Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
366
Nie wypowiadam się po żadnej stronie wypowiadam się jako ja;) a ty widać nowy na FOncie i ktoś cie na siłę chciał kolega z plemienia wepchnąć. Słuchaj starszych. Tutaj nie zarobisz tyle co na tiktoku chociaż żeby zabłysnąć muskialbys też ściągnąć majtki bo kilku pedałów jest taka gra xD
Daj sobie spokój i poproś o kogoś bardziej rozgarniętego przynajmniej w ogólnodostępnych statystykach...
Pokazać ci statystyki? Kto najwięcej na wojnie pokonał jednostek?
 

hardxell

Chłop
Wynik reakcji
37
Te osoby co przeszły do nas od was, bardzo dobrze zrobili XD

Z 100 graczy + z zpl jest 5 po blaszkę, ładnie zostałeś wyruchany przez ciszę - sprzedałeś swoich graczy dla slota w plemieniu co chuja będzie znaczyć bo są ciency jak my a świat i tak wygra wojsen raczej XD

Dałeś do rozbiórki hsekju i Juliana co nie kretowali dla nas ale ty tak myślałeś, połowa graczy co z tobą wystartowała ma cię w piździe przez te akcje XD
Zapomniałem, żeby nie ruszać gówna, bo śmierdzi :] a tak na marginesie, to są jeszcze masochiści którzy wierzą w jakiekolwiek twoje słowa? Wątpię XD
Sięgam pamięcią kilka miesięcy wstecz kiedy odbywałeś swoją "złotą erę" na 196 i nieskromnie stwierdzam, że czas pokazał jak dużym lamusem jesteś XD pozdro bez odbioru
 
Wynik reakcji
1.019
Czemu panuje takie przekonanie, ze cisza to najwieksze nubki xD? Nie mowie o sobie, bo ja to warzywo, ale taki FUZA z Poetą, Jacu, Komarem czy Siewca to dobrzy gracze xD

No i nasza tajna bron Mam i ja :d
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
Zapomniałem, żeby nie ruszać gówna, bo śmierdzi :] a tak na marginesie, to są jeszcze masochiści którzy wierzą w jakiekolwiek twoje słowa? Wątpię XD
Sięgam pamięcią kilka miesięcy wstecz kiedy odbywałeś swoją "złotą erę" na 196 i nieskromnie stwierdzam, że czas pokazał jak dużym lamusem jesteś XD pozdro bez odbioru
Ale to twoje plemię się wyjebało z rowerka na etapie 10 wiosek a nie moje XD
 

Sboolasty x RAY

Pikinier
Wynik reakcji
24
Z shieldami było ciężko, ale to wiesz najlepiej z autopsji, że chłopaki potrafili grać, gdy cię skasowali na etapie 2 wiosek xD
Dokładnie xd
Typ tu wchodzi i szczeka jaka to cisza jest słaba, a na etapie dwóch wiosek nie potrafił sobie z Shieldami poradzić xd


Czy to nasza wina ze na naszej połówce mapy nie ma żadnego dobrego plemienia? :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry