Dyskusja o sytuacji na świecie 196

7snu

Miecznik
Wynik reakcji
144
Hej, wesołych świąt wszystkim. Mam nadzieje, że odpuścicie sobie klikanie w plemiona przy wielkanocnym stole. Pokażcie choć raz rodzinie, że nie jesteście uzależnieni od plemion.
 

Marchewka

Chłop
Wynik reakcji
13
A nie, czekaj, tak patrzę na mapę to wy Panią Obrażoną co tylko lajkuje posty, a sama się nie wypowie wystawiacie na mnie na potencjalny front w przyszłości to chyba jednak nie powalczymy. Ale unlucky :/
A Tobie to o co chodzi znowu? Jest jakiś zakaz lajkowania postów czy co? Czasami jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiada. Wziąłbyś tę myśl do serca.
 

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
A Tobie to o co chodzi znowu? Jest jakiś zakaz lajkowania postów czy co? Czasami jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiada. Wziąłbyś tę myśl do serca.
O nic. Tak naprawdę nic do ciebie nie mam. Ale skoro Guacamole mnie zaczepia, inni lajkują jego post to znaczy, że podzielają jego opinię to uważam, że też mogę kogoś zaczepić. I tyle. Przecież to FO. Niech będą lekkie dymy. Nikt tego na poważnie nie bierze. Chociaż coś się dzieje.

A akurat o "mądrość" moich słów się nie martw. Napisałem jak jest. Jeśli ktoś chce się wypowiadać o moim potencjalnym graniu na jakimkolwiek froncie to niech spojrzy na swoją walkę na froncie i niech zacznie pchać przeciwnika w końcu, skoro chce wyśmiać czyjeś poczynania. Jestem słaby to siedzę gdzieś z tyłu, klepię barby i żółte kropki (nieaktywnych graczy), żeby wysyłać deffa na front i offy pod akcje. Jestem cienki bolek to siedzę z tyłu. Ale jak Guacamole jest mocny to niech pchnie tych funów w końcu.

Ps. A teraz korzystając z okazji i zostawiając ton poddymiania na FO na chwilę, chciałem ci napisać, że niepotrzebnie się odpaliłem na ciebie te kilka miesięcy temu, bo nawet jeśli coś mi nie grało to mogłem napisać to w normalnym tonie, a nie z kurwami jako przecinek. Także za tamtą sytuację mogę szczerze przeprosić. Ale wiadomość wyżej skierowaną do m.in. Guacamole nie będę przepraszał, bo tak jak stwierdziłem wczesniej- niech się o mnie nie martwi, bo ja jestem nikim gdzieś z tyłu względem frontu z Jankami. Niech on się zajmie swoim frontem z funami po prostu. Pozdro
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
View attachment 62175
Nawet po najprostszych statystykach widać przepaść

Na dwa człony macie 70kk RA. To mniej niż cisza w drugim członie.
Ale jeden fakt jest pewny - to nie wina graczy że janki są słabe, tylko porka. Dał dupy i uciekł z tonącego statku. Mówiłem że to farmazon i pośmiewisko.
To nie wina graczy, tymczasem maxen który oddaje 70 wiosek ciszy za free, ja oddałem prowadzenie 1-2 miesiące temu bo nie mam czasu na grę i nawet dla twojej wiedzy na 200 nie wystartowałem.
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
ja myślę, że @Double Trouble powinien wznowić codzienne wysyłanie WG, może jakieś psy tak jak na początku jeszcze by przeszły xD
Te osoby co przeszły do nas od was, bardzo dobrze zrobili XD

Z 100 graczy + z zpl jest 5 po blaszkę, ładnie zostałeś wyruchany przez ciszę - sprzedałeś swoich graczy dla slota w plemieniu co chuja będzie znaczyć bo są ciency jak my a świat i tak wygra wojsen raczej XD

Dałeś do rozbiórki hsekju i Juliana co nie kretowali dla nas ale ty tak myślałeś, połowa graczy co z tobą wystartowała ma cię w piździe przez te akcje XD
 

AlistarOvereem

Miecznik
Wynik reakcji
184
Po hałasach wy b
Też prawda, ale sytuacja geopolitycznoanalna na świecie 196 wymaga głębszej analizy i wychylenia paru głębszych też.
Mamy najwięcej terenu do zagęszczania i to nie idzie jakoś bardzo szybko, ale też nie idzie wolno. Obrona jest mega łatwa na wieży, przyjmijmy że janki nawet tylko w 70% grają deff, to i tak już podpada pod prawie równe rozłożenie wojsk, jeżeli przyjmiemy że my gramy 50/50. Prawie, bo wiadomo, dalej mamy przewagę wiosek, ale już biorąc pod uwagę że łatwiej jest się bronić + jest wieża = ciężko pchać front. Po co na siłę to robić, skoro tak czy inaczej musimy zagęszczać w dalszym ciągu teren, rozwijać barby, klepać grube na zbieraku, więc w tym momencie, trzeba się zastanowić, czy w ogóle przeprowadzanie akcji ma większy sens, bo my walniemy, przejmiemy 10-15 i co dalej? Środki których użyjemy do tego, to, że te wojska lecą często po 80h+, gdzie mogłyby być na zbieraku... Nad tym się trzeba zastanowić. Wiadomo, trochę nudno w ten sposób grać, ale żeby wygrać czasem trzeba grać na cierpliwość i pod powolne wykrwawianie się przeciwnika a nie bez sensu skakać we wroga zostawiając pierdyliard potencjalnych wiosek pod diody dla niego i w ten sposób spowolnianie siebie bo WIEŻA <3
Mądrego to aż warto posłuchać, te 11 lat podstawówki zrobiło robote brawo byku
 
Wynik reakcji
2
Janki krzywe akcje odjebały kilka razy, ale wielki płacz jak im sie raz odegrało :D mieliśmy front z 3 stron i trzeba było to ogarnąć ;) co prawda wszystkie 3 plemiona to łaki ale czasowo to zajmuje troche na tym świecie jak przeciwnicy tylko bunkry stawiają
 
Do góry