Dyskusja o sytuacji na świecie 196

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Nawet się nie skapnął jak ze swojego konta odpisałem na wiadomość którą mi napisał na bat0na XDDDD
No ale po tym już się przyznałem.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ok namówiłeś mnie.
Z taką ściera jak ty nie bardzo mam o czym rozmawiać
Ale to Ty dzwonisz.
Wystartowałeś u mnie w plemieniu, nie odszedłeś z resztą jak zerwałem sojusz, ok rozumiem, mam to w tyle, ale nie nazywaj mnie chorągiewką bo nigdy nią nie byłem i nie będę. ;)
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ej, ale akurat kalisz chyba kosownikiem nie jest
No on mnie nazywa chorągiewką bo wyszedłem z ALTEK, bo była spina z kilkoma radnymi, dogadaliśmy się, wróciliśmy tylko kalisz i pare innych zjebów ma jakiś problem wielki o to, a nawet nie wiedzą o co chodzi. XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.679
Czyli ma rację jakby nie patrzeć xd
Mi też się wojsen nie podoba, ale zamiast strzelać fochy oddałem wioski i mam wyjebane, chociaż mogłem bez problemu kose sprzedać xd
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Nie no kalisz, jest starym dziadem co zgrywa koksa, a nie ma jaj żeby wyjść z plemienia jak go wódz prosi o to. I sam siebie oszukuje, że inni to są kosownicy i "cioty" a on jest kozak wielki i paladyn sprawiedliwości. XD
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Czyli ma rację jakby nie patrzeć xd
Mi też się wojsen nie podoba, ale zamiast strzelać fochy oddałem wioski i mam wyjebane, chociaż mogłem bez problemu kose sprzedać xd
No ale inna sytuacja jest jak grasz jako szary grajek i jest to późny etap gry, a inna jak grasz jako założyciel plemienia, warunki sojuszu nie są spełnione (w zasadzie wszystkie moje warunki zostały pogwałcone i zlane ciepłym moczem) to trzeba było zrobić secesję. ;)
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Kto mu powie że 4fun sami zaczęło wysyłać grupówki do naszych? XD
Ja mam to w dupie kto zaczął, to wysyłajcie do członu gdzie nocki gra albo kto tam wysyłał, a nie do mojego, bo ja później muszę mniej rozgarniętym zawodnikom wasze pierdy tłumaczyć a nie mam na to ochoty zbytnio. ;)
 
Do góry