Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
201

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Myśle, że Dudek sam wystarczy żeby cię wywieźć bez naszej pomocy, a my w tym czasie sobie teren zagęścimy, bo niestety jak słabo w ppki ładujemy tak psychę mamy mocną w przeciwieństwie do ciebie jak widać xd
Ty już się może nie udzielaj nic na temat mojej psychy bo nie chce się tu z wami wyzywać :)
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Myśle, że Dudek sam wystarczy żeby cię wywieźć bez naszej pomocy, a my w tym czasie sobie teren zagęścimy, bo niestety jak słabo w ppki ładujemy tak psychę mamy mocną w przeciwieństwie do ciebie jak widać xd
A ja chcesz się wypowiadać to idź na swoje konto zeby manciniego nie wywozić drugi raz
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.897
Myśle, że Dudek sam wystarczy żeby cię wywieźć bez naszej pomocy, a my w tym czasie sobie teren zagęścimy, bo niestety jak słabo w ppki ładujemy tak psychę mamy mocną w przeciwieństwie do ciebie jak widać xd
Zluzuj gacie i wyluzuj. Już było wiele szumnych zapowiedzi czego to nie zrobimy. Po prostu zajmij się grą. Rozumiem, że każdym targają teraz pewne emocje, ale ciśnięciem po Bombie sobie nie ulżycie xd

Na jego decyzję i tak nie masz żadnego wpływu a takimi postami wcale naszej sytuacji nie poprawiasz xd

Odpuść i tyle, tak będzie najlepiej dla Ciebie i dla nas.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Zluzuj gacie i wyluzuj. Już było wiele szumnych zapowiedzi czego to nie zrobimy. Po prostu zajmij się grą. Rozumiem, że każdym targają teraz pewne emocje, ale ciśnięciem po Bombie sobie nie ulżycie xd

Na jego decyzję i tak nie masz żadnego wpływu a takimi postami wcale naszej sytuacji nie poprawiasz xd

Odpuść i tyle, tak będzie najlepiej dla Ciebie i dla nas.
Mnie tam to bawi niech napisze do pluto on tam ma limitkę na pół świata to może on wioski jego weźmie skoro nikt nie chce xd
 
Wynik reakcji
2.102
To, że będą odejścia na południowym wschodzie było dość do przewidzenia widząc brak jakiegokolwiek pomysłu na grę i samie obiecanki na FO bez pokrycia na mapie. Kawa sobie odszedł, Scyzoryk przenosi się na inny front, żeby pewnie dłużej pograć. Będzie ktoś jeszcze?
 

*Furia*

Łucznik
Wynik reakcji
306
To, że będą odejścia na południowym wschodzie było dość do przewidzenia widząc brak jakiegokolwiek pomysłu na grę i samie obiecanki na FO bez pokrycia na mapie. Kawa sobie odszedł, Scyzoryk przenosi się na inny front, żeby pewnie dłużej pograć. Będzie ktoś jeszcze?
Tylko ja tam zostałam już i nigdzie się nie wybieram..
Kreoś defuj..
 
Do góry