Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.088
tylko po ludzku to w tym wszystkim szkoda Cyrku. Z plusów to raczej żadne poważne plemię nie będzie się chciało przyszłości ugadywać z osobami, które do tego doprowadziły.
Co nie zabije to wzmocni. A mi się tu podoba. Fajna możliwość przetarcia graczy i zweryfikowania ich ego o swoich umiejetnosciach.
Bo bs/apo/rączki na 183 jednak nie pozwolily sprawdzic jak ludzie reaguja w defensywie, czy potrafia grać wokolo diod, czy wstana o 2-3ciej w nocy jebnąć gonga w odpalonego @Damszot x Sherrierei a z dwoma diodami(wp).
Nie zawsze trzeba wygrać. A teamek sie przetrze i jak juz pisalem kilkadziesiat stron temu- z przegranych światów się wyciąga najlepszych grajków.

a że szkoda, no szkoda i co xd
 

TabuPI

Chłop
Wynik reakcji
31
Mi ta sama ekipa drugi świat z rzędu przegrywa. Na 187 PsychO się złożyło po jednej akcji, a dużo tych samych graczy. Tam w LWH grałem xd
 
Wynik reakcji
2.115
czy wstana o 2-3ciej w nocy jebnąć gonga w odpalonego @Damszot x Sherrierei a z dwoma diodami(wp).
tu było wesoło, bo jedną wioskę podbił jakiś brązowy grajek i kareta leciała 10h jeszcze? obstawiane bylo, ze zadeffuje, a ani offa dograc ani nic, bo 20:1 wskoczylo xd

druga sie okazalo, ze poparcie ktos zaczal wczesniej zbijac i zostala przejeta przed planowanym czasem o 23:30 chyba
 
Do góry