Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
Lepiej. To ta sama osoba. 5125 pisał, że będzie prześladował WojSen do końca świata i jeden dzień dłużej. Bambo odgrażał się w podobny sposób. 5125 skasował się na koniec listopada. Bambo ruszył na obrzeżach w grudniu. Obaj to farmazoniarze i typy co nawijają ludziom makaron na uszy. Każdy z nich ma wysokie mniemanie o sobie. Hmmm to musi być jedna i ta sama osoba. Nie ma innej możliwości.
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Wiedzieliście że funy wczoraj nie podbiło nic w akcji na jakiś randomów? Ja się dowiedziałem teraz hah
Wyobraźcie sobie, że lecąc szybką nawrotką na randomów (wojsren + BR) zrobiliśmy +3, która była na 1/4 potencjału może, ponieważ offy z 30h były tylko brane, a wojsreny nie robiące akcji od ponad 2 tygodni rozjebali się jak kobitki lekkich obyczajów i przejęli tylko 3 wioski? Nie dość, że kompromitacja przez kolejna fatalną akcję to jeszcze nawet kurewskie zachowanie (bicie w wielką niedzielę) nie pomogło. Nie pozdrawiam was szmatki, abyście udławili się tymi jajkami. :)
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
Wyobraźcie sobie, że lecąc szybką nawrotką na randomów (wojsren + BR) zrobiliśmy +3, która była na 1/4 potencjału może, ponieważ offy z 30h były tylko brane, a wojsreny nie robiące akcji od ponad 2 tygodni rozjebali się jak kobitki lekkich obyczajów i przejęli tylko 3 wioski? Nie dość, że kompromitacja przez kolejna fatalną akcję to jeszcze nawet kurewskie zachowanie (bicie w wielką niedzielę) nie pomogło. Nie pozdrawiam was szmatki, abyście udławili się tymi jajkami. :)
Nie 3 tylko 6 jak na razie. Poza tym akcja była spontaniczna w odpowiedzi na wasze słabe zagrania. Nie wiem czym się tak zachwycacie jak br jest kilka razy mniejszym plemieniem ;)
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Nie 3 tylko 6 jak na razie. Poza tym akcja była spontaniczna w odpowiedzi na wasze słabe zagrania. Ja np. ledwo zdążyłem na święconkę. Nie wiem czym się tak zachwycacie jak br jest kilka razy mniejszym plemieniem i to jeszcze słyszałem że te przejęcia nie były jakieś spektakularne tylko chłop puścił kiere. Pochwalcie się jak wy dziś zrobiliście nawrotki na chłopaków z br :). Dodatkowo nieudaczniki nie potrafią nawet przejąć na botach. Dostałem dziś 2 ciekawe screeny. Może chcesz obejrzeć?
Cymbale jaka spontaniczna akcja?
Po pierwsze 12 marca ostatnia akcja wleciała, dziś mamy 31 marca. Akcje po 19 dniach nazywasz spontaniczną?
Po drugie widzę, że nawet sprawdzanie statystyk sprawia ci problemy, więc pomogę 6 wiosek podbitych, 3 odbite. 6 - 3 ? Ja wiem, że na twój ograniczony umysł jest to dość zaawansowana matematyka ale wynik to 3.
1711915679738.png
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
Cymbale jaka spontaniczna akcja?
Po pierwsze 12 marca ostatnia akcja wleciała, dziś mamy 31 marca. Akcje po 19 dniach nazywasz spontaniczną?
Po drugie widzę, że nawet sprawdzanie statystyk sprawia ci problemy, więc pomogę 6 wiosek podbitych, 3 odbite. 6 - 3 ? Ja wiem, że na twój ograniczony umysł jest to dość zaawansowana matematyka ale wynik to 3.
View attachment 62299
Gadaj zdrów. Nie zmienicie tego że jesteście bociarzami i to marnymi :p. A jak będziesz się rzucał to wstawię na forum wszystkie wasze cudowne zagrania :)
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
Cymbale jaka spontaniczna akcja?
Po pierwsze 12 marca ostatnia akcja wleciała, dziś mamy 31 marca. Akcje po 19 dniach nazywasz spontaniczną?
Po drugie widzę, że nawet sprawdzanie statystyk sprawia ci problemy, więc pomogę 6 wiosek podbitych, 3 odbite. 6 - 3 ? Ja wiem, że na twój ograniczony umysł jest to dość zaawansowana matematyka ale wynik to 3.
View attachment 62299
Nie znasz znaczenia słowa przyjęcie? Nie powiedziałem ze +6 tylko przyjęte 6.
 

