik reakcji
2.109
A nie powinno przecież te bany są porównywalne z aferą kasacji darm Speed na 200. Przekroczyliście granice smaku na każdym polu, że nawet support wkroczył do działania. Ja bym się pod czymś takim nie podpisał ale no niestety dla większości graczy patologiczne jawne łamanie zasad tej gry stało się normą.
Dlaczego są porównywalne z aferą kasacji darm? Obrót PP między graczami z legalnego pochodzenia tj. od innogames jest tym samym co rozwijanie 150 kont na botach pod przejęcie ta?
Nie wiem czemu z tego WO tyle przygłupow się wywodzi, ale wy się świetnie dobraliście
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
Dlaczego są porównywalne z aferą kasacji darm? Obrót PP między graczami z legalnego pochodzenia tj. od innogames jest tym samym co rozwijanie 150 kont na botach pod przejęcie ta?
Nie wiem czemu z tego WO tyle przygłupow się wywodzi, ale wy się świetnie dobraliście
Tak pluto wyłapał bana za niewinność tak jak reszta waszych graczy daruj sobie...
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
Ja cię pytam o porównanie a ty piszesz zupełnie nie na temat.
Ponieważ ban nie był za cytuję ,,Obrót PP między graczami z legalnego pochodzenia tj. od innogames'' o czym dobrze ja, ty i każdy mający ponad dwie szare komórki wie. Boostowaliście graczy takie są fakty jawnie z premedytacją, bez wstydu, nie kryjąc się z tym. Tak samo jak Speed boostuje konta na 200 używając tylko innego narzędzia niż wy. Również jak wy przekroczyli granicę dobrego smaku i przegięli swoją bezczelnością w wykonywaniu tego, że aż prosiło się o złapanie za rączkę i ta rączka została złapana w momencie kiedy tak jak Speed poczuliście się robiąc ten proceder od dawna bezkarni w w swoich działaniach.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
Największy obrońca bomba sam skazany na banicję kilka tygodni temu. Też zbanowany za niewinność.. Same niewinne chłopaki u was.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
Wielkie POPy mam nadzieje, że jeszcze powrócą! Na razie czajne nieśliśmy na plecach na 161 i na 195, być może jakiś świat mu jeszcze wygramy. Póki co gram w UwU bo zwyczajnie nie mam czasu na grę samemu (where is mój kurwa coop?) a co dopiero na prowadzenie Plemienia.

P.S Mimo banów - nie czuję się niedobitkiem z UwU. Zresztą jestem tu tylko szarym graczem, który klika z nudów w związku ze 195, niż z racji jakiegoś pocenia się na froncie i wygrywania świata.

P.S 2 @Dowgirt kiedy ja niose ulanego cybka na plecach kolejny świat, ty niesiesz komornika, ha tfu biedaku.
też mam nadzieję i kibicuję żeby się udało im więcej plemion tym ciekawsza rozgrywka.
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
ajajaj dromqu, wy siedzicie i sami wypisujecie tickety na nas wszystkich tylko po to by cos ugrac i czasami wyjdzie czasami nie. Ja bylem winny bo gralem z wami i wiedzieliscie ze yton jest na koncie a w momencie kiedy wskoczylem na ten swiat poszlo to same ip. Czy ja wiem zeby to byla jakos specjalnie nieuczciwa gra gdy stosujesz sie do zalecen supportu ktory i tak ma pozniej na nie wyjebane? Chyba sam wiesz bo wskakujesz do roznych graczy tylko na was nawet szkoda czasu zeby pisac cos zeby was ujebali bo nie istniejecie. Spojrz na moje konto teraz, spojrz na swoje i sie zastanow co ci pozostaje niz kolejny list milosny do administracji
 
Ostatnia edycja:

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.220
ajajaj dromqu, wy siedzicie i sami wypisujecie tickety na nas wszystkich tylko po to by cos ugrac i czasami wyjdzie czasami nie. Ja bylem winny bo gralem z wami i wiedzieliscie ze yton jest na koncie a w momencie kiedy wskoczylem na ten swiat poszlo to same ip. Czy ja wiem zeby to byla jakos specjalnie nieuczciwa gra gdy stosujesz sie do zalecen supportu ktory i tak ma pozniej na nie wyjebane? Chyba sam wiesz bo wskakujesz do roznych graczy tylko na was nawet szkoda czasu zeby pisac cos zeby was ujebali bo nie istniejecie. Spojrz na moje konto teraz, spojrz na swoje i sie zastanow co ci pozostaje niz kolejny list milosny do administracji
Zrzut ekranu 2024-03-13 154136.pngZrzut ekranu (8).png


Proszę o to jak nic nie robię i piszę na was tickety napisałem cały jeden z nudów i bardziej dla beki. Nie nie wiem bomba nigdy nie wskakiwałem na konto innego gracza jedynie przez zasta lub uczciwie przechodząc na coopa. Gram uczciwie sam dobrze o tym wiesz, co byś na mnie nie chciał złego powiedzieć tego nie możesz mi odmówić. W dowód wrzucam screeny, bo nie mam nic do ukrycia.
 
Do góry