Dyskusja o sytuacji na świecie 197

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
koalicjantem? XD @PieniaczPolski patrz co twój kolega mówi, czyli jednak kosa była?

ty nawet tu nie grasz głąbie więc jak przeżarty łeb musisz mieć, aby wskakiwać i się wypowiadać jak tylko mój nick zobaczysz, bo jakieś kompleksy masz?
Ty jesteś zjebany.
Na ski to co to kurwa było jak nie koalicja.
Padło ski i koniec koalicji.
Masz ból dupy że nie wystawili imperium.
I tyle w temacie takie są fakty.

Nawet się idioto nie wyprzesz bo już cię nieraz podsumowali
 
Wynik reakcji
2.110
Ty jesteś zjebany.
Na ski to co to kurwa było jak nie koalicja.
Padło ski i koniec koalicji.
Masz ból dupy że nie wystawili imperium.
I tyle w temacie takie są fakty.

Nawet się idioto nie wyprzesz bo już cię nieraz podsumowali
odpal się bardziej, miło się patrzy jak ci łeb paruje

nie mam bólu dupy o niewystawienie imperium, bo przecież to karuzela pisał, że ich wystawi a nie żadne nasze wymagania xD

wjebaliście kosę, cała rada od histerii po dcs karuzeli tylko z tym się kojarzy po czym największe szczekacze odpuściły grę i z 7000 przewagi wjebaliście świat. teraz gramy ponownie i wasze zagrania to:
- podpisać wszystko co się rusza
- wjebać ile mulciaków się da
-odpalić wszystkie skrypty świata i wyłapać bana
-wypisywać do graczy czy będą kretami
-wypisywać do graczy czy przejdą do was

coś jeszcze masz do dodania? jesteście największą zarazą tej gry typie i niezależnie od tego jak się ten świat potoczy to nic nie zmieni, bo opinie o was to co chwilę ktoś wyraża tu odnośnie innych światów i zagrań. do wisenki na torcie brakuje, żeby shotasik walnął komuś kosę, a reszta radnych powie, że nic nie wiedziała o tym i wybielać się będą. bingo bedzie mozna zrobic wtedy xd
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.110
PW spocencow bo taki dekus ma leb zryty i do każdego wypisuje
1710156992584.png

a no, zaoferuj kolegom leczenie tam gdzie wylądowałeś, bo spoceni wypisują razem w jednym momencie.

albo zróbcie lepsze "marcowanie z deckusiem", bo z aktualnego nic nie wynika:/\

nieźle trzeba mieć w głowie aby bać się przyznać na jakim nicku się gra a wyzywać innych na FO xD
można zgadywać, że siedzi w Puuu i tam dzisiaj psycha sitting stąd taki nabuzowany przyszedł XD
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
odpal się bardziej, miło się patrzy jak ci łeb paruje

nie mam bólu dupy o niewystawienie imperium, bo przecież to karuzela pisał, że ich wystawi a nie żadne nasze wymagania xD

wjebaliście kosę, cała rada od histerii po dcs karuzeli tylko z tym się kojarzy po czym największe szczekacze odpuściły grę i z 7000 przewagi wjebaliście świat. teraz gramy ponownie i wasze zagrania to:
- podpisać wszystko co się rusza
- wjebać ile mulciaków się da
-odpalić wszystkie skrypty świata i wyłapać bana
-wypisywać do graczy czy będą kretami
-wypisywać do graczy czy przejdą do was

coś jeszcze masz do dodania? jesteście największą zarazą tej gry typie xd
Ale to wbiliśmy kosę czy nie ? Nasz sojusz obowiązywał do upadku ski ski padło koniec sojuszu.

Co do zagrań polmozgu
- podpisaliście się razem z nami i z wszystkimi sąsiadami byle bić SKI
-Tutaj dalej sobie wmawiasz że jest jakas koalicja gdzie knd bije dzobich a dzobi ma Sojka z Omerta.
Faktycznie wszyscy podpisani.
Do dwóch ostatnich daj dowody tłuczku że piszą to osoby decyzyjne radni jak nie masz to utkaj.


Za to mogę wymienić twoje zagrywki
-Mulciak w SKI branie Zastów i atakowanie koalicjantów swoich.
-Mulciak w imperium będacy KD.
-Zastraszanie graczy że będzie się dzwonić do ich szefostwa.


Z czym ty do ludzi wychodzisz i że ty masz czelność pysk otwierać i komuś coś wypominać z przyzwoitości powinieneś się przymknąć ale widocznie na punkcie gry masz ja wypaczone.
A odnośnie waszej sytuacji tutaj
To na co ty liczyłeś wbijając komuś na plecy i klepiąc dziobem że zamieciecie ten świat szybko.
Myślałem że po 185 ex ski nabrało pokory żeby takich deklaracji nie składać.

Ps ja nigdzie nie wylądowałem ale ty już musisz gdzieś się leczyć.
Codziennie wylazisz na FO i trzepiesz się do tej gry widać że to się staje twoja obsesja
 

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
386
Nom Najlepiej mieć mulciaki e koalicji wroga.
Pisać do szefów graczy jak twój kolega
Sam teraz sobie zaprzeczasz. Niedawno była sprzeczka o masówkę a tu proszę... Sam sobie napisałeś że bierzecie każdego jak leci skoro "mulciaki".

Sam widzę magiczne zagęszczenia wśród waszych graczy, więc ten temat sobie odpuść.

Zostańmy przy borach/skryptach bo w tamtych tematach jesteś spalony na stracie
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
Co do zagrań polmozgu
- podpisaliście się razem z nami i z wszystkimi sąsiadami byle bić SKI
Przecież mieliśmy wojnę z każdym dookoła farmazonie xD sam napisałeś poniżej o tym w swoim poście xD

Na FO 185 zapomniałeś hasła po wyzywaniu nas przez kilka miesięcy, przyszła weryfikacja a Ty zniknąłeś. Na tym świecie znów zaczynasz pisać bzdury o 197 i jeszcze do 185 wracasz a tutaj nawet jaj nie masz przyznać na jakim nicku grasz, no niebywały bohater xD
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Sam teraz sobie zaprzeczasz. Niedawno była sprzeczka o masówkę a tu proszę... Sam sobie napisałeś że bierzecie każdego jak leci skoro "mulciaki".

Sam widzę magiczne zagęszczenia wśród waszych graczy, więc ten temat sobie odpuść.

Zostańmy przy borach/skryptach bo w tamtych tematach jesteś spalony na stracie
Czego ty nie rozumiesz że to dla twojego Pana nie pierwszyzna i on z tego słynie.
Wypowiadali ci się tutaj nawet sojusznicy którzy na poziomie rady go znali i go podsumowali.
Ja się nie błaźnie ja nie muszę się do takiego gówna uciekać by wygrac
 
Do góry