SeerDeathReaper

Miecznik
Wynik reakcji
356
Gadaj zdrów. Nie zmienicie tego że jesteście bociarzami i to marnymi :p. A jak będziesz się rzucał to wstawię na forum wszystkie wasze cudowne zagrania :)
Bociarzami? Fajne pomówienia ale z tego co wiem to w waszym składzie gra 3 graczy którzy dostali bany za skrypty w tym perma. :)
Bez odbioru lamusie i skończ farmazonić na forum bo nie dość, że pokazujesz upośledzenie w grze to jeszcze na fo.
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
Bociarzami? Fajne pomówienia ale z tego co wiem to w waszym składzie gra 3 graczy którzy dostali bany za skrypty w tym perma. :)
Bez odbioru lamusie i skończ farmazonić na forum bo nie dość, że pokazujesz upośledzenie w grze to jeszcze na fo.
To nie są pomówienia. Mam na to screeny i nie tylko…
Z resztą wiesz co racja. Po prostu zacznę to zgłaszać do supportu pod sprawdzenie te moje farmazony to zobaczmy może wymyślam heh
 

antyruch1

Miecznik
Wynik reakcji
74
Zrobię tak jak wy lubicie najbardziej- zgłoszę wam graczy w krytycznym momencie, później ich przejmiemy i to będzie rozgłaszane jako wielki sukces. Kojarzysz?
Ty, ale ty rzeczywiście masz problem z matma. Ja rozumie że wymóg to jest zawodówka, ale 6-3 każdy umie ewentualnie 0-3 też. Idź być śmieszny gdzie indziej teraz masz mase platform do tego jakieś tiktoki i inne dziadostwa. Ewidentnie tobie trójki nie wchodzą bo wczoraj się z +3 śmiałeś. Moze jakiś kolega z plemienia ma więcej czasu żeby cokolwiek nadrobić bo szkoda czasu na emeryturę to nie zarobisz z liczeniem do 5
 

antyruch1

Miecznik
Wynik reakcji
74
Zrobię tak jak wy lubicie najbardziej- zgłoszę wam graczy w krytycznym momencie, później ich przejmiemy i to będzie rozgłaszane jako wielki sukces. Kojarzysz?
Ale co ty człowieku zgłosisz jak do 3 nie potrafisz policzyć. No kurde
Mało co walczę na FOncie no, ale ananasa aka Marcin Najman no to trzeba pojechać... Chociaż wróć on cokolwiek potrafi w dymy
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
388
Ale co ty człowieku zgłosisz jak do 3 nie potrafisz policzyć. No kurde
Mało co walczę na FOncie no, ale ananasa aka Marcin Najman no to trzeba pojechać... Chociaż wróć on cokolwiek potrafi w dymy
Dobra szkoda mi czasu na gościa co nic nie ogarnia i tylko łapie za słówka
 

antyruch1

Miecznik
Wynik reakcji
74
Dobra szkoda mi czasu na gościa co nic nie ogarnia i tylko łapie za słówka
Ogarnia nie ogarnia. Zapytaj kolegów z plemienia. Ja w przeciwienstwie do ciebie leje się na froncie nie na FOncie i to jest ta różnica. Ja nic nie muszę udowadniać bo chociaż blachy nie mam pewnie paru kumatych gości mnie kojarzy.
 
Do góry