Dyskusja o sytuacji na świecie 196

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Macie taką przewagę potencjału i taktyczną przez te diody, że tej wyspy naszej nie powinno być już od 3 tygodni, a dla was sukces jest jak przejmiecie wioskę 1 którą i tak zaraz tracicie XDDDD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ja nie twierdzę, że wy jesteście najgorszym ściekiem świata, ale gracie jeszcze brudniej niż jutro, a macie problemy żeby z ćwiartki wyjść XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Jutro to ściek, ale chociaż świat umieją wygrać, po kosie i ciągnięci za włosy przez sojusznika, ale jednak potrafią XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Wy byliście wielce oburzeni jak do dwóch waszych graczy napisałem ze speed. A surfer wypisuje masowo grupówki do każdego, żeby kretował, sabotował plemię, kosę wbijał. Jak sobie jaja robiłem z zasta i udawałem z konta co ma 4 wioski, że w "rambo" wlecę w nocy jak będzie akcja wojsen to surfer mi miejsce w głównym składzie obiecał i chciał się z ziomkiem co ma podkreślam 4 wioski na DC spotkać XDDDDD
Wypisuje do mnie i do innych frontowców, opowiada jakieś brednie, że za kilka dni się cały człon kasuje albo kosę wbija i "żebym uważał z kim gram".
A później sobie jeszcze tych bambików co mu się dali zmanipulować wrzuca do statystyk wojennych jako "przejęcie" chociaż byli u nich w plemieniu jak wioskę przejmowali XDDDD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
No nie każde, ja tak na przykład nie robię ;)
Nie usprawiedliwiaj kurestwa jednych, złym zachowaniem innych.
Można wygrać bez kombinacji nadmiernych, co próbuję surferowi za wszelką cenę pokazać, ale raczej nie uda mi się do niego dotrzeć w żaden sposób bo to niezwykle ciężki przypadek XD
 
Do góry