Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
2.109
A jak już w temacie jesteśmy nie zaszkodzi wskazać pozostałych skillowców z bandy bociarzy.
W teorii nie byłoby w tym nic szokującego gdyby robili kilka prób, ale za każdym razem czy to ataki czy deff dogrywane są za pierwszym razem idealnie xD
1710153929772.png
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
A jak już w temacie jesteśmy nie zaszkodzi wskazać pozostałych skillowców z bandy bociarzy.
W teorii nie byłoby w tym nic szokującego gdyby robili kilka prób, ale za każdym razem czy to ataki czy deff dogrywane są za pierwszym razem idealnie xD
View attachment 60499
grałbyś tyle co oni, też byś tak dobrze trafiał. poćwicz
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
A jak już w temacie jesteśmy nie zaszkodzi wskazać pozostałych skillowców z bandy bociarzy.
W teorii nie byłoby w tym nic szokującego gdyby robili kilka prób, ale za każdym razem czy to ataki czy deff dogrywane są za pierwszym razem idealnie xD
View attachment 60499

Tego dnia leciało kilkadziesiąt ataków od Maro na królika dogranych, jakbyś pokazał całość, to wyszło by, że grubo manipulujesz, bo statystycznie to nie jest mało prawdopodne trafić w ta samą ms.

ps. zwracałem ci na to uwagę w pw, ale po raz drugi wrzucasz tego screena.
 
Wynik reakcji
2.109
Tego dnia leciało kilkadziesiąt ataków od Maro na królika dogranych, jakbyś pokazał całość, to wyszło by, że grubo manipulujesz, bo statystycznie to nie jest mało prawdopodne trafić w ta samą ms.

ps. zwracałem ci na to uwagę w pw, ale po raz drugi wrzucasz tego screena.
idź już stąd, błagam. o tych kilkudziesięciu pozostalych masz na myśli podogrywane na 5-10ms lub deff 1ms po grubych?

nie sadzilem, ze ktoś przyjdzie bronic tego, no ale pieniacz w formie XD najwidoczniej ja słaby jestem, bo mi się ta sama MS trafiła może kilka razy od kiedy gram w plemiona, a u was co akcje jest kilka razy.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
idź już stąd, błagam. o tych kilkudziesięciu pozostalych masz na myśli podogrywane na 5-10ms lub deff 1ms po grubych?

nie sadzilem, ze ktoś przyjdzie bronic tego, no ale pieniacz w formie XD
Dlatego pokazałes z kilkudziesięciu 2 ataki, kto nie dograł klina albo antyklina w ta samą ms niech rzuci kamieniem, bo cos czuje ze więcej takich Dekusiów na plemionach i forum by było zawalone screenami.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Ale po co dyskutować z tym inwalida umysłowym przecież te chłop już dawno jest odklejony na punkcie tej gry.
A najlepiej podsumowują go współplemieńcy którzy mieli z nim nieprzyjemność grać.
Zwykły skip i tyle na nim
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Rysiek wszystko klinuje jak trzeba, tylko jak za małego klina da to straci wioskę, nie ma z tym problemu takiego jak Dekuś xd
 
Wynik reakcji
2.109
Dlatego pokazałes z kilkudziesięciu 2 ataki, kto nie dograł klina albo antyklina w ta samą ms niech rzuci kamieniem, bo cos czuje ze więcej takich Dekusiów na plemionach i forum by było zawalone screenami.
ty serio tępy jesteś xd tu nie chodzi o jednorazową sytuacje to jest takie trudne do pojęcia? tak jak wczoraj odnośnie nazwy tak i tutaj dyskusja z tobą najmniejszego sensu nie ma. kilka innych osób również wypowiedziało się o was, że bez botów gówno gracie, ale ty będziesz stał jako wielki obrońca XD
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
no nie ma problemu, bo ja wiosek nie tracę xd

@War.Dogs mocne słowa jak na największego szczekacza s185, który nagle zapomniał hasła do FO i zniknął zostawiając syf po sobie.

Wolę być szczekaczem niż mieć łeb przeżarty tak jak ty ta gra.
A co do mojej gry nie miałeś że mną styczności bo byłeś na południu
Chyba że chcesz wspomnieć tą sytuację jak na Frystalerxe (na mulciaki w SKI siedziałeś) gdy byłeś naszym koalicjantem i zaczeles podbierać wioski na banie mi.
Więc lepiej zamknij ta gębę już na mój temat.
Oraz zapytaj się ludzi którzy mieli ze mną styczności czy za "szczekaniem" nie idą ze mną jakieś umiejętności zanim zaczniesz kłapać tym dziobem
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
@War.Dogs na jakim nicku grasz na tym świecie? Bo wciąż nie mogę Cię znaleźć a chciałbym bacznie obserwować twoje dokonania zarówno na mapie jak i FO podobnie jak na poprzednich światach.
 
Wynik reakcji
2.109
Chyba że chcesz wspomnieć tą sytuację jak na Frystalerxe (na mulciaki w SKI siedziałeś) gdy byłeś naszym koalicjantem i zaczeles podbierać wioski na banie.
Więc lepiej zamknij ta gębę już na mój temat

koalicjantem? XD @PieniaczPolski patrz co twój kolega mówi, czyli jednak kosa była?

ty nawet tu nie grasz głąbie więc jak przeżarty łeb musisz mieć, aby wskakiwać i się wypowiadać jak tylko mój nick zobaczysz, bo jakieś kompleksy masz?
i racja pamiętam, że bana miałeś, najwidoczniej u was to norma z botami na front wskakiwać. co do freestylera wspomnij o sytuacji jak karuzela prosił mnie, żebym was na wioski wpuścił i do tego nie doszło. z biegiem czasu jak najbardziej na plus po tym co dalej odwaliliście.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Zobaczymy co będą pisać jak nastaną czystki xD
Pamiętam 123s, sytuacja identyczna :)
Nagle połowa tych "pro" skończyła z banani :)


Gra ma dawać przyjemność z grania w nią. A nie patrzenie jak skrypty i boty robią za Ciebie całą robotę.
Nom Najlepiej mieć mulciaki e koalicji wroga.
Pisać do szefów graczy jak twój kolega
 
Do góry